Fame MMA 13: Japczan – Pasut. Typy, kursy, zapowiedź.

W starciu elektryzującym zwłaszcza nieco starszych widzów, zmierzą się Jakub „Japczan” Piotrowicz i Robert „Sutonator” Pasut. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy legenda polskiego YouTuba’a i jeden z założycieli AbstrachujeTV zanotuje udany debiut w klatce? Zapraszam na zapowiedź starcia Japczan – Pasut, w której znajdziecie typy, kursy, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 13 dostępne są tylko u legalnego bukmachera Betclic. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, otrzymujecie pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka. Sprawdźcie typy na pozostałe walki gali Fame MMA 13.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

__________________________________________


Japczan vs Pasut.
Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem stawki bez obrotu!

Zakłady na walkę Japczan – Sutonator oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny zakład bez ryzyka 200 zł dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 13 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, który aktywuje na Twoim koncie gracza zakład bez ryzyka do 200 zł
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną.
  6. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 200 zł w formie freebetu. Aby wypłacić zwrot, wystarczyć tylko 1 raz postawić otrzymany freebet na kupon z łącznym kursem min. 2.14
  7. Wygrana z zakładu za freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty. Bez obrotu i dodatkowych wymogów!

Japczan na Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Jakub „Japczan” Piotrowicz w swoim debiucie pokonał Bonusa BGC. Streamer należący do Xayoo Industries miał w tym pojedynku spore problemy, a o jego zwycięstwie zadecydowała decyzja sędziowska. Oceny tamtego występu Japczana były bardzo zróżnicowane. Z jednej strony, udało mu się wygrać ze znacznie bardziej doświadczonym i od dawna trenującym przeciwnikiem. Niestety przeciwnikiem tym był „Łazarski Gladiator”, czyli największy antytalent polskiego freak-fightingu. Czy wygrana z osobą zmagającą się z licznymi problemami natury psychicznej, lekko ograniczoną nie tylko umysłowo, ale i fizycznie, może być jakimkolwiek miernikiem umiejętności? Nie można też zapominać, że Japczan w końcowej fazie pojedynku z Witczakiem zupełnie opadł z sił. Bonus chyba do dziś zadaje sobie pytanie, dlaczego nie zdecydował się tego wykorzystać. W walce Japczan – Pasut, typy bukmacherskie to twardy orzech do zgryzienia. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że kursy na to starcie od momentu wystawienia zmieniły się diametralnie.

Wśród najmłodszych widzów Fame MMA, to Japczan cieszy się aktualnie większymi zasięgami i popularnością. Robert Pasut jest w ich świadomości reliktem poprzedniej internetowej epoki, znajdującym się już dawno poza główną influencerską sceną. Mamy więc do czynienia z sytuacją bardzo podobną do tej, jaka miała miejsce przed walką Piotrowicza z Bonusem BGC. Roberta Pasuta również należy uznać za internetowego dinozaura, którego popularność osiągnęła swój szczyt wiele lat temu. Na youtubowej arenie Sutonator debiutował przecież wtedy, kiedy części widzów Japczana nie było jeszcze na świecie. Największym problemem streamera przed starciem z Pasutem było zrzucanie wagi. Panowie umówili się na catchweight 105 kg, co wymagało od pogromcy Bonusa BGC utraty ponad 10 kilogramów. Jakub w licznych wywiadach sam przyznawał, że monotonna dieta i treningi zupełnie pozbawiły go energii i odebrały radość z życia. Czy na walce zobaczymy go innego niż podczas wywiadów i konferencji, kiedy sprawiał wrażenie nieco ospałego?


Robert Pasut na Fame MMA 13 – kursy i typy
bukmacherskie

Robert Pasut przebojem wdarł się do uniwersum MMA i wydaje się, że zagości w nim na dłużej. 35-letni influencer czuje się w błysku fleszy niczym ryba w wodzie i jak sam podkreśla, jest uzależniony od atencji i zainteresowania swoją osobą. Po sprzedaniu udziałów w spółce wywodzącej się z Abstrachuje TV, Pasut wraca w medialnej karierze do punktu wyjścia. Nauczony błędami młodości, których nie udało mu się uniknąć wraz z nagłym pojawieniem się popularności i pieniędzy, wydaje się być teraz lepszym i bardziej świadomym człowiekiem. Do walki z Japczanem Sutonator przygotowuje się w warszawskim Uniq Fight Club pod okiem trenera Przemysława Szyszki. Wiecznie poobijana w ostatnich tygodniach twarz Sutonatora zdaje się sugerować, że na treningach nie było mowy o taryfie ulgowej. W starciu Japczan – Pasut, typy bukmacherskie na wygraną Roberta nie należą do pewniaków, ale myślę, że zdecydowanie są warte uwagi.

Pomimo 35 lat na karku Sutonator sprawia wrażenie osoby bardziej wysportowanej i lepiej zbudowanej niż jego o ponad dekadę młodszy rywal. W przeciwieństwie do Japczana, Pasut w ostatnich latach nie spędzał długich godzin w bezruchu przed komputerem i nie zdołał się aż tak „zapuścić”. Nawet w najbardziej imprezowych epizodach swojego życia regularnie odwiedzał siłownię, a pojęcie ciężkiego treningu nie było mu obce. Na podstawie urywków ze sparingów, czy też media treningu można wywnioskować, że Pasut bije mocno i sprawia wrażenie nieźle skoordynowanego. Myślę, że Robert jest niezwykle zmotywowany, by poprzez udział w Fame MMA wrócić do łask internautów i odzyskać utraconą popularność. To człowiek, który dla zrealizowania obranego celu jest w stanie poświęcić bardzo wiele i nie mam wątpliwości, że jest tak również w przypadku MMA. Sądzę, że Robert ma spore szanse na odniesienie przekonującego zwycięstwa. Zwycięstwa, które będzie symboliczną zemstą na wszystkich, którzy już dawno go skreślili i odwrócili się od niego w kryzysowym momencie.

Japczan - Pasut typy

Japczan – Pasut kursy i typy

Warto przypomnieć, że kursy bukmacherskie na wygraną Roberta Pasuta zaraz po ogłoszeniu walki wynosiły aż 2.75. Był to idealny moment dla wszystkich wierzących w wygraną Sutonatora, bowiem spadki były po prostu nieuniknione. Aktualne 1.75 niestety trudno uznawać za szczególnie opłacalne.

Japczan - Pasut typy

Na dzień przed galą, wspomniane 2.75 dostaniemy na triumf Pasuta przed czasem. W mojej opinii opcja ta jest również warta rozważenia. Szczególnie jeśli poszukujemy typów do jakiegoś szalonego AKO za niewielką stawkę.

Japczan - Pasut typy

 

Japczan – Robert Pasut typy na Fame MMA 13:

Po licznych zawirowaniach w karierze, sprzedaniu udziałów w spółce, odejściu Rafała Masnego z AbstrachujeTV i problemach z używkami, Robert Pasut w końcu stanął na nogi. Zdecydował się na terapię, po latach przygodnych relacji znalazł się w szczęśliwym i trwałym związku, ustatkował się i uspokoił. Wraz z Czarkiem Jóźwikiem powoli odbudowuje również kanał Abstrachuje. Robert odłożył na półkę plany o wielkiej potędze, milionach złotych przychodu z deali reklamowych i otwieraniu niezliczonej ilości biznesów. Zmienił swoje podejście, przełknął gorzką pigułkę i skupił się na małych kroczkach prowadzących do celu. Jak sam przyznaje, spadek ze szczytu i kopniak jaki zafundowało mu życie były najlepszymi rzeczami, które mogły mu się przydarzyć. Otrzeźwiły go, pozwoliły przerwać ciąg błędnych decyzji i pogoń za wyświetleniami. Przyniosły wytchnienie i nowe spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość. W związku z powyższym, na walkę Japczan – Sutonator wybieram typy bukmacherskie na wygraną Roberta. Uważam, że Pasut pójdzie za ciosem i zdoła wykonać kolejny, niezwykle ważny krok w swojej karierze.

Fame MMA dało mu drugie życie, które jak na razie Robert wykorzystuje całkiem dobrze, jednak wszystko trzeba jeszcze przypieczętować wygraną z Japczanem. Wydaje się, że Sutonator posiada w sobie wystarczająco dużo szaleństwa, by rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. Japczan nie pokazał w starciu z Bonusem absolutnie nic wyjątkowego i pomimo zmiany trybu życia wciąż pozostaje człowiekiem, który w ostatnich latach większość czasu spędził zajadając się fast foodami podczas wielogodzinnych gamingowych sesji i streamów. Pasut ma osobowość, podczas gdy Japczan sprawia wrażenie nieco bezbarwnego. Sądzę, że ten kontrast uwidoczni się między nimi również w oktagonie. Pomimo minimalnie lepszych warunków fizycznych Japczana oraz krótszego stażu treningowego Roberta, stawiam na ten drugiego. W przeciwieństwie do członka Xayoo Industries, Pasut nie zaczynał swojej przygody z aktywnością fizyczną od zera. Siła, koordynacja, kondycja oraz niezwykła wola zwycięstwa Roberta powinny przenieść efekt.

Japczan – Pasut typy i kursy:
Pasut wygra, 1.75

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Japczan - Pasut typy