Już w sobotni wieczór (22:00) jedno z największych sportowych wydarzeń 2019 roku. Rewanżowa walka Anthony Joshua – Andy Ruiz Jr budzi uzasadnione emocje, a jego stawką są aż cztery pasy mistrzowskie kategorii ciężkiej: WBA, IBF, WBO oraz IBO. Jakie typy bukmacherskie wybrać na Joshua – Ruiz 2? Czy sensacyjny zwycięzca udowodni swoją klasę w rewanżu? Sprawdźcie zapowiedź starcia Joshua – Ruiz i proponowane typy dnia. Obstaw tą walkę w Betclic – jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki aż do 500 zł! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>zakład 500 PLN bez ryzyka<<


Joshua – Ruiz typy bukmacherskie

Panujące przed walką napięcie związane jest nie tylko z jej aspektem sportowym. Pojedynek odbędzie się w Arabii Saudyjskiej – kraju, w którym na porządku dziennym są tortury, publiczne egzekucje i łamanie wszystkich możliwych praw człowieka. Szejkowie wyłożyli jednak na stół okrągłą sumę, więc bokserski biznes musi się kręcić. Wróćmy jednak do samej walki, która ma być dla Joshuy powrotem na tron i szansą udowodnienia, że pierwsze spotkanie z Ruizem był tylko wypadkiem przy pracy. Kursy wystawione przez Betclic zdają się potwierdzać powyższe słowa. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Anthony Joshua, na którego zwycięstwo możemy otrzymać dość niski kurs 1,43. Czy zakłady na Brytyjczyka można uznać za dzisiejsze typy dnia?


Sporą rolę w sobotniej walce może odegrać aspekt mentalny. Anthony Joshua wraz ze swoją pierwszą porażką stracił również bardzo dużo pewności siebie. Ruiz okazał się dla niego zbyt twardy, silny i szybki, choć niewiele wskazywało, że będzie się aż tak niewygodnym rywalem. Nastawienie obu bokserów możemy dostrzec w kontaktach z mediami – Amerykanin wydaje się bardziej wyluzowany i pewien swoich umiejętności. Joshua z kolei, sprawia wrażenie głęboko skoncentrowanego, zdającego sobie sprawę, że jego wielka kariera niespodziewanie zawisła na włosku. Proponowane typy bukmacherskie zakładają jednak, że to Brytyjczyk wzniesie do góry ręce w geście triumfu.

Joshua – Ruiz typy dnia

Uważam, że wynik pierwszej walki w dużej mierze spowodowany był niedocenieniem rywala przez Joshuę. Anglik najwyraźniej nie do końca zdawał sobie sprawę, jak groźny może być rubaszny i posiadający wyraźną nadwagę misiowaty Amerykanin w sombrerro. W momencie, w którym zorientował się z jak wymagającym przeciwnikiem przyszło mu się mierzyć było już za późno. Takie historie zdarzają się w boksie nie od dziś, a utrzymanie formy bywa dla niespodziewanych zwycięzców najczęściej niewykonalne. Buster Douglas po sensacyjnym pokonaniu Mike’a Tyson’a przegrał w swoim kolejnym występie, a następnie zniknął z boksu na kilka lat. Wybierając typy bukmacherskie na walkę Joshua – Ruiz nie można pominąć tematu wagi obu bokserów.

Posiadający nadprogramowe kilogramy Ruiz nie tylko nie poprawił swojej sylwetki, ale od ostatniej walki jeszcze utył osiągając niemal 130 kilogramów. Joshua ma większy zasięg, jest atletyczny, posiada nokautujący cios i całą masę innych atutów, z których nie zdołał skorzystać w pierwszej walce. Proponowane typy dnia to zakłady na wygraną Anthony’ego Joshu’y przed czasem. Myślę, że Andy Ruiz osiągnął już swój szczyt, jednak nie zdoła się na nim utrzymać. Fakt przybrania dodatkowych kilogramów z pewnością nie działa na jego korzyść, a Anthony Joshua tym razem zaprezentuje zupełnie inne podejście do walki. Wierzę, że tkwi w nim dusza wojownika oraz mentalność wielkiego mistrza.

Obstaw tą walkę w Betclic – jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki aż do 500 zł! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>zakład 500 PLN bez ryzyka<<