Spotkanie 3. kolejki Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Kamerun podejmie na Lusail Iconic Stadium reprezentację Brazylii. Czy Kameruńczycy dokonają cudu i awansują do fazy pucharowej? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Kamerun – Brazylia, w której znajdziecie proponowane typy, a także najciekawsze promocje bukmacherskie. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i obstaw celny strzał Polski z Francją z szalonym kursem podwyższonym do 100.00!

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>

 

Kamerun – Brazylia typy bukmacherskie

Kameruńczycy w dalszym ciągu mają szanse na awans, po tym jak po heroicznym boju z Serbią zdobyli cenny 1 punkt. Warunków do spełnienia jest kilka i najtrudniejszym z nich jest pokonanie faworyzowanych Brazylijczyków, którzy mają już zapewniony awans. Kamerun ma bardzo solidne nazwiska w ofensywie – m. in. Aboubakar, Choupo-Moting czy Toko Ekambi. Będzie jednak niezwykle trudno zagrać perfekcyjne spotkanie zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Nie ma jednak wątpliwości, że warto śledzić tą konfrontacje do ostatnich sekund.

Problem Afrykańczyków polega na tym, że nie są w pełni zależni od siebie. Potencjalna wygrana Szwajcarów definitywnie zamyka im drogę do awansu. Helwetów czeka jednak bardzo wymagająca konfrontacja z Serbią, która także nie powiedziała ostatniego słowa. Nie ma zatem wątpliwości, że w ostatniej kolejce może dojść do różnych kombinacji i nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Skupiając się wyłącznie na najkorzystniejszym scenariuszu dla Kamerunu, absolutnym minimum jest zwycięstwo tej reprezentacji. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 3. kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata?

MŚ 2022: promocje bukmacherskie

Podczas mundialu bukmacherzy oferują liczne promocje bukmacherskie, których zasady są znacznie atrakcyjniejsze, niż w okresie poza mistrzostwami świata. Szczególnie polecamy kilka znajdujących się poniżej:

  1. BetfanKurs 100.00 na min. 1 celny strzał Polski z Francja!
  2. Betclic – Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem we freebecie
  3. Fortuna Zakład bez ryzyka 600 zł ze zwrotem 100% bez obrotu
  4. BetfanWpłać 150 zł, graj za 450 zł – bonus 200%! 
  5. STS – Zakład bez ryzyka 100 zł ze zwrotem 100% bez obrotu
  6. ForBET – Zakład bez ryzyka do 1100 PLN!!!
  7. FuksiarzZakład bez ryzyka 500 zł ze zwrotem 50% bez obrotu!

Kamerun – Brazylia typy dnia

Brazylijczycy zrealizowali swój cel minimum i awansowali do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. Znając mentalność podopiecznych Tite możemy być jednak pewni, że spróbują także zakończyć grupę z kompletem zwycięstw. W rywalizacji z Kamerunem w dalszym ciągu zabraknie kontuzjowanego Neymara, który będzie szykowany na następny ważny mecz. Niewykluczone też są zmiany w pierwszej jedenastce i szansa dla zawodników rezerwowych.

Kameruńczycy nie mają zbyt komfortowej sytuacji i poza rozegraniem spektakularnego meczu – muszą także liczyć na Serbów w rywalizacji ze Szwajcarią. Afrykańskie reprezentacje pokazały już jednak co to znaczy walka i jak dotąd każda z nich pozostawiła dobre wrażenie. Punktem odniesienia może być tutaj m. in. Senegal, który wygrał mecz o awans z Ekwadorem. Potencjał kadrowy Brazylijczyków jest jednak kilkukrotnie większy, co znacząco utrudnia to zadanie. Pierwszy z proponowanych na jutro typów to gol Afrykańczyków. Alternatywą będzie handicap 2-0 i Kamerun.

Kamerun – Brazylia typy:
gol Kamerunu @1.75
handicap 2-0 i Kamerun @1.70

Kamerun – Brazylia składy:

Kamerun: Epassy; Fai, Castelletto, Nkoulou, Tolo; Hongla, Anguissa, Kunde; Aboubakar, Choupo-Moting, Toko Ekambi

Brazylia: Alisson; Alves, Marquinhos, Silva, Telles; Casemiro, Guimaraes, Paqueta; Antony, Jesus, Vinicius Jr

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>