Ruszamy z Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze. Turniej ten otwiera spotkanie gospodarzy z Ekwadorem w ramach rozgrywek w grupie A. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Katar – Ekwador, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Katar – Ekwador typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze rozpoczniemy od starcia w grupie A pomiędzy gospodarzami turnieju a reprezentacją Ekwadoru. Faworytem tego starcia według opinii publicznej oraz bukmacherów są oczywiście Ekwadorczycy, których zwycięstwo wyceniono w okolicach 2.20.

Pod żadnym pozorem jednak nie powinniśmy lekceważyć gospodarzy tegorocznych Mistrzostw Świata, gdyż od dłuższego czasu przygotowali się oni wyłącznie do tego właśnie turnieju. Katarczycy od 9 lipca zdołali rozegrać łącznie aż 16 spotkań towarzyskich – czy to z poważnymi reprezentacjami jak Chile, Ghana, Maroko, czy też z klubowymi zespołami jak np. Lazio, Udinese, Fiorentina i Mallorca. Na wyjście z grupy gospodarze nie mają oczywiście co liczyć, ale jeśli gdzieś chcą szukać szansy na zdobycie jakichkolwiek punktów, to właśnie w meczu otwarcia z Ekwadorem. Jakie typy bukmacherskie powinniśmy więc mieć na uwadze w starciu pomiędzy Katarem a Ekwadorem?

Polska nie przegra z Meksykiem? Kurs 50.00!

 


Katar – Ekwador typy dnia

Katarczycy zatem przystąpią do Mistrzostw Świata nie tylko ogromnie zmotywowani, ale również bardzo dobrze zgrani. Zresztą mówimy tu o zespole, który większość czasu i tak spędza ze sobą w lidze katarskiej, głównie w zespole Al-Sadd. Prowadzeni są przez tego samego trenera od 2017 roku (sam Felix Sanchez w Katarze przebywa od 2006 roku), z którym odnieśli największy sukces w swojej historii – wygrali Puchar Azji w 2019 roku! Katarczycy wtedy najpierw zdobyli komplet punktów w grupie z Arabią Saudyjską, Libanem i Koreą Północną. Potem w play-offach ograli zaś kolejno Irak, Koreę Południową i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W finale zaś bezproblemowo ograli Japonię 3-1!

Natomiast Ekwador to największa rewelacja Ameryki Południowej ostatnich miesięcy. La Tricolor w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata byli lepsi od Peru, Kolumbii oraz Chile! Ekwador to bardzo nieprzyjemny, ale zarazem strasznie nierówny rywal. Pod sam koniec eliminacji podopieczni Gustafo Alvaro potrafili remisować 1-1 z Brazylią i Argentyną, a w międzyczasie przegrać 3-1 z Paragwajem. Ekwadorczycy przed mundialem rozegrali pięć spotkań towarzyskich, w których nie stracili ani jednej bramki! Przy czym ich samym było stać wyłącznie na dwa trafienia – jedno z Nigerią, jedno z Wyspami Zielonego Przylądka. Idąc więc tym tropem, nie spodziewam się fajerwerków w meczu otwarcia, lecz piłkarskich szachów.

Katar – Ekwador typy:
poniżej 2.5 @ 1.68

 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy