Nie samą piłką człowiek żyje, dlatego też dzisiejszy typ dnia to spotkanie rozgrywane w ramach tenisowego ATP Challenger Cary. W meczu 1/8 finału zmierzą się ze sobą Amerykanin Evan King z Japończykiem Kaichim Uchidą. Zapraszam na analizę tego starcia, a także proponowane typy dnia.

Single
Evan King – Kaichi Uchida
ATP Challenger Cary

12.09.2018 godz. 20:30
typ: 2
kurs: 2,20
stawka: 7/10 ✅ +8,40

?Ponad 2000 PLN NA START w ETOTO!?

Evan King typy bukmacherskie

Pochodzący z Chicago i znajdujący się na 264 miejscu w rankingu Evan King, nie jest w zbyt dobrej formie. Wygrał tylko 4 z ostatnich 25 meczów. W swojej karierze najwyżej notowany był w kwietniu tego roku, kiedy to udało mu się wspiąć na 184 rankingową lokatę. King ma już 26 lat i dotychczas nie udało mu się ugrać na światowych kortach zbyt wiele. Nie zwyciężył w ani jednym turnieju deblowym ani singlowym, tuła się głównie po rozmaitych challengerach, a w turniejach wyższej rangi rzadko kiedy udaje mu się przebrnąć przez kwalifikacje. Jednak bardzo podobny przebieg kariery możemy zaobserwować u jego rywala, przez to co bukmacherzy nie byli w stanie wyłonić jednoznacznego faworyta tego starcia. Kursy wystawione przez Etoto prezentują się następująco:

W US Open King odpadł w półfinale kwalifikacji, po wyrównanym pojedynku z Włochem Travaglią. Mecze rozegrane ostatnio przez Kinga mogą sugerować lekką zwyżkę formy. W pierwszej rundzie kwalifikacji do US Open wygrał z Chilijczykiem Garinem,  (ATP: 137) zaś w challenger w Cary rozpoczął od pokonania Australijczyka Banesa (ATP: 220). Po udziale w nowojorskim Wielkim Szlemie King wziął jeszcze udział w Challengerze rozgrywanym w jego rodzinnym mieście Chicago, gdzie po niezłej grze uznał wyższość 127 w rankingu Noaha Rubina.

Kaichi Uchida darmowe typy dnia

Uchida jest młodszy od Kinga o 2 lata i również nie może pochwalić się żadnymi znaczącymi osiągnięciami. Zajmowane przez niego 288 miejsce w rankingu jest najwyższym jakie kiedykolwiek osiągnął. Japończyk gra w kratkę, a porażki przeplata zwycięstwami. W pierwszej rundzie w Cary gładko pokonał Roberto Cida z Dominikany, choć nie był uznawany za faworyta bukmacherów. Podobnie było w ostatnio wygranych przez niego meczach z Kwiatkowskim oraz Kozlovem. Forma Japończyka pomimo, że dość falująca, zdaje się być jednocześnie stabilna. Uchida wygrywa regularnie i w swoich ostatnich 25 meczach wygrywał 12 razy. Regularność Japończyka i oferowany na niego dość wysoki kurs, to czynniki powodujące, że zakłady na jego wygraną to prawdziwe typy dnia.

W porównaniu z 3 zwycięstwami Kinga, ta statystyka musi robić wrażenie. Typując to spotkanie nie będę sugerował się ostatnimi niezłymi meczami Kinga przeciwko wyżej notowanym rywalom. Ostatecznie mecze te wygrał nie Amerykanin,  a jego oponenci , a dobra gra przez jedynie część meczu w tenisie jeszcze niczego nie dowodzi. Japończyk jest stabilniejszy, znajduje się w szczytowym momencie swojej kariery i regularnie wygrywa z zawodnikami na poziomie Challenger. Uważam, że Evan King będzie musiał uznać wyższość rywala. Zabraknie mu atutów i regularności, aby móc grać dobrze przez całe spotkanie. Zakłady bukmacherskie na Uchidę, to dzisiejsze typy dnia. Kurs na zwycięstwo Japończyka wynosi w Etoto 2,20. Myślę, że warto spróbować.

?Ponad 2000 PLN NA START w ETOTO!?