Znasz się na piłce nożnej? Od lat śledzisz mecze i świetnie orientujesz się w futbolowej rzeczywistości? Sprawdź nasz konkurs typerski „Typeriada”. Codziennie typuj wyniki meczów piłkarskich, zgarniaj punkty do klasyfikacji danego tygodnia, rywalizuj z innymi i zgarniaj nagrody.

👉Odbierz 20 PLN za założenie konta w LV BET!

TYPERIADA | Konkurs typerski

Na Facebookowej grupie Typeria, ruszyła 7 edycja cotygodniowego konkursu polegającego na typowaniu wyników meczów piłkarskich – TYPERIADA!

👉WEJŚCIE DO KONKURSU

Osoby, które w tygodniowej klasyfikacji uzbierają najwięcej punktów, zgarną nagrody pieniężne. Póki co, są to doładowania oraz bonusy  u legalnych bukmacherów, niebawem także upominki rzeczowe. Im więcej uczestników, tym większa pula nagród i jeszcze ciekawsza rywalizacja. Zapraszaj znajomych, typuj mecze codziennie i walcz o nagrody. Konkurs typerski przeznaczony jest dla użytkowników pełnoletnich.


Jak zapisać się do zabawy?

Wystarczy dołączyć do facebookowej grupy Typeria, ponieważ konkurs typerski Typeriada odbywa się właśnie na niej. Na grupie znajdziesz również ciekawe informacje, dyskusje o typach, bonusy tylko dla członków, memy, ciekawostki, statystyki i wszystko to, co lubi każdy fan zakładów bukmacherskich oraz piłki nożnej! Rozwijamy grupę, a Wy tworzycie ją razem z nami. Jest już nas ponad 1000 – pasjonatów futbol i zakładów bukmacherskich. Dołączysz?

https://www.facebook.com/groups/2127764374167688/


Jak zdobyć obstawiać mecze za darmo?

Legalny bukmacher LV Bet we współpracy z portalem Typeria, przygotował wyjątkową ofertę powitalną dla nowych użytkowników. Tylko teraz, za założenie konta otrzymujesz darmowy zakład w wysokości 20 zł! Nie ryzykując nic, otrzymujesz 20 zł na grę za darmo. Akcja promocyjna skierowana jest tylko do osób pełnoletnich. Promocyjny link do rejestracji w LV Bet znajdziesz poniżej. Typuj mecze bez ryzyka dzięki darmowemu zakładowi od LV Bet.

👉Odbierz 20 PLN za założenie konta w LV BET!