Spotkanie 2. kolejki Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Korea Południowa podejmie na Education City Stadium reprezentację Ghany. Czy „Czarne Gwiazdy” podtrzymają swoje szanse na awans? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Korea Południowa – Ghana, w której znajdziecie proponowane typy, a także najciekawsze promocje bukmacherskie. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i odbierz bonus 200% od pierwszej wpłaty. Wystarczy obrócić nim tylko jeden raz, grając kupon/kupony z min. 2 typami i łącznym kursem min. 3.00! 

Załóż konto i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Zarejestruj się TUTAJ>>

Korea Południowa – Ghana typy bukmacherskie

Korea jest świeżo po bezbarwnej konfrontacji z Urugwajem, w którym poza czystym kontem nie zrobiła zupełnie nic. Szczególnie rozczarowujący był występ gwiazdy Premier League – Sona, który wpasował się w przeciętną formę swoich kolegów. Tym razem rywalem jest Ghana, która ma zbliżony profil do Urugwaju, jednak zdecydowanie mniejszy potencjał kadrowy. Nie można jednak lekceważyć zespołu, który był bliski doprowadzenia do sensacyjnego remisu z faworyzowaną Portugalią.

Koreańczycy zagrali bardzo bojaźliwie w 1. kolejce, chociaż można było powalczyć o zdecydowanie więcej z racji równie słabo dysponowanego Urugwaju. Ghana i Korea mierzyły się ze sobą 4-krotnie w historii spotkań i wyłącznie towarzysko. Lepsze wrażenie pozostawiała reprezentacja z Afryki, która aż 3 razy wygrywała. Ostatni występ miał jednak miejsce dość dawno, bo w 2014 roku. Pamiętać go mogą m. in. autorzy bramek, którzy będą mieć szanse także zagrać jutro – Jordan i Andre Ayew. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 2. kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata?

Korea Południowa – Ghana typy dnia

Ghana postawiła z Portugalczykami na mocną defensywę. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiała ta reprezentacja przy akcjach ofensywnych, co jest jasnym sygnałem dla trenera, że warto zagrać odważniej przeciwko Korei. Przed „Czarnymi Gwiazdami” jeszcze jeden trudny rywal w grupie – Urugwaj, więc tak naprawdę jutrzejszy mecz jest w teorii najłatwiejszą okazją do punktów. Największą gwiazdą Ghany jest bez wątpienia Inaki Williams, który w porównaniu do swojego brata (Nico) – wybrał grę dla Afrykańczyków.

Bez wątpienia czeka nas interesujące starcie, które powinno wyłonić potencjalnego kandydata do awansu. Ghana musi zagrać odważniej i spróbować wygrać, by zwiększyć swoje szanse na awans. Remis tutaj niespecjalnie kogokolwiek ustawia, dlatego możemy być pewni, że każda z reprezentacji da z siebie wszystko. Pod lupę biorę największego pechowca rywalizacji z Portugalią – Inakiego Williamsa. Myślę, że 28-latek zrobi wszystko, by nieco zrekompensować niewykorzystaną okazję do wywalczenia remisu. Proponowany na jutro typ to minimum jeden strzał celny tego zawodnika w trakcie meczu.

Korea Południowa – Ghana typy:
I. Williams min. 1 strzał celny @1.83

Korea Południowa – Ghana składy:

Korea: Seung-gyu; Moon-hwan, Min-jae, Young-gwon, Jin-su; Jung, In-beom; Na, Lee, Son; Ui-jo

Ghana: Ati Zigi; Seidu, Amartey, Djiku, Baba; Partey, Abdul Samed; Bukari, Kudus, A. Ayew; Williams

Załóż konto i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Zarejestruj się TUTAJ>>