Spotkanie 3. kolejki Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Korea Południowa podejmie na Education City Stadium reprezentację Portugalii. Czy Azjaci zdołają pokonać liderów grupy? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Korea Południowa – Portugalia, w której znajdziecie proponowane typy, a także najciekawsze promocje bukmacherskie. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i obstaw celny strzał Polski z Francją z szalonym kursem podwyższonym do 100.00!

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>

 

Korea Południowa – Portugalia typy bukmacherskie

Koreańczycy przegrali bardzo fundamentalny mecz w kontekście awansu do fazy pucharowej z Ghaną. Na kolejkę przed końcem wszystko się jednak może wydarzyć i syta może być tylko Portugalia, która jest prawie pewna 1. miejsca. W przypadku azjatyckich drużyn można mówić o pozytywnym epizodzie Japończyków w rywalizacji z Niemcami i awans z trudnej grupy. Poza tym Arabia Saudyjska i Katar są już definitywnie poza mundialem. Koreańczycy mogą zatem jako drudzy uratować honor Azji i rzutem na taśmę wywalczyć awans do fazy pucharowej prestiżowych rozgrywek.

Kluczem do sukcesu Korei Południowej może być odważna i ofensywna gra. Punktem odniesienia może być tutaj 2. polowa przeciwko Ghanie, w której Korea oddała aż 16 strzałów na bramkę i zdobyła dwa gole. Ostatecznie to drugi gol Kudusa okazał się być gwoździem do trumny i definitywnie przypieczętował zwycięstwo Afrykańczyków. System rozgrywek jest jednak o tyle wdzięczny, że jednym meczem można naprawić błędy z dwóch poprzednich potyczek. Koreańczycy nie są na straconej pozycji, zważywszy na to, że Portugalia może być już głową w fazie pucharowej. Jakie typy warto wziąć pod lupę w 3. kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata?

MŚ 2022: promocje bukmacherskie

Podczas mundialu bukmacherzy oferują liczne promocje bukmacherskie, których zasady są znacznie atrakcyjniejsze, niż w okresie poza mistrzostwami świata. Szczególnie polecamy kilka znajdujących się poniżej:

  1. BetfanKurs 100.00 na min. 1 celny strzał Polski z Francja!
  2. Betclic – Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem we freebecie
  3. Fortuna Zakład bez ryzyka 600 zł ze zwrotem 100% bez obrotu
  4. BetfanWpłać 150 zł, graj za 450 zł – bonus 200%! 
  5. STS – Zakład bez ryzyka 100 zł ze zwrotem 100% bez obrotu
  6. ForBET – Zakład bez ryzyka do 1100 PLN!!!
  7. FuksiarzZakład bez ryzyka 500 zł ze zwrotem 50% bez obrotu!

Korea Południowa – Portugalia typy dnia

Największym zmartwieniem Portugalczyków w ostatnich dniach było to, czy aby na pewno strzelcem jednej z ostatnich bramek był Bruno Fernandes. Dość kuriozalnie wyglądała próba przekonania FIFA przez zarząd portugalskiej piłki, że to Cristiano Ronaldo ostatni dotknął piłki. To tylko dowód na to, jak wiele robi się, by możliwie wywindować swoją najbardziej medialną gwiazdę. Z aspektów czysto sportowych można mówić o ogromnej jakości takich zawodników jak Bruno Fernandes, Joao Felix czy Rafael Leao. Trudno spodziewać się jakiejś bardzo zmotywowanej Portugalii w rywalizacji z Koreą, jednak pewne jest to, że nikt nie odda tutaj za darmo punktów.

Spodziewam się dość otwartej konfrontacji, w której Korea powinna postawić wszystko na jedną kartę. Ewentualny remis ustawia tutaj w zasadzie tylko Portugalczyków, dla których oznaczałoby to pewne 1. miejsce w grupie. W jutrzejszym meczu skupiam się na napastniku Korei – Cho Gue-sungu. 24-latek stał się bohaterem swojej reprezentacji w rywalizacji z Ghaną i zdobył dwa gole oraz miał 6 prób strzałów na bramkę. Wiele wskazuje na to, że azjatycki napastnik otrzyma także pełne 90 minut w rywalizacji z Portugalią. Same progi są jednak dużo mniejsze i jak najbardziej w zasięgu skutecznego atakującego. Proponowany na jutro typ to dwa strzały ogólne Gue-sunga.

Korea Południowa – Portugalia typy:
Gue-sung +1.5 strzałów ogólnych @1.64

Korea Południowa – Portugalia składy:

Korea: Seung-gyu; Moon-hwan, Min-jae, Young-gwon, Jin-su; Woo-young, In-beom; Chang-hoon, Woo-yeong, Heung-min; Gue-sung

Portugalia: Costa; Dalot, Pepe, Dias, Guerreiro; Bernardo, Neves, Palhinha; Fernandes; Ronaldo, Ramos

Polska odda celny strzał z Francją?
Kurs 100.00!

Przejdź do promocji TUTAJ>>