Spotkanie 13. kolejki polskiej Ekstraklasy. Korona Kielce podejmie u siebie zespół Stali Mielec. Czy Mielczanie pójdą za ciosem i wypunktują kolejnego rywala? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Korona Kielce – Stal Mielec, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

Korona Kielce – Stal Mielec typy bukmacherskie

Kielczanie popadli ostatnio w niemoc i od 5 spotkań nie potrafią wygrać w Ekstraklasie.
Po raz ostatni triumfowali w 7. kolejce, gdy nieoczekiwanie rozprawili się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Jednym z głównych problemów Korony jest fatalna formacja defensywna. Rywalem jest Stal Mielec, która sensacyjnie poradziła sobie z Pogonią w Szczecinie, a wcześniej wywiozła cenny komplet punktów z Legnicy.

Popularne „Scyzory” podchodzą do jutrzejszej konfrontacji praktycznie w optymalnym składzie. Oczy fanów będą z pewnością zwrócone ku Jakubowi Łukowskiemu. 26-letni pomocnik zdobywał gole m. in. w meczach z Miedzią, Górnikiem czy Koroną Kielce i jest w zasadzie pewniakiem do gry w pierwszym składzie. Korona u siebie świetnie wystartowała, bo zaczęła od remisu z Legią czy wygranej ze Śląskiem Wrocław. Kolejne potyczki to już jednak tylko porażki, a najbardziej bolesna była z pewnością porażka z Wartą Poznań.  Jakie typy bukmacherskie warto wziąć pod lupę w 13. kolejce Ekstraklasy?

Oglądaj El Clasico za darmo w Fuksiarzu!


Korona Kielce – Stal Mielec typy dnia

Stal Mielec to zespół nieobliczalny, który może wygrać z każdym, ale też zawodzi w konfrontacjach, w których jest faworytem. Trudno racjonalnie wytłumaczyć dwie wysokie porażki kolejno z Jagiellonią czy Widzewem Łódź. W szczególności, gdy to właśnie po nich przyszły dwa spektakularne zwycięstwa z Miedzią Legnica czy Pogonią Szczecin. Nikt nie przewidywał, że Portowcy zostaną aż tak boleśnie zlani w Mielcu i miejscowa Stal zainkasuje im 4 bramki. Niewykluczone, że jest to początek świetnej serii Stali, która tym razem ma zdecydowanie prostszego rywala od Pogoni.

Nie ma wątpliwości, że czeka nas bardzo ciekawe starcie, w którym nie sposób wskazać końcowy rezultat. Oba zespoły potrafią zaskakiwać, choć lepiej w ostatnich tygodniach wychodzi to Stali, która jest zdecydowanie bliżej ligowego podium. Spodziewam się otwartej konfrontacji i wielu akcji ofensywnych z obu stron. Proponowany typ to remis lub zwycięstwo gości.

Korona Kielce – Stal Mielec typy:
X2 @1.61

Korona Kielce – Stal Mielec składy:

Korona: Forenc; Danek, Trojak, Petrov, Balić; Deja, Takac, Deaconu; Podgórski, Łukowski, Shikavka.

Stal: Mrozek; Flis, Matras, Kruk; Getinger, Wlazło, Żyra, Hiszpański; Lebedyński, Hamulic, Domański.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA