Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Kosowo podejmie na Stadiumi Fadil Vokrri zespół Wysp Owczych. Czy Kosowianie wykorzystają atut własnego boiska? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Kosowo – Wyspy Owcze, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Kosowo – Wyspy Owcze typy bukmacherskie

Kosowianie to stosunkowo świeży projekt sportowy, który bardzo dobrze rokuje na najbliższe lata. Mało kto przewidywał, że ta reprezentacja tak szybko wskoczy na taki poziom przy swoich możliwościach i potencjale kadrowym. Póki co udział w wielkich imprezach wydaje się być poza zasięgiem, jednak pewne jest to, że z roku na rok jest tutaj zauważalny progres. Jutrzejszym rywalem są Wyspy Owcze, które raczej słyną z pojedynczych przebłysków i nie mają zbyt wiele do zaoferowania jeśli chodzi o jakość piłkarską.

Kwalifikacje na Mundial w wykonaniu Kosowa nie były zbyt udane. Nie pomogła na pewno obecność w grupie takich zespołów jak Hiszpania, Szwecja, Grecja czy Gruzja. Można gdybać, że w nieco bardziej wyrównanym składzie byłyby zdecydowanie większe szanse na awans. Warto jednak wyróżnić parę ciekawych spotkań, takich jak np. wyjazdowa wygrana z Gruzją czy cenne remisy z Grecją. Fakty są jednak takie, że kadra Kosowa jest bardzo młoda i europejskie zespoły coraz częściej sięgają po perspektywicznych zawodników tej reprezentacji.

Kosowo – Wyspy Owcze typy dnia

Wyspy Owcze nie mają zbyt wielu argumentów czysto piłkarskich. Zespół jest znany z pojedynczych przebłysków z rywalami, którzy uchodzą raczej za chłopców do bicia. Największym wyczynem ostatnich miesięcy była wygrana z Turcją w Lidze Narodów. Trudno jednak wyciągać daleko idące wnioski przez pryzmat rozgrywek, które większość zespołów nie traktuje zbyt poważnie.

Kosowianie dobrze wspominają bezpośrednie konfrontacje z Wyspami Owczymi, szczególnie gdy grają przed własną publicznością. Myślę że nie inaczej będzie i tym razem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niezłą postawę Kosowa w konfrontacji z Armenia w ostatnim meczu towarzyskim. Proponowany na jutro typ to po prostu wygrana faworyzowanych gospodarzy.

Kosowo – Wyspy Owcze typy:
Kosowo wygra @1.68

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy