Okraszony golem debiut Krzysztofa Piątka w Pucharze Niemiec daje nadzieje, że nasz snajper stopniowo powróci do najwyższej formy. Do końca sezonu Bundesligi pozostało jeszcze wiele kolejek i jeszcze więcej okazji, aby „Piona” się odbudował oraz odzyskał utraconą pewność w grze.

Krzysztof Piątek zakończył przygodę w Mediolanie i ze „Stolicy Mody” przeniósł się do stolicy Niemiec. Jakie będą najbliższe tygodnie w wykonaniu napastnika Reprezentacji Polski? Podbój Bundesligi, czy może ciężka walka choćby o możliwość oddania celnego strzału? Jeśli macie swoje typy, to pojawiła się dobra okazja, aby spróbować na nich zarobić. Legalny bukmacher Betfan postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i udostępnił w swojej ofercie zakłady dotyczące liczby trafień o jaką pokusi się Krzysztof Piątek na niemieckich boiskach.

Do dyspozycji typujących jest kilka możliwych opcji. Najlepiej płatna jest ta, według której Polak zdoła w jednym ze spotkań ustrzelić hattricka. Za postawione 20 zł, bukmacher zapłaci nam w tym przypadku aż 200 zł. Trzy gole w jednym meczu byłyby sporym wyczynem, jednak obstawianie ich wiązałoby się naszym zdaniem chyba z nieco zbyt dużym ryzykiem. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy spojrzymy na zakłady dotyczące strzelenia przez „Pio” 2 goli w jednym spotkaniu. Kurs 3,60 jest również niezwykle atrakcyjny, ale prawdopodobieństwo powodzenia typu zdecydowanie wyższe.

Specjalnie dla czytelników Typeria.pl i Fangol.pl, bukmacher Betfan przygotował wyjątkową ofertę powitalną. Rejestrując się z linku bonusowego oraz wpisując przy zakładaniu konta kod BETFAN, otrzymasz w prezencie zakład 100 zł bez ryzyka. Czym jest zakład bez ryzyka? Jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu w Betfan, dostaniesz zwrot stawki aż do maksymalnej kwoty 100 zł!

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod BETFAN i odbierz ZWROT stawki, jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu!⚠️

?100 PLN zakład bez ryzyka✅
?3000 PLN bonus powitalny✅
?Gra bez podatku 24/7✅

ℹ️ Szczegółowe informacje o bonusach

Betfan zakład bez ryzyka