W sobotę rozegrana zostanie cała masa spotkań w najlepszych ligach świata. Jakie typy bukmacherskie będą najlepsze? Sprawdźcie proponowany kupon złożony z dwóch zdarzeń i zawarte na nim proponowane typy na dziś.

PROMOCJA LIMITOWANA! TYLKO DO KOŃCA LUTEGO DARMOWY ZAKŁAD 20 PLN ZA REJESTRACJĘ W ETOTO: ODBIERZ 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD


kurs AKO: 2.57

stawka: 5/10✅ +7.85

 

Sevilla – Barcelona typy na dziś

Sevilla zagra z Dumą Katalonii o zwycięstwo i nie będzie w tym starciu bez szans. Barcelona wygrała tylko jeden ze swoich 5 ostatnich meczów, a w starciu z Lyonem w Lidze Mistrzów zaprezentowała się bardzo przeciętnie. Historia spotkań obu drużyn pokazuje, że możemy spodziewać się emocji i ciekawej, ofensywnej gry. Nasze typy bukmacherskie zamiast skupiać się na zwycięzcy spotkania w formacie 1X2, powinny dotyczyć kwestii w tym przypadku znacznie łatwiejszej do przewidzenia – bramek.

Szykuje się dobre widowisko i gole z obu stron. Ostatni mecz ligowy, w którym Sevilla podejmowała u siebie Barcelonę i obie drużyny nie strzeliły przynajmniej jednej bramki, miał miejsce w marcu 2012 roku. Potencjał ofensywny obu drużyn powinien być w tym spotkaniu gwarancją goli. Sevilla próbuje utrzymać się na pozycji gwarantującej Ligę Mistrzów, Barca zaś zmierza po tytuł mistrzowski i posiada wyższą jakość. Stawiam, że taka mieszanka motywacji, umiejętności i okoliczności pozwoli obu zespołom chociaż raz trafić do siatki rywali. Kurs na „obie strzelą” oferowany przez bukmachera Etoto wynosi 1.50.


Frosinone – Roma typy bukmacherskie

Frosinone ma najgorszy bilans bramkowy w całej Serie A i nie wygrało w tym sezonie jeszcze ani jednego domowego meczu. Roma notuje z kolei całkiem niezły okres i była górą w 3 ostatnich spotkaniach – w tym z FC Porto w Lidze Mistrzów. Rzymianie poza wysoką pucharową porażką z Fiorentiną od dłuższego czasu prezentują stabilną, wysoką formę. Wyraźnym mankamentem w ich grze jest jednak postawa formacji defensywnej. Roma – jak na swoją wysoką pozycję w ligowej tabeli – traci całkiem sporo bramek. Rzymianom strzelono już 31 goli, czyli tyle samo co 15 w tabeli Udinese! Goście są zdecydowanym faworytem tego starcia, jednak osobiście wezmę pod uwagę typy bukmacherskie na gola gospodarzy.

W ostatnim domowym meczu z 18 w tabeli Bologną, Roma nieco się męczyła. Frosinone z kolei notuje o wiele lepszy okres niż chociażby podczas pierwszej rundy rozgrywek. Dzisiejsi gospodarze zaczęli regularnie „łapać” punkty, a na wyjeździe potrafili pokonać chociażby Sampdorię. Dostrzegam postęp w grze Frosinone, jeśli zespół ten poprawi również grę na własnym stadionie, będzie mógł realnie zacząć myśleć o utrzymaniu. Zakłady bukmacherskie na gola Frosinone, to całkiem niezłe typy na dziś. Kurs na to zdarzenie oferowany przez legalnego bukmachera Etoto wynosi 1.71.

?ODBIERZ 20 PLN FREEBET