Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów przyniosły kilka naprawdę sensacyjnych rozstrzygnięć. Podobnie może być również dziś i ciężko znaleźć atrakcyjne typy z wysokimi kursami. Sprawdźcie dość bezpieczną propozycję naszego małego kuponu „pewniaków” i proponowane typy dnia.

 

 

stawka 4/10 ⛔4
kurs AKO: 2,39

 

 

 

 

 

 

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?

Pilzno – Real Madryt typy dnia

Real znajduje się w kryzysie i mimo zwycięstw w 2 ostatnich spotkaniach, nie można mieć w tym momencie do Królewskich żadnego zaufania. W pierwszym meczu obu zespołów Czesi zaprezentowali się naprawdę dobrze i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Do wywiezienia remisu z Santiago Bernabeu zabrakło im jedynie nieco szczęścia. Pilzno od lat gra dobrą, ofensywną piłkę i powinno stanowić dla naszych zespołów przykład, jak powinno budować się klub mając ograniczony budżet i możliwości. Typy dnia na mecz Pilzno – Real skupiają się na rzutach rożnych. Gospodarze powinni sprawić Realowi trochę problemów i ponownie przeprowadzić kilka ciekawych akcji. Zakład na powyżej 2,5 rzutu rożnego gospodarzy z kursem 1,46 wydaje się świetną opcją na dziś.

Czesi na własnym stadionie wykonują zawsze bardzo dużą liczbę rzutów rożnych, nie tylko w spotkaniach na krajowym podwórku, ale także w europejskich pucharach. Viktoria zdobywała przynajmniej 3 rzuty rożne w ostatnich 12 domowych meczach Champions League, bądź kwalifikacji do niej. Ostatnio poniżej tej linii zeszła w roku 2011, kiedy to mierzyła się z wielką Barceloną Pepa Guardioli. Zakłady na więcej niż 2,5 rożnego w wykonaniu gospodarzy, to bez wątpienia typy dnia.

Benfica – Ajax typy dnia

Holendrzy są bardzo rozpędzeni i wydaje się, że do Portugalii przyjechali po awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Strzelili 28 goli w ostatnich 9 meczach, mają również serię 6 spotkań bez straty gola! Benfica prezentuje się naprawdę przeciętnie, a do wyjazdowej porażki z Ajaxem dołożyła również 2 przegrane w lidze. Klub z Lizbony znajduje się w sporym kryzysie i ciężko dostrzec jakiekolwiek światełko w tunelu.

Gospodarze nie mają jednak dzisiaj nic do stracenia i z pewnością zagrają o 3 punkty. Spodziewam się spotkania, w którym gole mogą padać z obu stron, jednak ostatecznie goście nie zostaną pokonani. Wybieram w miarę bezpieczną opcję powyżej 1,5 gola w meczu z kursem 1,26. Zakłady na przynajmniej 2 gole w starciu ofensywnego Ajaxu z mającą nóż na gardle Benficą powinny okazać się niezłym wyborem.


Manchester City – Szachtar typy dnia

Kurs proponowanego zdarzenia wynosi zaledwie 1,14 i przez niektórych może zostać uznany niemal za bukmacherską zbrodnię! 😉 Dodajemy go jednak do naszego kuponu „pewniaczków” w celu podbicia kursu AKO i nie mamy większych obaw co do powodzenia tego typu. Manchester City jeszcze nigdy nie wygrał u siebie w Lidze Mistrzów różnicą 5 bramek, Szachtar z kolei w ponad 120 meczach w Lidze Mistrzów i jej eliminacjach dał się pokonać więcej niż 4:0 tylko jeden raz. Bardzo ważne są dla Obywateli również niedzielne derby z Manchesterem United, sądzę więc, że zespół Guardoli nie będzie chciał za wszelką cenę walczyć do końca o kolejne gole, które jeszcze bardziej upokorzyłyby przyjezdnych.

W dzisiejszym meczu nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli zobaczyć pogrom Ukraińców, Szachtar prezentuje się nieźle i stać go nawet na strzelenie Obywatelom honorowej bramki, co już całkiem przekreśli szanse gospodarzy na ponad 4 bramkowe zwycięstwo. Zakłady na handicap Szachtara Donieck, to kolejne dzisiejsze typy dnia. Pomimo szokująco niskiego kursu, ryzykujemy i dodajemy ten typ na kupon AKO.

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?