Już o 18:00 w fińskim Kuopio rozpocznie się rewanżowe spotkanie w ramach eliminacji Ligi Europy KuPS – Legia. Jakie typy bukmacherskie warto wybrać na ten mecz? Zapraszam na proponowane KuPS – Legia typy dnia wraz z uzasadnieniem. Chcesz brać udział w regularnych konkursach typerskich z nagrodami, dzielić się swoją wiedzą i typami? Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria.

? Odbierz 20 PLN w prezencie

Single
KuPS – Legia
Kwalifikacje LE
01.08.2019, 18:00
Typ: Legia
kurs: 1,83
stawka: 6/10
Single
KuPS – Legia
Kwalifikacje LE
01.08.2019, 18:00
Typ: Legia powyżej 1,5
kurs: 2,03
stawka: 4/10

 

Kups Kuopio – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Fińska miejscowość Kuopio, znana była dotychczas polskim fanom tylko ze względu na znajdującą się tam słynną skocznię narciarską Puijo. Wygrywali na niej m.in. Adam Małysz i Kamil Stoch. Czy wzór z polskich narciarzy wezmą zawodnicy warszawskiej Legii? Typy bukmacherskie na ich zwycięstwo mogą być trochę ryzykowne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie wyniki jakie przywozili z europejskich delegacji.

Remisy z półamatorskimi ekipami z Luksemburga, czy Gibraltaru zapisały się w niechlubnej historii polskiej piłki nożnej. Pierwszy mecz wygrany w Warszawie 1:0 nie był wielkim widowiskiem, a gra zespołu Aleksandara Vukovicia daleka od perfekcji. Warto jednak podkreślić, że tylko jeden strzelony gol był bardziej efektem niskiej skuteczności strzeleckiej, niż kompletnym brakiem sytuacji bramkowych. Myślę, że rewanżu Legii będzie grało się nieco prościej niż na Łazienkowskiej i właśnie na takim scenariuszu skupiają się proponowane typy dnia na mecz KuPS Kuopio – Legia Warszawa.

Kups Kuopio – Legia Warszawa typy dnia

Kursy wystawione przez bukmacherów dość znacznie faworyzują Legię, co oczywiście może być lekkim zaskoczeniem. Jak wcześniej wspomniano, Legioniści prezentują się ostatnio mocno przeciętnie, a w pucharach wręcz mizernie – zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazdy. Dlaczego więc typy bukmacherskie w stronę gości miałyby być dobrym rozwiązaniem?

Legia nie musi atakować i prowadzić gry, czego jak każda polska drużyna po prostu nie potrafi. Możliwość skrycia się za podwójną gardą, bronienia wyniku i kontrowania, to wielki atut Warszawian w jutrzejszym spotkaniu. Skuteczność polskiego zespołu powinna ulec poprawie, raczej nie powinna być jeszcze gorsza niż przed tygodniem. Kurs na zakład powyżej 1,5 gola Legii wynosi w LV Bet 2.03. Opcja nieco ryzykowna, jednak zdecydowanie do rozważenia.

Poza tym, nie warto przeceniać KuPS i w ogóle fińskich zespołów. Rywal nie należy do najtrudniejszych i wyglądał marnie nawet na tle grającej „piach” Legii. Typy dnia, to moim zdaniem zakłady na gole Legii oraz jej triumf, a tym samym pewne przypieczętowanie awansu. Kurs na zwycięstwo Legii w formacie 1×2 wynosi 1,83.
KuPS będzie musiał się w pewnej chwili otworzyć. Legia będzie chciała to wykorzystać i rozstrzygnąć dwumecz. Hurraoptymizm? Boisko zweryfikuje 😉

KuPS Kuopio – Legia Warszawa przewidywane składy:

KuPS: Virtanen – Taimi, Diallo, Soldo, Murillo, Saxman, Thiaw, Ayarna, Niskanen, Pennanen, Rangel

Legia: Majecki – Vesovic, Remy, Jędrzejczyk, Luis Rocha, Andre Martins, Gvilia, Novikovas, Carlos Lopez, Nagy, Kulenović.

? Odbierz 20 PLN w prezencie

★ Dołącz grupy Typeria