W rewanżowym meczu 1 rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów, zmierzą się ze sobą mistrzowie Czarnogóry oraz Kazachstanu. W pierwszym meczu Astana wygrała zaledwie 1:0 i kwestia awansu pozostaje więc wciąż otwarta. Zapraszam na typy bukmacherskie i zapowiedź meczu.

Singiel
FK Sutjeska – FC Astana
Kwal. Ligi Mistrzów
18.07.2018 godz. 20:00
Typ: powyżej 2.0 bramki
Kurs: 1.62
Stawka: 5/10 ⤴ ZWROT


?Zagraj ten typ w LV Bet. Odbierz prezent od Typeria.pl!
???

Za wysokie progi?

Mistrzowie Czarnogóry po raz kolejny starają się zaistnieć na europejskich salonach. Poprzednie 5 prób było bardzo nieudanych – odpadali w pierwszej i drugiej rundzie – zarówno w walce o Ligę Mistrzów jak i Ligę Europy.

Przeglądając historię spotkań Sutjeski w kwalifikacjach do europejskich pucharów, bardzo łatwo dostrzec pewną prawidłowość – zespół ten nie potrafi być na dłuższą metę równorzędnym rywalem dla zespołów choćby średnich. Nawet jeśli grali solidny mecz wyjazdowy, to później tracili kilka bramek u siebie. W pierwszym meczu z Astaną, poza całkiem niezłą grą, Czarnogórcom kilkukrotnie dopisało spore szczęście. Dziś aby powalczyć o awans będą musieli zagrać inną piłkę, troszkę się otworzyć , wykazać nieco więcej inicjatywy w ofensywie. Będzie to woda na młyn dla zawodników Astany. Odzwierciedlają to również kursy, jakie wystawił na ten mecz bukmacher LV Bet:

Bywalcy salonów

Astana to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Swoją grą bardzo wyraźnie zapisał się w świadomości europejskich kibiców. W składzie Astany znajduje się kilka znanych nazwisk, występuje tam chociażby znany z występów w Villarealu Antonio Rukavina. Astana w ostatnich latach regularnie występuje w Lidze Europy, a w sezonie 2015/2016 awansowała nawet do Ligi Mistrzów. Toczyła tam wyrównane boje z prawdziwymi piłkarskimi potęgami. To drużyna posiadająca jakość w zupełności wystarczającą, aby w tym roku kolejny raz zameldować się (przynajmniej) w fazie grupowej Ligi Europy.

Typy bukmacherskie i prognoza

Astana w pierwszym meczu powinna strzelić przynajmniej jedną bramkę więcej. Dominowali i prowadzili grę, próbując przedrzeć się przez zasieki rywali. Dziś jednak, gra Astany może wyglądać lepiej niż na własnym stadionie – gospodarze muszą w pewnym momencie otworzyć się i powalczyć o awans. Typy bukmacherskie na ten mecz powinny skupiać się na bramkach. Biorąc pod uwagę pewne braki kadrowe u gości, a także niską jakość drużyny gospodarzy, uważam że typ na powyżej 2.0 bramki oferowany przez LV Bet, to rozsądna i dość bezpieczna opcja. Bukmacher wystawił na to zdarzenie kurs 1.62. W przypadku padnięcia dokładnie 2 goli otrzymamy zwrot naszej stawki.

?Zagraj ten typ w LV Bet. Odbierz prezent od Typeria.pl!???