Lecce podczas czternastej kolejki Serie A zmierzy się z zespołem Atalanty. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Lecce – Atalanta, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Lecce – Atalanta typy bukmacherskie

Jedno z dwóch pierwszych środowych spotkań czternastej kolejki Serie A odbędzie się na Stadio Va Del Marre. Tego dnia do Lecce zawitają piłkarze Atalanty, którzy zapewne tylko zacierają rączki na myśl o kolejnym komplecie doliczonym do swojego ogólnego dorobku punktowego.

Podobnego zdania zdają się również być firmy bukmacherskie, które zwycięstwo gości w Lecce wyceniły na 1.80. Trudno im się zresztą dziwić, gdyż ten skromny beniaminek z południa Włoch (najmłodsza i zarazem drużyna o najniższej wartości rynkowej w Serie A) musi dwoić się i troić w każdym spotkaniu, aby zapewnić sobie chociaż podział punktów. Atalanta zaś bierze udział w wyścigu o mistrzostwo Włoch. Czy zatem za typy dnia w meczu Lecce – Atalanta można uznać zwycięstwo gości?

Lecce – Atalanta typy dnia

Niesamowicie fascynująca jest przemiana Atalanty pod wodzą Gian Piero Gasperiniego, który w tym klubie pracuje nieprzerwanie od 2016 roku. Jeszcze niedawno, gdy załączaliśmy jakikolwiek mecz Atalanty – czy to w lidze, czy w europejskich pucharach – to mogliśmy mieć niemalże stuprocentową pewność, że będziemy świadkami piłkarskiej uczty, w której co zobaczymy co najmniej kilka bramek. Niestety, po tamtej Atalancie słuch już dawno zaginął. Teraz Atalanta gra niezwykle pragmatyczny futbol, o czym najlepiej świadczy ich bilans bramkowy (19:10) po czternastu kolejkach obecnego sezonu.

Pragmatyczność ta zdaje się być szczególnie użyteczna w meczach wyjazdowych. Atalanta bowiem do tej pory rozegrała sześć spotkań na wyjeździe – 5 wygranych, 1 remis, bilans bramkowy 10:2. Nie dziwne więc, że na wygraną z Lecce mamy tak niski kurs. Natomiast moim typem na ten mecz nie będzie czysta dwójka, a zakład łączony X2 i under 3.5. Z prostego powodu – Lecce to fenomen tego sezonu Serie A. Beniaminek ten spisywany jest od samego startu na straty, a tu ciekawostka – Lecce w przeciągu tych 13 kolejek tylko raz przegrało więcej niż dwoma bramkami (z Bologną 2 tyg. temu)! Przy czym ani razu w tych wszystkich spotkaniach Lecce nie padło więcej niż 3 bramki, z czego aż w 10/13 przypadków na zielono rozliczano under 2.5!

Lecce – Atalanta typy:
X2 i poniżej 3.5 @ 1.66

Lecce – Atalanta składy:

Lecce: Falcone; Gendrey, Baschirotto, Dermaku, Gallo; Blin, Hjulmand, Gonzalez; Strefezza, Colombo, Banda

Atalanta:
Musso; Toloi, Demiral, Scalvini; Hateboer, Koopmeiners, Ederson, Maehle, Pasalic; Lookman, Hojlund

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy