Lech – Raków typy, zapowiedź, kursy;

W drugim sobotnim meczu powracającej po przerwie Ekstraklasy, Lech Poznań podejmie u siebie Raków Częstochowa. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Czy Lechici udanie rozpoczną rundę wiosenną? Zapraszam na zapowiedź meczu Lech – Raków i proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka

Lech – Raków typy dnia

Lech jest w opinii bukmacherów zdecydowanym faworytem sobotniego meczu z Rakowem. Kursy na wygraną Kolejorza wynoszą zaledwie 1,66, podczas gdy szanse Rakowa wyceniono na 5,30! Czy typy bukmacherskie na gospodarzy faktycznie są tutaj najlepszy rozwiązaniem? Można mieć co do tego spore wątpliwości, nawet biorąc pod uwagę, że Lech ostatni raz w Ekstraklasie poległ 25 października. Obie drużyny mają zupełnie odmienne cele na ten sezon i dzieli je również jakość piłkarska, natomiast tabela kompletnie nie odzwierciedla tej różnicy klas. Raków zajmuje 11. miejsce, a do piątej ekipy z Poznania traci zaledwie…3 punkty!

Lech wygrał tylko 3 z 9 ostatnich meczów na swoim terenie. Warto również podkreślić, że trzy ekipy które udało mu się pokonać to Wisła Kraków, ŁKS Łódź i Piast Gliwice. Biorąc pod uwagę, że dwa pierwsze z wymienionych zespołów znajdują się na dnie tabeli, Lech ma w tym sezonie na swoim koncie tylko jedną „pełnowartościową” wygraną w domu. Problemem gospodarzy przed sobotnim meczem są braki kadrowe. Nie zadebiutuje pauzujący za kartki Dani Ramirez, a kontuzjowani są m.in. Cywka, Tomczyk, Gumny czy Skóraś. Proponowane typy dnia na mecz Lech – Raków zakładają scenariusz, w którym Kolejorz będzie musiał się sporo namęczyć. Kurs na wygraną gospodarzy jest zbyt niski, aby był warty gry. W związku z powyższym wybieram zakłady na gola Rakowa oraz wariant dla lubiących większe ryzyko – remis lub wygrana gości.

Lech – Raków typy:
Raków strzeli, kurs 1,57
X2, kurs 2,12

?Obstaw bez ryzyka?

Betfan zakład bez ryzyka

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRAJ BEZ PODATKU w BETFAN. Każdy kupon z min. 3 zdarzeniami posiadającymi min. kurs 1,35 zagrasz bez podatku!