Po zwycięstwie Legii z Zagłębiem Sosnowiec gdańszczanie utracili pierwszą pozycję w tabeli. Dziś potrzebują przynajmniej remisu, aby wrócić na fotel lidera. Typy bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze.

Single
Lechia – Górnik
Ekstraklasa
22.12.2018 godz. 18
Typ: obie strzelą
kurs: 1,75
stawka: 5/10 ⛔5

Single
Lechia – Górnik
Ekstraklasa
22.12.2018 godz. 18
Typ: powyżej 2,5
kurs: 1,70
stawka: 6/10✅ +4.20

 

Tylko dziś 30 PLN za rejestrację w Forbet!

?ZAREJESTRUJ SIĘ i ODBIERZ 30zł za DARMO!
?info o promocji

Lechia – Górnik zakłady bukmacherskie

Kursy jakie wystawił na to spotkanie bukmacher online Forbet faworyzują gospodarzy. Lechia rozgrywa bardzo dobry sezon i jest jak na razie największym, pozytywnym zaskoczeniem pierwszej części rozgrywek. Zakłady bukmacherskie na spotkanie z Górnikiem Zabrze powinny okazać się dobrym wyjściem, obie drużyny grają w tym sezonie dość przewidywalnie, a ich mecze rzadko kiedy kończą się spektakularnymi niespodziankami.

Lechia jest u siebie niezwykle silna i nie przegrywa, goście z kolei grają otwarty pozbawiony kalkulacji futbol. Najlepsze typy bukmacherskie na to spotkanie, to zakłady na gole. Kursy na zwycięstwo Lechii są dość niskie, a biorąc pod uwagę nieprzewidywalność naszej Ekstraklasy, spotkanie może równie dobrze zakończyć się remisem.

Lechia – Górnik typy bukmacherskie

Zabrzanie zdobyli dotychczas na wyjeździe 11 bramek, a ogóle trafiali do siatki rywali w 8 z 9 ostatnio rozegranych spotkań. Biorąc pod uwagę lokatę jaką zajmuje w tabeli Górnik, przytoczone liczby wyglądają co najmniej dobrze. Młoda drużyna Marcina Brosza prezentuje się momentami naprawdę nieźle, brakuje jej niestety wyrachowania i doświadczenia. Typy bukmacherskie na bramki, powinny okazać się naprawdę niezłym wyborem. Kurs na obie strzelą, jaki oferuje bukmacher online Forbet wynosi 1,75.

Interesujące są również typy na powyżej 2,5 bramki w spotkaniu. Kurs na to zdarzenie wynosi 1,70.
Po meczu z bardzo dobrze zorganizowaną w defensywie Legią, gospodarze zagrają z drużyną prezentującą niemal całkiem odmienny styl. Liczę na ciekawe widowisko, gole z obu stron i końcowe minimalne zwycięstwo Lechii.

Lechia – Górnik składy

Lechia: Alomerovic – João Nunes, Augustyn, Nalepa, Mladenović – Makowski, Wolski, Kubicki – Michalak, Flávio Paixão, Haraslin

Górnik: Loska-  Wolniewicz, Bochniewicz, Koj, Gryszkiewicz – Zapolnik, Matuszek, Żurkowski, Jesús Jiménez – Urynowicz, Angulo

?ZAREJESTRUJ SIĘ i ODBIERZ 30zł za DARMO!
?info o promocji