Kto będzie górą w ostatnim meczu Ekstraklasy w tym roku kalendarzowym? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Lechia – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Na trzy dni przed startem Mistrzostw Świata w Katarze, Lechia Gdańsk zmierzy się z Górnikiem Zabrze na Polsat Plus Arena w Gdańsku w ramach rozegrania zaległego meczu 2. kolejki. Jednocześnie będzie to już definitywne zakończenie rozgrywek Ekstraklasy w tym roku kalendarzowym.

Dla Lechii jest to niezwykle ważne starcie, ponieważ zwycięstwo wyciągnie ich ze strefy spadkowej na koniec rundy jesiennej. Ciężko jednak uznać Gdańszczan za faworytów w tym starciu, gdy w 16. kolejce na tym samym stadionie dopiero co dostali lekcję pokory od Piasta Gliwice. Od Piasta, który właśnie z powrotem zepchnął Lechię na trzecie miejsce od końca w tabeli. Jakie zatem typy bukmacherskie powinniśmy wybrać na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze?

Lechia – Górnik Zabrze typy dnia

Jeszcze gorzej od Lechii Gdańsk podczas minionego weekendu zaprezentowali się piłkarze Górnika Zabrze. Podopieczni Bartoscha Gaula przegrali 3-0 na własnym terenie z najsłabszym zespołem obecnego sezonu Ekstraklasy, czyli Miedzią Legnica. Polska piłka po raz kolejny pokazała, że rządzi się swoimi prawami. Inaczej nie da się zwyczajnie wytłumaczyć tak dotkliwej porażki zespołu, który dopiero co rozgromił 4-1 Pogoń w Szczecinie, czy też 3-0 rewelację Ekstraklasy, Widzew Łódź.

Z powodu tej nieprzewidywalności obu tych drużyn nie ma co tu stawiać wygranego. Dlatego też moim typem na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze jest over kartek. Lechia Gdańsk bowiem jest trzecią najczęściej karaną drużyną w Ekstraklasie (2.93 ŻK na mecz). Dwa miejsce niżej zaś jest Górnik Zabrze, który ogląda 2.80 żółtych kartek na mecz.

Lechia – Górnik Zabrze typy:
powyżej 4.5 kartek @ 1.70

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy