Już o 18 rozpocznie się pojedynek dwóch zespołów, które znajdują się w naprawdę dobrej formie. Jakie typy na dziś będą opłacalne i czy Legia jest pewniakiem do zwycięstwa? Cracovia odniosła przecież pięć wygranych z rzędu, a nastroje w klubie są naprawdę niezłe. Typy bukmacherskie i zapowiedź meczu Legia – Cracovia.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

Single
Legia – Cracovia
Ekstraklasa
17.02.2019, 18:00
Typ: powyżej 2,5
kurs: 1.99
stawka: 5/10 ⛔5

Single
Legia – Cracovia
Ekstraklasa
17.02.2019, 18:00
Typ: powyżej 2,0
kurs: 1,52
stawka: 8/10 zwrot

Legia – Cracovia kursy

Kursy wystawione na to spotkanie przez legalnego bukmachera LV Bet sugerują, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Legia. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność naszej Ekstraklasy oraz bardzo dobrą ostatnio formę Cracovii, warto zastanowić się, czy typy bukmacherskie na gospodarzy będą rzeczywiście warte ryzyka.

Wystawiony na nich kurs 1.63 jest moim zdaniem mało zachęcający i przeglądając ofertę przygotowaną przez bukmachera LV Bet właśnie na to spotkanie, możemy odnaleźć ciekawsze typy na dziś. Trzy ostatnie mecze Legii z Cracovią to dwa remisy i jednobramkowe zwycięstwo klubu ze stolicy.


Legia – Cracovia typy na dziś

Obie drużyny przystąpią do meczu bez większych osłabień. Pierwsze w tym sezonie spotkanie Sa Pinto i Michała Probierza zakończyło się bezbramkowym remisem. We wrześniu jednak obie drużyny znajdowały się w dołku i dopiero poszukiwały optymalnej formy. Dzisiejszy mecz powinien być dobrym widowiskiem. Historia spotkań oraz jakość piłkarska stoją po stronie gospodarzy. Cracovia powinna powalczyć – nie ma nic do stracenia, znajduje się w dobrej formie, jest niesiona euforią i pod wodzą Michała Probierza z miesiąca na miesiąc zdaje się prezentować coraz lepiej. Myślę, że całkiem dobre typy na dziś dotyczące właśnie tego starcia, to zakłady na gole.

Legia w 3 ostatnich domowych meczach strzeliła swoim rywalom łącznie aż 9 goli. Bramki padają również w meczach Pasów – każdy z ich 4 ostatnich ligowych występów kończył się wynikiem z powyżej 2,5 gola. Ostatnie w starcia Legii i Cracovii to bezbramkowe remisy. Ciężko uwierzyć w trzeci z rzędu pozbawiony emocji i goli mecz – drużyny są w dobrej formie i regularnie trafiają, ich styl. Typy bukmacherskie na powyżej 2,5 bramki w tym spotkaniu powinny okazać się optymalnym wyborem. Kurs na to zdarzenie oferowany przez LV Bet wynosi 1.99. Mniej ryzykowne, ale również warte uwagi typy na dziś, to zakłady na powyżej 2,0 bramki w meczu. W przypadku padnięcia w meczu dokładnie 2 bramek otrzymamy zwrot stawki. Kurs na powyżej 2,0 wynosi w LV Bet 1.52.

Legia – Cracovia składy:

Legia: Majecki – Kucharczyk, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek, Cafu, Martins, Vesović, Szymański, Nagy, Carlos Lopez

Cracovia: Pesković – Rapa, Helik, Dytiatjew, Siplak, Dąbrowski, Gol, Hanca, Hernandez, Wdowiak, Cabrera.

?DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ

 

Graj odpowiedzialnie! Propozycje typów bukmacherskich przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie oraz zapowiedzi spotkań zamieszczane na stronach Typeria.pl oraz Fangol.pl to tylko propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.