Legia najprawdopodobniej na własne życzenie nie obroni tytułu mistrzowskiego. Nieskuteczność, bezbarwna gra i fatalne pierwsze połowy spotkań przyczyniły się do tego, że przed ostatnią kolejką Wojskowi tracą 2 punkty do liderującego Piasta. Jakie typy bukmacherskie warto postawić na mecz Legia – Zagłębie? Zapraszam na zapowiedź tego starcia oraz proponowane typy dnia. Chcesz podyskutować o typach lub podzielić się swoim kuponem? Dołącz do grupy Typeria.

⚽️Odbierz 20 PLN od LV Bet

Single
Legia – Zagłębie
Ekstraklasa
19.05.2019, 18:00
Typ: Legia powyżej 1,0 w I poł.
kurs: 2.70
stawka: 5/10 zwrot

 

Legia – Zagłębie typy bukmacherskie

Tak jak w przypadku meczu Piast – Lech, kursy wystawione na gospodarzy wydają się być solidnie zaniżone. Legia pokazała w ostatnim czasie już wiele razy, że nie powinno się mieć do niej żadnego zaufania. Seria 3 meczów bez zwycięstwa w tak ważnym momencie sezonu, a także decyzja Dariusza Mioduskiego o podpisaniu rocznego kontraktu z Aleksandarem Vukoviciem potwierdzają, że na Łazienkowskiej nie dzieje się dobrze. Typy bukmacherskie na mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin związane są z bardzo wysokim ryzykiem. Faworytem spotykania są oczywiście gospodarze, jednak kursy na nich ich zwycięstwo nie są szczególnie zachęcające.

Legia w tym sezonie „musiała” już wiele razy, ale najczęściej nic z tego nie wynikało. Co ciekawe, aż 8 z 11 poprzednich starć Legii z Zagłębiem kończyło się wygraną zespołu występującego w roli gości. Lubinianie nie grają już o nic, a na papierze są od Legii słabsi, natomiast biorąc pod uwagę irytującą ospałość mistrzów Polski żaden wynik nie powinien być w tym spotkaniu zaskoczeniem. Mimo tego, po raz kolejny (być może naiwnie) zaufam Legii. Proponowane typy dnia zakładają, że niezależnie od końcowego wyniku Legia pokaże grę lepszą niż w ostatnich spotkaniach.


Legia – Zagłębie typy dnia

Miarka się przebrała. Legia tym razem nie może pozwolić sobie na żadne kalkulacje i rozkręcić się szybciej niż dopiero w 2 połowie. Szczególny nacisk kładę na słowo SZYBCIEJ. Pierwsze minuty spotkań są w wykonaniu Legii prawdziwą katastrofą. Gole tracone zaraz po pierwszym gwizdku ustawiają spotkania i nie pozwalają  zawodnikom Vukovicia rozwinąć skrzydeł. Wojskowi aż w 7 z 8 ostatnich kolejek musieli gonić wynik. Do goli traconych w pierwszym kwadransie gry (mecze z Lechią, Piastem, Pogonią) dołączyła ostatnio bramka samobójcza Wieteski. Cytując trenera Nawałkę: No przecież to nie da się tak grać!

Typy bukmacherskie na mecz Legia – Zagłębie opierają się na przekonaniu, że Legia „odpali”. Niezależnie od tego, czy tytuł trafi do Gliwic, czy też pozostanie w Warszawie. Zakłady na przełamanie Legii nie powinny być oczywiście traktowane jako typy dnia i pewna inwestycja. To dość ryzykowna propozycja, aczkolwiek mająca swoje uzasadnienie. Gra Legii nie jest aż tak zła, jak jej ostatnie wyniki. Jeśli w kluczowym spotkaniu sezonu motywacja i wola walki nie będą widoczne już od pierwszych minut będzie to oznaczać, że Legia nie zasługuje na tytuł. Nie tylko na tytuł, ale nawet na jakikolwiek szacunek ze strony swoich kibiców. Kursy na powyżej 1,0 gola Legii w I połowie meczu wynoszą 2,70. W przypadku strzelenia przez gospodarzy jednego gola w pierwszych 45 minutach, bukmacher LV Bet zwróci nam stawkę.

Legia – Zagłębie składy:

Legia: Majecki – Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha, Antolić, Cafu, Nagy, Hamalainen, Szymański, Carlos Lopez

Zagłębie: Forenc – Kopacz, Guldan, Oko, Balić, Slisz, Jagiełło, Pawłowski, Starzyński, Bohar, Tuszyński.

Odbierz 20 PLN od LV BET

★ Dołącz do grupy Typeria