PSG już dziś może zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Wystarczy, że zremisuje lub wygra z Lille. Jakie typy bukmacherskie polecamy na starcie Lille – PSG? Zapraszam na krótką zapowiedź meczu oraz proponowane typy dnia.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

Singiel
Lille – PSG
Ligue 1
14.04.2019, 21:00
Typ: Choupo-Moting strzeli
kurs: 2,85
stawka: 5/10 

Singiel
Lille – PSG
Ligue 1
14.04.2019, 21:00
Typ: 2
kurs: 1.86
stawka: 5/10 
Singiel
Lille – PSG
Ligue 1
14.04.2019, 21:00
Typ: BTS/2
kurs: 3,20
stawka: 4/10
 

Lille – PSG typy dnia

Kursy na PSG wzrosły z poziomu 1,50 do około 1,85 i więcej. Legalny bukmacher Etoto oferuje na zwycięstwo Paryżan 1,86.

Czyżby wzrost spowodowany był również przez zdjęcie, jakie zamieścił w social mediach Layvin Kurzawa? Obrońcy Paryżan, na fotografii towarzyszy raper Drake, co wywołało lawinę spekulacji odnośnie koncentracji zespołu przed tak ważnym meczem. W poprzedniej kolejce ekipa Thomasa Tuchela zaledwie zremisowała ze Strasburgiem. Warto jednak pamiętać, że wynik byłby zupełnie inny gdyby tylko Choupo-Moting w kuriozalny sposób nie zmienił kierunku toczącej się do bramki Strasburga piłki. Na Kameruńczyka posypała się z tego powodu ogromna lawina krytyki.

Pech nie opuścił napastnika i po feralnym pudle uczestniczył on w wypadku samochodowym. Dzisiejsze typy dnia zakładają, że PSG pokaże „kto tu jest szefem”. Zwycięstwo nad drugim w tabeli Lille i zapewnienie sobie tytułu mistrzowskiego podkreśliłoby skalę dominacji Paryżan. W tym momencie goście mają aż 20 punktów przewagi nad swoimi dzisiejszymi rywalami. Do składu powraca Mbappe, a bilans ostatnich starć z Lille wyraźnie wskazuje, kto jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu.

Lille – PSG  typy bukmacherskie

Pierwsze proponowane typy dnia na to spotkanie, to zakłady na gola Choupo-Motinga. Kameruńczyk miał sporo pecha i jego krytyka była zdecydowanie przesadzona. Mam nadzieję, że fortuna tym razem się do niego uśmiechnie i jego winy zostaną „odkupione”.

Jeszcze lepsze typy bukmacherskie, to zakłady 1X2 na wygraną PSG w meczu. Kurs jaki oferuje na to zdarzenie Etoto wynosi 1,86. W aż 5 z 7 ostatnich meczów PSG z Lille, mimo wygranej Paryżan widzieliśmy BTS. Stawiam, że i tym razem mecz może być długimi momentami dość wyrównany, a gole padną z obu stron.


Lille – PSG składy

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.