?Obstawiaj Fame MMA 4 ZA DARMO. Odbierz 20 PLN od LV BET

Walka Linkiewicz – Godlewska, która odbędzie się 30 marca na gali Fame MMA 3, rozgrzewa polski internet do czerwoności. Starcie kontrowersyjnych celebrytek jest pozycją na karcie, która budzi największe zainteresowanie. W związku z tym, dużą popularnością cieszą się również typy bukmacherskie na to wydarzenie. Linkiewicz – Godlewska zakłady Fame MMA 3 i zapowiedź walki.

Zakłady Fame MMA 3 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 3, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają typy Fame MMA 3? Sprawdź poradnik: Zakłady Fame MMA 3. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

Linkiewicz – Godlewska typy i zakłady bukmacherskie

Typy i zakłady bukmacherskie na walkę Linkiewicz – Godlewska umożliwia legalny bukmacher LV Bet. Pojedynek cieszy się zainteresowaniem równie dużym, jak ilość przeciwników obu kontrowersyjnych zawodniczek. Będzie to pierwsza walka kobiet na Fame MMA. Sport schodzi w tym przypadku na drugi, a może i nawet trzeci plan. Liczy się cyrk, show i rozrywka.

Zdaniem wielu osób rozrywka uwłaczająca rozumowi i godności człowieka – inni jednak podchodzą do całej sprawy z należytym dystansem. Większość  zainteresowanych galą deklaruje, że liczy na porządny ubaw i solidną dawkę odmóżdżającej rozrywki. Istnieje również spora grupa fanów, dla których walka Linkiewicz – Godlewska będzie okazją do inwestycji. Zakłady na Fame MMA 3, mogą być dla dobrze „siedzących” w temacie naprawdę opłacalne. Jakie Linkiewicz – Godlewska typy warto dodać na swój kupon?

Linkiewicz – Godlewska typy Fame MMA 3

Kursy jakie wystawił na walkę Linkiewicz – Godlewska bukmacher LV Bet od początku faworyzowały „Linkimaster”. Według oficjalnych danych, Marta Linkiewicz jest od swojej przeciwniczki wyższa o 10 centymetrów i cięższa o prawie 20 kilogramów. Warunki fizyczne mogą więc odegrać w tym pojedynku decydującą rolę.

Rozmyślając na jakie Linkiewicz – Godlewska zakłady powinniśmy postawić naszą gotówkę, należy pamiętać, że zmierzą się totalne amatorki, a cała walka będzie mieć zapewne niezwykle chaotyczny przebieg. Przeglądając zamieszczone w internecie filmy z przygotowań obu gwiazdek, można wyciągnąć kilka ważnych wniosków. Po pierwsze: Linkiewicz i Godlewska nie wiedzą co robią, a ich ciosy nie mają wiele wspólnego z prawidłową techniką. W zasadzie, to nie mają z nią nic wspólnego. Po drugie: Godlewska wydaje się bardziej wysportowana, rozciągnięta, giętka.

Nie stanowi dla niej problemu choćby zrobienie szpagatu. Po trzecie: da się odnieść wrażenie, że ciosy zadawane przez „Esmeraldę” są nieco mniej „pchane” niż te w wykonaniu Linkiewicz. Po czwarte: „Linkimaster” swoje treningi odbywa bez makijażu i w odpowiednim stroju, podczas gdy Godlewska na filmikach widoczna jest nie tylko umalowana, ale i w…koturnach. Może to jakaś sugestia, która z celebrytek podchodzi do Fame MMA bardziej poważnie?

Wszystkie te spostrzeżenia, to jednak tylko dywagacje, oparte na paro sekundowych skrawkach materiału video. Prawda jest więc taka, że w oktagonie wydarzyć może się wszystko, a o zwycięstwie najprawdopodobniej zadecyduje czysty przypadek. Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo, że obie panie treningi traktują bardzo po macoszemu, wciąż nadużywając alkoholu oraz narkotyków, a video z treningów zostały nakręcone tylko w celu nakręcenia medialnego hype’u. Marta Linkiewicz na pewno nie jest zdecydowaną faworytką tej walki, a szanse rozkładają się po równo. Linkiewicz – Godlewska typy bukmacherskie to twardy orzech do zgryzienia i można znaleźć wiele argumentów zarówno za jedną jak i drugą zawodniczką.

Linkiewicz – Godlewska zakłady Fame MMA 3

Jak obstawiać pojedynek Linkiewicz Godlewska? Wydaje się, że bukmacherzy niesłusznie dostrzegają faworyta w tej pierwszej. Obie panie znane są z mało sportowego trybu życia oraz problemów z używkami i wątpliwe, by któraś z nich w ciągu okresu przygotowawczego przeszła wielką duchową metamorfozę. Linkiewicz i Godlewska wyjdą do oktagonu po to, by zarobić dobre pieniądze. Nie ma nawet pewności, czy walkę rozpoczną w stanie całkowitej trzeźwości. Kurs 2.45 na Godlewską wydaje się nieco zawyżony – Linkiewicz poza nieco lepszymi warunkami fizycznymi nie wyróżnia się absolutnie niczym. Linkiewicz – Godlewska typy powinny być traktowane z przymrużeniem oka i bez wielkich stawek.

WERDYKT TYPERII: Proponowane przez nas typy Fame MMA 3 na tą walkę, to zakłady na wygraną…Godlewskiej! Pojedynek Linkiewicz – Godlewska będzie czystą loterią, uważamy więc, że jeśli już ktoś chce inwestować w tą walkę, to należy pójść w kierunku value, a są nim niewątpliwie typy na Godlewską.

?Obstawiaj Fame MMA 3 ZA DARMO. Odbierz 20 PLN od LV BET

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.