Sprawdź koniecznie:
FAME MMA 13:
LINKIEWICZ – WAY OF BLONDE

Fame MMA 4: Linkiewicz – Lil Masti. Typy, zapowiedź, kursy.

Walka Linkiewicz – SeksMasterka, to zestawienie wzbudzające emocje niemal całego polskiego internetu i jedna z głównych atrakcji gali Fame MMA 4. Jakie typy bukmacherskie wybrać na starcie Linkimaster – Lil Masti? Podpowiadamy jak obstawiać Fame MMA 4, które zakłady na Fame MMA 4 mogą być opłacalne, a które zdecydowanie nie są warte gry. Zapraszamy na Linkiewicz – Lil Masti typy i zapowiedź. 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

 

Zakłady Fame MMA 4 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 4, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają typy Fame MMA 4? Sprawdź poradnik:Zakłady Fame MMA 4. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

Linkiewicz – Lil Masti typy i zakłady bukmacherskie

Typy i zakłady bukmacherskie na walkę Marty „Linkimaster” Linkiewicz z Anielą „Lil Masti” Bogusz, dostępne są w ofercie bukmachera LV Bet. Będzie to drugi pojedynek kobiet w historii federacji Fame MMA. Pierwsze starcie, w którym mierzyły się panie, miało miejsce na Fame MMA 3. Jego bohaterkami były Monika „Esmeralda” Godlewska i właśnie Marta Linkiewicz. Górą była wtedy Linkiewicz, jednak w sobotni wieczór poprzeczka będzie podniesiona znacznie wyżej.

Aniela Bogusz zasłynęła w internecie pod pseudonimem SeksMasterka. Filmy zamieszczane na jej youtubowym kanale biły rekordy popularności. Kontrowersyjna vlogerka raczyła swoich widzów dość bezpruderyjną „edukacją seksualną”. Nazwanie przekazywanej przez nią wiedzy „mało merytoryczną”, byłoby jednak dużym eufemizmem. Kiczowate wdzianka, wszechobecny róż, lizanie lizaków – seksualizacja, zamiast edukacji. Internetowa kariera SeksMasterki i treści jakimi postanowiła karmić młodzież, budziły oburzenie wielu autorytetów moralnych. SeksMasterka jakiś czas temu usunęła ze swojego kanału wszystkie swoje filmy, odcięła się od przeszłości i podjęła decyzję o zbudowaniu internetowego wizerunku na nowo. Zakłady na Fame MMA 4, to prawdziwa gratka dla osób wnikliwie śledzących „internety”. Mogą się na nich obłowić bardziej, niż na typowaniu sportu w klasycznym wydaniu. Jakie Linkiewicz – Lil Masti typy warto dodać na swój kupon?


Linkiewicz – Lil Masti typy Fame MMA 4

Kursy, jakie wystawił na walkę Linkiewicz – Lil Masti bukmacher LV Bet, dość znacznie faworyzują tą drugą. Wydaje się, że analitycy LV Bet wzięli pod uwagę przede wszystkim tryb życia prowadzony przez obie zawodniczki. Marta Linkiewicz swoją popularność zdobyła m.in. dzięki imprezowemu trybowi życia, alkoholowi i narkotykom. Po wygranej z Godlewską jeszcze w klatce wykrzyczała przed publicznością, że chce „wódę i koks!”. Linkimaster podobno zerwała z nałogami i zaczęła prowadzić sportowy tryb życia. Ciężko jednak w pełni zweryfikować te informacje. Faktem jest, że Linkiewicz schudła i prawdopodobnie przykłada się do treningów nieco bardziej niż przed walką z Godlewską.

Zastanawiasz się na jakie Linkiewicz – Lil Masti zakłady warto postawić? Musisz pamiętać, że mierzyć będą się dwie kompletne amatorki. SeksMasterka wspominała wprawdzie, że przez kilka lat trenowała zapasy i odniosła nawet na tym polu jakieś sukcesy, jednak nie sądzę by mogło to odgrywać kluczową rolę. Na korzyść Lil Masti przemawia przede wszystkim forma fizyczna, kondycja, szybkość, szeroko pojmowane bycie „fit”. Linkiewicz jest od swojej przeciwniczki cięższa, mniej zwrotna, gorzej skoordynowana, a mimo większej masy ciała wcale nie musi dysponować mocniejszym ciosem. Lil Masti sprawia wrażenie wysportowanej kobiety, która w swoim życiu poświęciła wiele godzin na regularny trening. Linkiewicz – Lil Masti typy bukmacherskie na pierwszy rzut oka mogą wydawać się oczywiste – zdecydowaną faworytką walki jest Aniela Bogusz.

Linkiewicz – Lil Masti zakłady Fame MMA 4

Zakłady na pojedynek Linkimaster – SeksMasterka są świetnym wyborem, warto jednak pamiętać, że przypadek może odegrać tutaj rolę o wiele większą niż w walkach panów. Nie do końca wiadomo czego spodziewać się po Linkiewicz i jak daleko zaszła jej metamorfoza. Może bowiem okazać się, że spisywana na straty patocelebrytka rzeczywiście solidnie się „ogarnęła”, a wtedy szanse na zwycięstwo rozkładałyby się niemal po równo. Linkiewicz – Lil Masti typy radzimy obstawiać raczej za dość symboliczne kwoty, ponieważ w cyrku zwanym Fame MMA zdarzyć może się wszystko.

Werdykt Typerii:

Proponowane przez nas typy Fame MMA 4 zakładają wygraną Anieli „Lil Masti” Bogusz. Vlogerka, która zasłynęła w internecie jako Seksmasterka, sprawia wrażenie osoby wysportowanej, nieźle skoordynowanej i przyzwyczajonej do wysiłku fizycznego. Zwycięstwo Linkiewicz byłoby niemałą niespodzianką, choć jak to w Fame MMA…wszystko jest możliwe. Typujemy wygraną Lil Masti po kursie 1.40.

Sprawdź koniecznie:
FAME MMA 13:
LINKIEWICZ – WAY OF BLONDE