Już w czwartkowy wieczór reprezentacja Polski rozpocznie kolejne starcie w ramach eliminacji Euro 2020. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Łotwa. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Czy Lewy i spółka zamkną usta krytykom i odniosą przekonujące zwycięstwo? Zapraszam na analizę tego meczu oraz proponowane typy dnia.

Skorzystaj z wyjątkowej promocji STS! Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN bez ryzyka na mecz Łotwa – Polska oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź zasady TUTAJ

? Odbierz 229 PLN
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”

 

Łotwa – Polska typy bukmacherskie

Kursy wystawione przez STS na mecz Łotwa – Polska, nie pozostawiają żadnych wątpliwości odnośnie różnicy klas dzielących obie drużyny. Zaledwie 1.15 na Polskę i aż 22,88 na Łotyszy, to gigantyczna dysproporcja. Mogłoby się wydawać, że taka wycena szans jest wręcz lekką przesadą. Polacy nie grają przecież obecnie wielkiej piłki, dali się całkowicie zdominować Austrii, mocno męczyli się również w pierwszym meczu z Łotwą. Czy wobec zawyżonych kursów na gospodarzy, typy bukmacherskie w ich kierunku mogą okazać się sensownym wyborem? Nic nie ujmując naszym rywalom, ale wszystko wskazuje na to, że nawet grając kompletnie bez pomysłu i polotu, Reprezentacja Polski powinna dopisać do swojego konta kolejne 3 punkty.

Atmosfera wokół kadry staje się coraz gęstsza, a Jerzy Brzęczek czuje, że jego krytyków przybywa z każdym dniem – 3 punkty są w takiej sytuacji obowiązkiem. Potknięcie z niżej notowanym rywalem może mieć kolosalny wpływ na przyszłość selekcjonera. Mimo tego, zakłady 1X2 na Polskę, to zdecydowanie nie są czwartkowe typy dnia. Kadra Brzęczka może zaskoczyć zarówno na plus, jak i na minus, dlatego obstawianie „dwójki” z kursem 1,15 kompletnie mija się z celem. Polecam skupić się na bardziej opłacalnych propozycjach dostępnych w ofercie bukmachera STS.

Łotwa – Polska typy dnia

Polacy wciąż zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej, podczas gdy Łotwa nie zdobyła w niej jeszcze ani jednego punktu. Bilans 1:21 mówi chyba wszystko o jakości drużyny, z którą przyjdzie nam się mierzyć. Łotysze stracili u siebie aż 5 goli ze Słowenią, 3 z Izraelem i 2 z Macedonią Północną. Znany świetnie z polskich boisk Pavels Steinbors, wyciąga piłkę z siatki z naprawdę wysoką regularnością. Proponowane typy bukmacherskie na mecz Łotwa – Polska, skupiać będą się na golach naszej reprezentacji. Kursy wystawione na jej zwycięstwo (nawet z handicapem) nie nadają się do gry, jednak te dotyczące trafień są już w miarę opłacalne. Pierwszy solidnie wyglądający typ, to zakład na powyżej 2,5 bramki Biało-Czerwonych z kursem 1,72.

TYP1: Polska over 2.5
KURS: 1,72
STAWKA: 7/10

Wielu naszych kadrowiczów imponuje formą strzelecką w swoich klubach i na tle tak słabej drużyny jak Łotwa, nie powinni mieć wielkich problemów z potwierdzeniem dobrej dyspozycji. Druga propozycja jest znacznie bardziej ryzykowna, aczkolwiek wydaje się uzasadniona. Błędy popełnianie w defensywie przez Biało-Czerwonych wołają o pomstę do nieba. Czyste konto zachowane w 4 pierwszy meczach eliminacyjnych było efektem nie świetnej organizacji gry obronnej, a sporej dawki szczęścia.

TYP2: obie strzelą
KURS: 3,15
STAWKA: 4/10

Łotysze w poprzednim starciu kilkukrotnie nam zagrozili, pod naszą bramką kotłowało się również w meczu z Macedonią. Przegrana ze Słowenią tylko potwierdziła to, co było widać już wcześniej – nie mamy obrony.  Liczę na otwarty mecz z honorowym golem dla Łotwy oraz wynik oscylujący wokół 1:2/1:3. Kurs na „obie strzelą” wynosi 3.15, a zakłady na gola dla gospodarzy trudno uznać za typy dnia, jednak myślę, że warto zaryzykować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Trening = RADOŚĆ ??? #ReprezentacjaPolski #LaczyNasPilka #LVAPOL #Ryga

Post udostępniony przez Portal wszystkich kibiców ⚽ (@laczynaspilka)


Łotwa – Polska przewidywane składy:

Łotwa: Steinbors – Savalnieks, Dubra, Oss, Maksimenko, Tobers, Laizans, Rugins, Rakelss, Kamess, Gutkovskis

Polska: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Bednarek, Reca, Zieliński, Bielik, Krychowiak, Grosicki, Lewandowski, Milik.

? Odbierz 229 PLN bez ryzyka!
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”