W walce o pas wagi średniej federacji Fame MMA zmierzą się Marcin Malczyński i Marek „Adbuster” Hoffman. Jakie typy bukmacherskie wybrać na najmniej „freakową” pozycję z karty walk, a jednocześnie co-main event Fame MMA 5? Obaj zawodnicy dysponują całkiem niezłym poziomem umiejętności, dobrze czują się w parterze i nie są nowicjuszami w MMA. Czekają nas spore emocje i więcej sportu niż show. Zapraszam na Malczyński – Adbuster typy i zakłady Fame MMA 5. Werdykt Typerii znajdziesz na samym końcu analizy.

?Odbierz 20 PLN na obstawianie Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty

Zakłady na Fame MMA 5 – jak dostać darmowy zakład i bonusy?

Chciałbyś wpłacić 50 zł, a obstawiać za 120 zł? Interesuje Cię darmowy zakład, a może po prostu szukasz informacji jak obstawiać Fame MMA 5, u którego bukmachera się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 5? Zajrzyj do naszego poradnika: Zakłady i typy Fame MMA 5. Jak odebrać darmowy zakład i bonusy? Jak obstawiać walki?


Malczyński – Adbuster typy na zakłady Fame MMA 5

Marcin Malczyński jest jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutantów w historii federacji Fame MMA. Malczyński – Adbuster typy bukmacherskie, to naprawdę interesujące wyzwanie pod kątem analitycznym. Dotychczas mieliśmy okazję oglądać w klatce jedynie brata Marcina. Młodszy Malczyński stał się prawdziwą gwiazdą Fame MMA, a treningi odmieniły jego życie. Obaj bracia szlifują formę u znanego polskiego zawodnika Grzegorza Szulakowskiego. Można więc być spokojnym o ich solidne przygotowanie – „Szuli” wie jak wycisnąć ze swoich podopiecznych siódme poty. Na korzyść Marcina przemawia fakt, że – w odróżnieniu od Dawida – nie zaczynał od zera. W przeszłości trenował sztuki walki, uczestniczył w polskich i zagranicznych zawodach. Jest nawet posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu jitsu. Oczekiwania wobec występu Malczyńskiego są bardzo wysokie, dużym szacunkiem darzy go również rywal. Czy Malczyński – Adbuster zakłady Fame MMA 5 mają wyraźnego faworyta? Zdaniem bukmacherów niekoniecznie.

Malczyński – Adbuster kursy LV Bet

Malczyński – Adbuster kursy LV Bet, zdecydowanie faworyzują tego pierwszego. Obecnie możemy otrzymać 1,40 na zwycięstwo Malczyńskiego i 2.75 na Marka „Adbustera” Hoffmana. Warto jednak podkreślić, że początkowa wycena szans przedstawiała się inaczej, a prawdopodobieństwo triumfu Adbustera było o wiele wyższe. Wyjściowe wartości oferowane przez LV Bet wynosiły około 1.70-2.05, jednak wiele zakładów na wygraną Malczyńskiego sprawiło, że kursy na Adbustera wzrosły.

Czym kierowali się gracze tak ochoczo typując zwycięstwo Malczyńskiego? Na ich wyobraźnie podziałał purpurowy pass w BJJ, czy może średnio udana walka Adbustera podczas Fame MMA 2? Z logicznego punktu widzenia ciężko jednoznacznie określić faworyta tego pojedynku. Na temat poziomu prezentowanego obecnie przez obu zawodników nie wiemy właściwie nic. Z krótkich filmików zamieszczanych na YouTube i Instagramie, możemy jedynie dowiedzieć się, że Marcin bardzo ciężko trenuje, dobrze się porusza i jest w formie. Abuster swoje przygotowania odbywa z dala od błysków fleszy i jego dyspozycja pozostaje jeszcze większą zagadką. Warunki fizyczne dają delikatną przewagę Marcinowi – mierzy on aż 196 cm wzrostu, podczas gdy jego rywal 188 cm.

Malczyński – Adbuster typy Fame MMA 5

W swojej pierwszej walce na Fame MMA 2, Adbuster pokonał Dawida Ozdobę. Starcie było jednak bardzo krótkie, a Hoffman nie zdążył się szczególnie wykazać. Klincz, ciosy kolanami, wyplucie ochraniacza przez Ozdobę, grad ciosów i koniec walki. Kontrowersyjne było nie tylko zakończenie jej zakończenie, ale również zachowanie Adbustera podczas późniejszych wywiadów. Wiele osób sugerowało, że youtuber był pod wpływem narkotyków lub innych środków psychoaktywnych. Inni twierdzili, że to po prostu stres w połączeniu ze źle dobraną ilością tzw. „przedtreningówki” – w pełni legalnego środka pobudzającego.

Malczyński – Adbuster typy bukmacherskie zakładają, że Marek Hoffman jest trochę niedoceniany zarówno przez bukmacherów, jak i typujących. Adbuster od lat trenuje sporty walki i jest ich prawdziwym pasjonatem. Brał udział w licznych zawodach, a na co dzień trenuje w poznańskim Ankosie. MMA zajmował się jeszcze na długo przed powstaniem federacji Fame MMA. Wspomnianej dyscyplinie sportu poświęcony jest nawet jeden z jego kanałów na YouTube. Co ważne, Adbuster nie miał żadnej przerwy w zdrowym i sportowym trybie życia, czego nie można powiedzieć o jego rywalu. Marcin Malczyński przez pewien okres był mocno „zapuszczony”, a w ostatnich miesiącach dopiero powracał do swojej dawnej formy.

Malczyński – Adbuster typy na zakłady Fame MMA 5

Na niekorzyść Malczyńskiego może wpływać fakt, że jego treningi były w ostatnich miesiącach niezwykle intensywne. Marcin schudł aż 30 kilogramów i niewykluczone, że wraz z tak dużą transformacją ciała ubyło mu również nieco siły i mocy. Jego rywal od dawna znajduje się w stałym toku treningowym, utrzymuje również wagę około 80 kilogramów. Poza tym, Marek Hoffman już raz posmakował stresu związanego z występem na Fame MMA. Zawody Malczyńskiego w BJJ parę lat temu, a walka na którą spoglądać będzie cała Polska, to dwie zupełnie inne sprawy. Malczyński – Adbuster zakłady Fame MMA 5 to kolejny pojedynek, w którym nie ma faworyta. Wydaje się, że kursy powinny być bardziej wyrównane, bo umiejętności zawodników są w tej chwili sporą niewiadomą. Malczyński – Adbuster typy bukmacherskie, skupiają się na wysokich kursach na Adbustera.

Malczyński – Adbuster typy. Werdykt Typerii:

Rezultat tej walki jest jedną wielką niewiadomą. Obaj zawodnicy przynajmniej w teorii prezentują całkiem wysoki – jak na Fame MMA – poziom sportowy. Obaj dobrze czują się w parterze, co z kolei powoduje, że całkiem prawdopodobne wydaje się rozstrzygnięcie starcia w stójce. Warunki fizyczne i nabyte kiedyś umiejętności mogą przemawiać za Malczyńskim. Adbuster powinien z kolei pokazać lepszą kondycję, siłę i formę, ponieważ jest w regularnym treningu nie od paru miesięcy, a od kilku lat. Poza tym, purpura w BJJ i dokonania z przeszłości mogą nie odgrywać zbyt dużej roli, gdy do gry wejdzie stres oraz presja występu przed setkami tysięcy osób.

Malczyński – Adbuster typy bukmacherskie zakładają wygraną Adbustera. Twórca traktuje przygotowania do Fame MMA 5 śmiertelnie poważnie, a możliwość pokazania się na ogólnopolskiej scenie jest dla niego prawdziwym spełnieniem marzeń. Typuję Adbustera z kursem 2.75. Jeśli jednak szukasz pewniaków na galę Fame MMA 5, to sugeruję w ogóle odpuścić dodawanie tej walki na kupon.

?Odbierz 20 PLN na obstawianie Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty