?Obstawiaj Fame MMA 4 ZA DARMO. Odbierz 20 PLN od LV BET

 

–> sprawdź zapowiedzi walk Fame MMA 4 <–

W walce o pas mistrza kategorii półśredniej organizacji Fame MMA, zmierzą się Dawid Malczyński i Amadeusz „Ferrari” Roślik. To jedna z nielicznych walk, w której obaj zawodnicy wygrali swoje pojedynki na poprzednim Fame MMA. Zakłady na Fame MMA 3 i Malczyński – Ferrari typy, dostępne są w ofercie legalnego bukmachera LV Bet. Jakie typy na walkę Malczyński – Ferrari będą najlepsze?

Zakłady na Fame MMA 3 – jak dostać bonusy i darmowy zakład?

Chcesz wpłacić 50 PLN, a móc obstawiać za 120 PLN? Masz ochotę zgarnąć darmowy zakład, a może po prostu dowiedzieć się jak obstawiać Fame MMA 3, gdzie się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 3? Sprawdź poradnik: Zakłady na Fame MMA 3. Jak obstawiać walki na największą w Polsce galę freak-fight?

Malczyński – Ferrari typy i zakłady bukmacherskie

Malczyński – Ferrari będzie prawdopodobnie jedną z mniej „freakowych” walk, które odbędą się na Fame MMA 3. Dawid zasłynął w polskim internecie tworząc content typowo rozrywkowy. Wraz z bratem Marcinem, na swoim kanale prezentują humorystyczne treści parodiujące różne grupy społeczne. Malczyński podchodzi do swojej przygody w Fame MMA na poważnie, ciężko i regularnie trenuje. Ma również wsparcie w osobach starszego brata, który w przeszłości uprawiał brazylijskie ju jits, a także znanego polskiego zawodnika MMA Grzegorza Szulakowskiego.

Dawid dzięki swoim 190 centymetrom wzrostu posiada spory zasięg, który sprawia, że dla niższych od siebie rywali Malczyński może być bardzo trudny do trafienia. W powszechnej opinii Malczyński – Ferrari typy i zakłady, to dość oczywista sprawa. Dawid jest zdecydowanym faworytem, co odzwierciedlają również kursy, jakie wystawił na tą walkę legalny bukmacher LV Bet. Szanse na wygraną Malczyńskiego wyceniane są na 1.46.

Malczyński – Ferrari zakłady Fame MMA 3

Amadeusz „Ferrari” Roślik, internetowy rozgłos uzyskał dzięki swoim streamom. Pochodzący z Ustki „Ferrari” mierzy 178 cm wzrostu i może pochwalić się znacznie solidniejszą budową i prawdopodobnie również nieco większą siłą fizyczną niż Malczyński. W swojej poprzedniej walce Amadeusz był naładowany, zmotywowany i głodny krwi, o czym przekonał się boleśnie jego rywal. Wydaje się jednak, że po raz kolejny ogromną rolę może odegrać wzrost Malczyńskiego i jego długie ręce. Roślik kreuje się na „ulicznika” i „łamiącego czaszki oraz szczęki” bandytę po wyrokach. Malczyński – Ferrari typy i zakłady nie powinny jednak skupiać się na buńczucznych zapowiedziach Amadeusza.

Malczyński – Ferrari typy Fame MMA 3

WERDYKT TYPERII: Przychylamy się ku wszechobecnym w internecie głosom – w swoich wypowiedziach Ferrari niesiony jest trochę przez fantazję, a atmosfera którą wokół siebie wytwarza to tylko maska. Dawid Malczyński trenuje solidnie i sumiennie, stara się również nie wywoływać kontrowersji. Wydaje się, że typy Fame MMA 3 powinniśmy skierować właśnie w stronę pokory i rzetelnego treningu prezentowanych przez Malczyńskiego.

Przewidujemy, że w walce Malczyński – Ferrari typy zakładające wygraną „Typowego Dresa” okażą się opłacalne. Ferrari prawdopodobnie szybko „wypompuje się”, a następnie zostanie dokładnie wypunktowany przez 190-centymetrowego Dawida. Kurs na Malczyńskiego oferowany przez legalnego bukmachera LV Bet wynosi 1.46

?Obstawiaj Fame MMA 3 za darmo. Odbierz 20 PLN od LV BET

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.