Na gali Fame MMA 5 po raz pierwszy będziemy mieli okazję podziwiać dwóch braci Malczyńskich. Debiutujący w klatce Marcin zmierzy się z Markiem „Adbusterem” Hoffmanem, a Dawid postara się sprać na kwaśne jabłko Tomka Olejnika. Jakie Malczyński – Olejnik typy wrzucić na kupon? Wydaje się, że wynik tej walki jest oczywisty jeszcze przed jej rozpoczęciem. Zapraszam na krótką analizę pojedynku i Malczyński – Olejnik typy Fame MMA 5.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty


Malczyński – Olejnik typy i zakłady Fame MMA 5

Dawid Malczyński internetową sławę zdobył rolą „Typowego Dresa” oraz wieloletnie współtworzenie youtubowego kanału swojego brata Macieja. Obecnie Panowie mogą pochwalić się prawie 2 milionami subskrypcji. Prawdziwy „boost” popularności Dawida nastąpił jednak dopiero w momencie wstąpienia do Fame MMA. Rozpoczęcie profesjonalnych treningów wywróciło jego życie do góry nogami. Z chudziutkiego chłopaczka przeistoczył się w dobrze zbudowanego i całkiem nieźle wyszkolonego zawodnika. Jego trenerem jest znany polski zawodnik MMA Grzegorz Szulakowski.

Młodszy Malczyński niespodziewanie stał się jedną z głównych gwiazd całej federacji Fame MMA. Odezwały się również nieśmiałe głosy mówiące o tym, że „Typowy Dres” będzie kiedyś chciał spróbować zawodowstwa. Jakie Malczyński – Olejnik typy bukmacherskie powinny znaleźć się na kuponach? Porażka Malczyńskiego była by naprawdę wielką sensacją. Jego rywal prezentuje o wiele niższy poziom umiejętności i czas trwania tej walki zależeć będzie tylko i wyłącznie od Dawida. Bukmacherzy nie dają szans Olejnikowi i oferują na jego wygraną kursy oscylujące wokół 7.10. Obaj panowie parę tygodni temu urządzili sobie ustawkę na jednym z parkingów. Nawet poniższy kilkusekundowy skrawek materiału, daje jasną odpowiedź na pytanie kto będzie górą w sobotnim pojedynku.

Malczyński – Olejnik typy bukmacherskie

Tomek Olejnik nie jest twórcą posiadającym szczególnie duże zasięgi, ani liczną rzeszę fanów. Na Fame MMA 5 dostał się trochę tylnymi drzwiami, poprzez wywołanie sztucznego konfliktu z Dawidem. Czy Malczyński – Olejnik typy Fame MMA 5 mają w ogóle jakikolwiek sens? Olejnik swoją karierę w social mediach zaczynał od ask.fm, następnie kontynuował ją na Instagramie. Wątpliwą sławę przyniosła mu jednak przede wszystkim rola służącego Lorda Kruszwila. Obecnie ciężko stwierdzić, czy Tomek Olejnik z filmików i prawdziwego życia, to ta sama osoba. Dla samej walki nie ma to zresztą większego znaczenia. Kluczowy jest fakt, że Olejnik za wszelką cenę poszukuje „fejmu” i wydaje się, że dla przysłowiowych paru groszy jest w stanie zrobi naprawdę wiele. Łącznie z ośmieszaniem się przed całą Polską.

Malczyński – Olejnik typy na zakłady fame MMA 5

Taka postawa nie przynosi mu szacunku u internatów oraz innych YouTuberów. Olejnik czasami budzi współczucie, jednak wystarczy włączyć nagrywane przez niego filmiki, aby wszelka sympatia momentalnie wyparowała. Wisienką na torcie będzie dla kariery Olejnika występ na Fame MMA 5, gdzie zmierzy się z trenującym od wielu miesięcy Malczyńskim. Tomek ciężko trenował i wyraźnie schudł, jednak w starciu z rywalem posiadającym o wiele większe doświadczenie powinno to być bez znaczenia. Malczyński – Olejnik typy bukmacherskie zakładają, że Olejnik nie ma czego szukać w Oktagonie. Jego rywal na pewno wygra tą walkę – pozostaje pytanie, czy potrwa ona dłużej niż jedną rundę.

Malczyński – Olejnik typy. Werdykt Typerii:

Tomek Olejnik nie ma praktycznie żadnych szans w starciu z Dawidem Malczyńskim. Szukał sposobu na zarobek oraz możliwości pokazania się na Fame MMA i dopiął swego. W klatce zostanie jednak boleśnie sprowadzony na ziemię. Malczyński w jednym z wywiadów wspominał, że będzie chciał „pobawić się” ze swoim rywalem i sprawić, by ten trochę pocierpiał. Biorąc pod uwagę powyższe słowa, ciekawe mogą okazać się typy bukmacherskie na powyżej 1,5 rundy. Dawid długo rozkręcał się w swoich dotychczasowych walkach, nie przypuszczał również żadnych frontalnych ataków od samego początku.

Istnieje szansa, że Malczyński zechce ukarać swojego rywala, wykończyć go dopiero po kilku minutach i dzięki temu mieć z tej walki jakąkolwiek satysfakcję. Na pewno nie dałby mu jej nokaut w 15 sekundzie. Proponowane Malczyński – Olejnik zakłady są tylko dla ryzykantów powyżej 1,5 rundy wyceniono aż 2,90. Ciężko znaleźć inne ciekawe typy na tą walkę – kurs na wygraną Dawida jest zbyt niski, by w ogóle wrzucać go na kupon.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty