Malczyński – Polak 2 – typy, kursy, analiza walki Fame UK.

Na karcie walk gali Fame MMA UK doszło w ostatniej chwili do niespodziewanych roszad. W main evencie mieli zmierzyć się brytyjscy celebryci Scotty T oraz Stevie Bear. Zamiast nich w oktagonie ujrzymy duet bardzo dobrze znany polskiej publiczności. Dawid Malczyński – Adrian „Polak” Polański odsłona druga już w sobotę na Fame MMA UK! Jakie typy bukmacherskie wybrać na walkę Malczyński – Polak? Czy Polański zrewanżuje się za przegraną na Fame MMA 2? Sprawdźcie kursy na zakłady, a także analizę i typy na Malczyński vs Adrian Polak!

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️ 550 zł bez ryzyka⚠️

Malczyński – Polak typy i zakłady bukmacherskie

Walka Dawid Malczyński – Adrian „Polak” Polański, to pojedynek prawdziwych weteranów Fame MMA. Dla Malczyńskiego będzie to czwarty, a dla Polańskiego piąty występ w oktagonie. Dawid wygrał wszystkie swoje walki i jest niekwestionowaną gwiazdą organizacji. Bilans Polaka to 2 wygrane i 2 porażki. Obaj zawodnicy przystąpią do walki bez żadnych większych przygotowań, jako zastępstwo za pierwotnie planowany main event, w którym zmierzyć mieli się Scotty T oraz Stevie Bear. Czy ten ryzykowny ruch ze strony organizatorów uratuje galę, a jednocześnie zwiększy jej oglądalność wśród polskich kibiców? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, jednak pewne jest, że wszyscy pasjonaci YouTube oraz Fame MMA nie mogą przegapić tego pojedynku.

Typy bukmacherskie na walkę Malczyński – Polak nie są prostą sprawą, ponieważ dyspozycja obu twórców pozostaje lekką niewiadomą. Kursy na zakłady Fame MMA UK oferowane są przez legalnego bukmachera LV Bet, który w przypadku omawianego starcia widzi jednoznacznego faworyta. Zdaniem analityków znacznie większe szanse na zwycięstwo ma Dawid Malczyński, który sportom walki podporządkował całe swoje życie. Swego czasu dało się nawet słyszeć plotki, że Malczyński zrezygnuje z freak-fightów i spróbuje swoich sił w zawodowstwie. Spory progres umiejętności zaliczył również Adrian Polański, dlatego zakłady na Malczyński – Polak, to wbrew pozorom całkiem twardy orzech do zgryzienia.

Malczyński – Polak zakłady Fama MMA UK

Obaj zawodnicy deklarują, że do sobotniej walki przystępują na całkowicie koleżeńskich zasadach i nie ma między nimi żadnych złych emocji. Główny cel starcia Malczyński – Polak, to dobre show i promocja Fame MMA za granicami naszego kraju. Adrian Polak przyznał, że od ostatniego występu na Fame MMA nie prowadził zbyt sportowego trybu życia. Typy bukmacherskie powinny dopuszczać więc scenariusz, w którym zarówno Dawid jak i Adrian nie podchodzą do walki na 100%. Stawką pojedynku nie będzie żaden pas mistrzowski, a „prawdziwy” rewanż za Fame MMA 2 najprawdopodobniej i tak się odbędzie – z pełnymi przygotowaniami, kilkumiesięczną promocją i przede wszystkim na polskiej ziemi.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, typy bukmacherskie na Dawida Malczyńskiego nie wydają się pewniakami. Uważam, że wielce prawdopodobne jest, iż Malczyński da swojemu oponentowi lekkie fory. Okoliczności walki są szczególne, równie szczególne mogą więc być zakulisowe ustalenia poczynione przez zawodników wraz z organizatorami. Powyższe rozważania to oczywiście jedynie dywagacje oraz poszukiwanie teorii spiskowych, jednak nie zmienia to faktu, że naprawdę trudno znaleźć opłacalne typy bukmacherskie na to starcie. Na papierze faworytem jest Dawid Malczyński, który posiada wyższy poziom umiejętności, lepsze warunki fizyczne, a także prowadził ostatnimi czasy bardziej sportowy tryb życia niż Polański.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dawid Malczyński (@dawid.malczynski)


Malczyński – Polak typy Fame MMA UK

Biorąc pod uwagę przebieg pierwszej walki, możemy z całą pewnością stwierdzić, iż czeka nas emocjonujący pojedynek. Malczyński i Polak dysponują całkiem wysokimi jak freaków umiejętnościami, a ich występ powinien stanowić dobrą reklamą Fame MMA w Wielkiej Brytanii. Jakie typy bukmacherskie wybrać na walkę, której zorganizowanie zajęło dosłownie kilka dni? Faworytem jest Dawid Malczyński natomiast wydaje się, że Polak może być groźny i przy odrobinie szczęścia zaskoczyć swojego rywala. Adrian przed swoim ostatnim występem odbył obóz przygotowawczy w Tajlandii i wyraźnie poprawił poziom swoich umiejętności, nabrał ringowej „ogłady”.

Kursy wystawione na walkę Malczyński – Polak sprawiają, że jedyne opłacalne typy to te bardzo ryzykowne i niepewne – zakładające wygraną Polaka. Znacznie większe szanse na zwycięstwo ma jednak Malczyński, dlatego biorąc pod uwagę zamieszanie związane z tym starciem, najlepszym wyjściem może być po prostu… nie wrzucanie omawianej walki na kupon! Remis i podgrzanie emocji przed Malczyński – Polański odsłona 3? Kto wie…

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
⚠️ 550 zł bez ryzyka⚠️