W jednej z najciekawszych walk gali KSW 51 w Zagrzebiu, Borys Mańkowski zmierzy się z Czarnogórcem Vaso Bakoceviciem. Czy „Diabeł Tasmański” przerwie serię porażek, a jego kariera powróci na właściwe tory? Mańkowski – Bakocević typy bukmacherskie i kursy na zakłady. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STS na KSW 51 – tylko w ten weekend możesz odebrać bonus aż 69 PLN za darmo w prezencie założenie konta.

? Odbierz 69 PLN ZA DARMO
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA
kursy na zakłady

Mańkowski – Bakocević kursy na zakłady

Borys Mańkowski przeżywa obecnie bardzo trudny okres. Były mistrz kategorii półśredniej swoje ostatnie zwycięstwo zanotował jeszcze w 2016 roku. Od tego czasu stoczył trzy pojedynki – niestety wszystkie przegrane. Warto jednak podkreślić, że „Diabeł Tasmański” musiał uznać wyższość bardzo renomowanych rywali. Ma to spore znaczenie w kontekście tego, jakie typy bukmacherskie powinno wybrać się na sobotnią walkę. Porażki z Mamedem Khalidovem, Roberto Soldiciem i Normanem Parke’iem nie mogą być dla Borysa powodem do wstydu. Limit błędów jest już natomiast wyczerpany i kolejna wpadka po prostu nie wchodzi w grę. Kursy na zakłady dotyczące walki Mańkowski – Bakocević bardzo mocno faworyzują Polaka.

Mańkowski - Bakocević typy bukmacherskie

Bukmacher STS proponuje 1,20 na zwycięstwo naszego rodaka i aż 3,95 na Vaso Bakocevicia. Mańkowski odgraża się, że nadchodząca walka będzie jego wielkim przełamaniem, a powrót do dobrej dyspozycji przypieczętuje efektownym nokautem. Biorąc pod uwagę emocje jakie wywoływały poprzednie występy Borysa na KSW, trudno podawać w wątpliwość jego słowa. Nasze Mańkowski – Bakocević typy bukmacherskie, skupiają się na scenariuszu zakładającym przełamanie Polaka.

Jego rywal nazywany jest „Psychopatą” i zerkając w rekord Czarnogórca trudno się z takim przydomkiem nie zgodzić. Bakocević stoczył w MMA aż 60 walk, z których przegrał 18. Próbkę jego umiejętności mogliśmy zobaczyć na czerwcowym FEN 25, gdzie mierzył się Maciejem Jewtuszko. „Irokez” musiał wtedy poddać się z powodu kontuzji.

Mańkowski – Bakocević typy bukmacherskie

Biorąc pod uwagę ilość walk jakie toczy Bakocević, warto zadać sobie pytanie, czy priorytetem tego zawodnika jest wynik sportowy, czy też finansowy. 60 stoczonych pojedynków w wieku zaledwie 30 lat, to ponad 2 razy więcej niż jego rówieśnik Borys Mańkowski! Bałkański „Psychopata” wygrał kilka ostatnich występów, jednak klasa rywali z którymi się mierzył pozostawiała sporo do życzenia.

Mańkowski - Bakocević typy bukmacherskie

Jego ostatni przeciwnik miał 39 lat i legitymował się bilansem 10-42. W marcu z kolei, wyższość Bakocevicia uznał 45-letni Brazylijski weteran Hermes Franca (26-20). Typy bukmacherskie na walkę Mankowski – Bakocević, to wygrana Mańkowskiego przed czasem. Polak jest niezwykle zmotywowany i trenował bardzo ciężko, a przy tym prezentuje o wiele wyższy poziom sportowy niż poprzednie „wyzwania” podejmowane przez Bakocevicia. Kursy na wygraną Polaka przed czasem wynoszą w STS 1,60.

Mańkowski - Bakocević typy bukmacherskie

Za powyższą propozycją przemawia również ilość nokautów w dotychczasowych walkach Czarnogórca. Przed czasem wygrywał on 22 razy, a sam był nokautowany w 12 walkach. Mańkowski to wyższa liga i sobotnia noc w bałkańskim kotle powinna okazać się dla niego zwycięska.

? Odbierz 69 PLN ZA DARMO
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA