W meczu kończącym 18 kolejkę Ligue 1 Olympique Marsylia podejmie u siebie Girondins Bordeaux. Jeszcze 10 lat temu obie drużyny regularnie walczyły ze sobą o mistrzostwo. Obecnie starcia tych ekip, to jedynie walka przeciętniaków ze środka tabeli. Zapowiedź meczu Marsylia – Bordeaux oraz proponowane typy na dziś.

? Odbierz 10 PLN od Forbet

Single
Marsylia – Bordeaux
Ligue 1
05.02.2019, 19:00
Typ: X (1=zwrot)
kurs: 1.80
stawka: 8/10 zwrot
Single
Marsylia – Bordeaux
Ligue 1
05.02.2019, 19:00
Typ: poniżej 2,5
kurs: 1.68
stawka: 6/10✅ +4.08

 

Marsylia – Bordeuax typy bukmacherskie

Od 25 listopada Marsylia wygrała tylko jedno spotkanie we wszystkich rozgrywkach. Biorąc pod uwagę, że rozegrała w tym czasie łącznie aż 12 meczów, wynik ten uznać należy za naprawdę fatalny. Czy zmagający się z licznymi brakami kadrowymi gospodarze mają szanse na przełamanie w starciu z Bordeuaux? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, typy na dziś powinny zakładać jednak, że pojedynek ten będzie niezwykle wyrównany i może zakończyć się wynikiem remisowym. Zwłaszcza, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności – takie sytuacje nie sprzyjają motywacji piłkarzy i nie napędzają ich do tworzenia wielkich widowisk.

Kursy jakie wystawił na ten mecz legalny bukmacher Forbet są dość wyrównane. Analitycy za lekkiego faworyta uznali klub z Marsylii. Pomimo bardzo słabej formy gospodarzy należy pamiętać o ich całkiem niezłej postawie w domu, gdzie w ostatnich 26 ligowych występach ponieśli tylko 3 porażki – z PSG, Lille oraz Lyonem, a więc ścisłym ligowym topem.


Marsylia – Bordeuax typy na dziś

Mecze Marsylia – Bordeaux w ostatnich kilku latach kończyły się zazwyczaj remisami. Od 7 kolejnych spotkań nie widzieliśmy w tych starciach więcej niż 2 bramek, żaden z zespołów nie odniósł również zwycięstwa różnicą większą niż jednej bramki. Biorąc pod uwagę wyjazdową słabość Bordeaux i braki w ofensywie Marsylii (kontuzja Payeta, zawieszenie Thauvina) być może dobre typy na dziś, to właśnie zakłady na under 2,5 gola. Kurs na to zdarzenie oferowany przez LV Bet wynosi 1.68
Jeszcze bezpieczniejszą opcją wydają się typy bukmacherskie na X ze zwrotem stawki w przypadku wygranej gospodarzy. Typ ten możemy znaleźć w ofercie bukmachera Forbet. Marsylia przegrywa u siebie naprawdę rzadko i choć równie rzadko wygrywa, to nie sądzę aby do bólu przeciętne Bordeaux miało złamać gospodarzy. Brak Payeta i Thauvina może spowodować, że zespół gospodarzy będzie szczególnie uważny w obronie, ponieważ zdawać będzie sobie sprawę ze swojej niższej niż zwykle jakości w ataku.
Zastanawiając się jakie typy na dziś oddać, powinniśmy zwrócić uwagę na pewną statystyczną ciekawostkę. W meczach pomiędzy Bordeaux i Marsylią  goście nie mają zbyt wiele do powiedzenia. W ostatnich latach zespół grający na wyjeździe nie wygrał ani razu. Tendencja ta utrzymuje się od roku 2008. To aż 22 kolejne mecze, w których zespół grający w domu nie odniósł porażki! Czy ta niesamowita seria ma szanse zostać dziś przerwana? Mecz rozgrywany będzie przecież za „zamkniętymi drzwiami”…sami zdecydujcie!

Marsylia – Bordeuax przewidywane składy:

? Odbierz 10 PLN od Forbet

 

 

Graj odpowiedzialnie! Strona przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem uzależnienia. Darmowe typy bukmacherskie zamieszczane na naszej stronie, to jedynie propozycje podawane w celach informacyjnych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane.