Ostatni mecz towarzyski Meksyku na kilka dni przed Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Meksyk – Szwecja, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Meksyk – Szwecja typy bukmacherskie

Ostatnim zadaniem Meksyku przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze będzie rozegranie meczu towarzyskiego z reprezentacją Szwecji. Spotkanie to odbędzie się na Estadio Municipal de Montilivi, gdzie normalnie swoje mecze rozgrywa zespół Girony FC.

Nasi pierwsi grupowi rywale dopiero w poniedziałek, 14 listopada, ujawnili swoją 26-osobową kadrę na mundial. Oczywiście nie mogło się obyć bez kilku niespodzianek, bo inaczej Gerardo „Tata” Martino po prostu nie byłby sobą. Tym samym argentyński szkoleniowiec wywołał ogromną burzę w Meksyku, oburzeni są zarówno dziennikarze, jak i kibice. Czy istnieje zatem szansa, że odbije się to również na atmosferze w reprezentacyjnej szatni? Jakie typy bukmacherskie warto mieć na uwadze w meczu towarzyskim Meksyk – Szwecja?

Meksyk – Szwecja typy dnia

Tata Martino już od dłuższego czasu nadużywał cierpliwości meksykańskiej opinii publicznej, ale teraz zdaje się, że przekroczył już nawet rubikon. Możemy być więc pewni, że jeśli drużyna pod jego wodzą nie wyjdzie grupy na mundialu, to argentyński szkoleniowiec raczej nie będzie miał czego szukać na meksykańskiej ziemi. Rozchodzi się głównie o niepowołanie Santiago Gimeneza grającego obecnie w barwach Feyenoordu, który w tym sezonie ma na swoim koncie 12 bramek oraz 1 asystę. Nie znalazło się również miejsce dla Diego Laineza z Bragi, czy też Ericka Sancheza z CF Pachuca. Fani są jednocześnie niezwykle zgodni co do tego, że jest to najsłabsza kadra Meksyku od paru dekad, a może nawet w całej historii!

Meksyk w Katarze będzie posiadaczem drugiej najstarszej kadry (28.5 lat). „Lepsi” w tym aspekcie są wyłącznie Irańczycy, których średnia wieku to prawie 29. Dopiero co skończyły się rozgrywki ligowe, za chwilę startuje mundial, a Tata Martino jest pod ogromnym ostrzałem, tak więc wątpliwe jest to, iż zobaczymy w meczu towarzyskim ze Szwecją najlepsze wydanie Meksyku. Jakby ktoś ważny jeszcze doznał tu kontuzji, to Argentyńczyka chyba wywieźliby na taczkach. Szwedzi zaś nie muszą przejmować się jakimiś tam Mistrzostwami Świata. Poza tym nie zapominajmy, że mecz ten rozegrany zostanie na neutralnym terenie.

Meksyk – Szwecja typy:
X2 @ 1.66

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy