Jedna z najciekawiej zapowiadających się walk gali Fame MMA 5. Wydarzenie o którym mówić będzie się nie tylko w Polsce, ale być może na całym świecie. Pojedynek Mini Majk – Lord Kruszwil, czyli walka karła z drobnym nastolatkiem, który stał się królem internetu. Jakie Mini Majk – Kruszwil typy Fame MMA 5 warto postawić? Czy w tym iście cyrkowym starciu można cokolwiek przewidzieć? Zapraszam na zapowiedź walki Mini Majk – Lord Kruszwil i typy na zakłady Fame MMA 5.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty


Zakłady na Fame MMA 5 – jak dostać darmowy zakład i bonusy?

Chciałbyś wpłacić 50 zł, a obstawiać za 120 zł? Interesuje Cię darmowy zakład, a może po prostu szukasz informacji jak obstawiać Fame MMA 5, u którego bukmachera się zarejestrować i na czym w ogóle polegają zakłady na Fame MMA 5? Zajrzyj do naszego poradnika: Zakłady i typy Fame MMA 5. Jak odebrać darmowy zakład i bonusy? Jak obstawiać walki?

Mini Majk – Lord Kruszwil typy i zakłady Fame MMA 5

Fame MMA 5 zakłady to często bardzo twardy orzech do zgryzienia, jednak walka Kruszwil – Mini Majk na nowo definiuje słowo „nieprzewidywalność”. Dotychczasowe gale obfitowały w różnego rodzaju freak-fighty, czy też budzące zażenowanie walki kobiet. W sobotę będziemy jednak świadkami wydarzenia bez precedensu. Zmierzą się bowiem nie tylko naprawdę grube ryby świata social mediów, ale również postaci, których nigdy nie podejrzewalibyśmy o jakikolwiek kontakt ze sportami walki. Jakie Mini Majk – Kruszwil typy powinny okazać się strzałem w dziesiątkę? Ciężko udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ istnieje wiele czynników przemawiających zarówno za jednym, jak i drugim. Jedno jest pewne – Fame MMA 5 zakłady na Lord Kruszwil – Mini Majk, to czysta loteria, a decydować mogą aspekty pozasportowe, o których my – jako typujący – nie mamy nawet pojęcia. Obserwując sparing Marka z Mini Jackiem, naprawdę trudno doszukać się sposobu w jaki Mini Majk miałby „dobrać się” do Lorda. Majk jest silniejszy niż jego odpowiednik z poniższego filmiku, jednak nie powinno zrobić to diametralnej różnicy.

Mini Majk – Lord Kruszwil kursy u bukmachera LV Bet

Mini Majk – Kruszwil kursy LV Bet, od początku dawały zaskakująco duże szanse temu pierwszemu. Dlaczego zaskakująco? Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski choruje na achondroplazję, która spowodowała zaburzenia rozwoju kości, a następnie karłowatość. Ma 24 lata, mierzy zaledwie 131 cm zwrotu i waży 43 kg. Z logicznego punktu widzenia, szanse karła w starciu nawet ze szczuplutkim i niskim nastolatkiem są znikome. Mimo tego, kurs na wygraną Mini Majka to tylko 2.20, podczas gdy na Lorda aż 1.60.

Kruszwil nie imponuje warunkami fizycznymi, jednak przy swoim rywalu jest wręcz kolosem. Mierzy niemal 170 cm wzrostu i waży 51 kg. Różnica w zasięgu ramion, sile ciosu itd. jest w tym przypadku wielka – to istny pojedynek Dawida z Goliatem. Mini Majk – Kruszwil kursy, wciąż utrzymują się na poziomie zbliżonym do początkowego, a przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Pierwsza jaką należy wymieć jest fakt, że w MMA wszystko jest możliwe, a siła i zawziętość Mini Majka mogą pozwolić mu sprawdzić Kruszwila do parteru i tam poszukać szansy na zakończenie walki. Bardzo ważne dla Majka są zasady tego starcia, które nie dopuszczają kopnięć oraz kolan na głowę. Kolejne argumenty nie mają żadnego związku ze sportem, ale w tym konkretnym przypadku mogą być kluczowe.

 mini majk - kruszwil analiza

Mini Majk – Kruszwil typy Fame MMA 5

Mini Majk – Kruszwil jest nie tylko super-freak fightem, ale również walką charytatywną, po której zawodnicy przekażą na szczytny cel część swojej gaży. Czy możemy spodziewać się po Kruszwilu, że będzie chciał przed całą Polską upokorzyć osobę chorą, znacznie od siebie mniejszą? Mini Majk pragnie pokazać, że „ludzie tacy jak on również mogą wszystko„. Czy to możliwe, by Lord Kruszwil miał popsuć tak wzruszającą dobroczynno -charytatywną otoczkę? Mini Majk – Kruszwil typy Fame MMA 5 powinny być stawiane bardzo ostrożnie, ponieważ zewsząd słuchać głosy, że ta walka delikatnie „śmierdzi”. Idea przyświecająca Majkowi jest przecież piękna i wiele osób nie może pozwolić, żeby tak wspaniały przekaz gdzieś się „zawieruszył”.

Wygrana Mini Majka byłaby dla Fame MMA świetna ze względów PR’owych. Włodarze opowiadaliby wspaniałą historię o zwycięstwie małego człowieka z wielkim charakterem, a także „podpiętej” pod walkę akcji charytatywnej. Celem Fame MMA jest zerwanie z wizerunkiem federacji promującej patologię. Całe zamieszanie związane z omawianą walką mogłoby w tym bardzo pomóc. Kto wie, czy starcie i jego wynik nie były zaplanowane od samego początku? Liczy się przecież show, rozrywka i  sprzedawanie emocji – poziom sportowy nie odgrywa tu decydującej roli. Mini Majk – Lord Kruszwil zakłady powinny dopuszczać scenariusz, zgodnie z którym w pojedynku stanie się coś naprawdę nieoczekiwanego. Co ciekawe, przeszukując youtube można natknąć się na jeden pojedynek karła z osobą normalnego wzrostu na zasadach MMA. Nie będzie to więc pierwsze takie starcie, ale na pewno jedno z pierwszych z aż tak wielką publiką. Zamieszczonym powyżej pojedynkiem nie warto się zbyt mocno sugerować. Walczący w nim karzeł jest wyższy i lepiej zbudowany od Majka, waży aż 55 kilogramów, czyli nawet więcej od Kruszwila. Ponadto, jego staż treningowy jest nieporównywalnie dłuższy niż Mini Majka. 

Mini Majk – Kruszwil typy Fame MMA 5

Wizja niespodzianki podsycana jest przez wypowiedzi włodarzy, ale także zachowania obu zawodników. Kruszwil wydał komunikat, w którym twierdzi, iż rezygnuje z walki. Jak później się okazało był to oczywiście prank. Wyciekło również nagranie, na którym widać Mini Majka w szokujący sposób dręczonego przez pseudokibiców Wisły Kraków. Zastanawiające, że ktoś zdecydował o publikacji materiału akurat teraz. Kilka teorii spiskowych można wysnuć także z wypowiedzi włodarzy federacji. Tak na temat walki wypowiedział się np. Michał „Boxdel” Baron:

Kruszwil jest postacią sceniczną, która wprowadza dużo kontrowersji (…) Możecie być pewni, że gala idzie w dobrym kierunku i będzie dużo niespodzianek

Na początku swojej kariery Kruszwil stylizowany był na młodego lorda, chłopca z bogatego domu, który śpi na pieniądzach, pije wodę z lodowca i kąpie się w owczym mleku. Wiele osób nie rozumiało konwencji, hejterzy i fani nakręcali się wzajemnie tworząc istne youtubowe perpetuum mobile. Kanał Lorda pobił wszelkie rekordy, a oglądalność poszczególnych filmików liczona była w milionach. Z czasem jednak wszystko zaczęło skręcać w złym kierunku. Kolejne materiały były nie tylko nudne i odtwórcze, ale przekraczały również kolejne granice dobrego smaku. Treści rasistowskie, homofobiczne, czy też zawierające agresję były na porządku dziennym, a kanał Lord Kruszwil zwrócił uwagę ogólnopolskich mediów oraz wielu autorytetów moralnych. Jaki jest naprawdę Kruszwil? Czy Marek Kruszel ma cokolwiek wspólnego z odgrywaną przez siebie postacią? Śmiem wątpić. Fame MMA 5 to świetna okazja, aby Kruszwil zaprezentował się przed całą Polską ze swojej lepszej – mniej skandalicznej – strony…

Mini Majk – Kruszwil typy. Werdykt Typerii:

Biorąc pod uwagę aspekty wyłącznie sportowe należy spodziewać się, że Mini Majk będzie chciał sprowadzić Kruszwila do parteru. Tylko tam może spróbować rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść. Lord posiada jednak na tyle dużą przewagę warunków fizycznych, że wątpliwe by dał się wciągnąć w ground-game z silnym i zdeterminowanym rywalem. Polecane Mini Majk – Kruszwil typy bukmacherskie zakładają, że walka potrwa dłużej niż 1 rundę. Leży to w interesie Kruszwila, Mini Majka, a także samych organizatorów. Szybka wygrana Mini Majka jest bardzo wątpliwa, z kolei Kruszwil nie powinien chcieć spuścić Krzyżanowskiemu błyskawicznego łomotu. Zdecydowanie większy szacunek zyska nawet dając rywalowi lekkie fory i sztucznie wydłużając pojedynek.

 mini majk - kruszwil kursy

Aspekty sportowe i fizyczne przemawiają w 85% za Lordem, jednak nie one muszą odgrywać tu główną rolę. W ofercie bukmachera niestety nie ma zakładu na powyżej 1 rundy, więc spróbuję nieco bardziej ryzykownej opcji: powyżej 1,5 rundy z kursem 2,11.

 mini majk - kruszwil typy

Jeśli chodzi o Mini Majk – Kruszwil zakłady Fame MMA 5 na zwycięzcę pojedynku, delikatnie skłaniam się ku Mini Majkowi. Przeczy to oczywiście wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi. Wydaje się jednak, że kibice oczekują „dymów” i niespodzianek, a organizatorzy postarają się im je dostarczyć.

?Darmowe 20 PLN na Fame MMA 5
➡️ zarejestruj się z kodem TYPERIA

Co daje kod bonusowy TYPERIA?

✅ 0 zł 20 zł za darmo na start
✅ 1500 zł bonus od wpłaty