Detroit Tigers – Cincinnati Reds typy, kurs i analiza

W sobotę o godzinie 01:10 skupimy się na meczu rozgrywanym na Comerica Park w Detroit. Będzie to seria rewanżowa między obiema ekipami, bowiem mieli już okazję zmierzyć się ze sobą w tym sezonie. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Detroit Tigers – Cincinnati Red typy MLB oraz proponowany kupon. Zarejestruj się w LV BET z kodem TYPERIA i odbierz bonus 20 zł bez depozytu w prezencie. Nie musisz nic wpłacać – 20 zł zostanie dodane do Twojego konta gracza za samą rejestrację! Sprawdź szczegóły bonusów w LV BET.

Załóż konto w LV BET z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Darmowe 20 PLN⚠️

Detroit – Cincinnati typy MLB

Reds RH Luis Castillo (0-0, 1.50 ERA) vs. Tigers RH Spencer Turnbull (0-0, 1.80)

W tamtych trzech spotkaniach górą była ekipa Detroit Tigers 2-1, pomimo gorszego bilansu punktowego. Tygrysy zdobyły łącznie 10 runów, podczas gdy ich przeciwnicy mieli ich o trzy więcej. Gracze z Cincinnati na pewno będą chcieli się zrewanżować, bo to oni w tym matchupie zawsze będą faworytami.

Niestety póki co bardzo zawodzą, wygrali tylko dwa mecze z sześciu w 2020 roku. W serii z Detroit zawiodła ofensywa, przeciw Cubs to miotacze spaprali sprawę. Całe szczęście w pierwszym spotkaniu na Comerica Park mają z powrotem Luisa Castillo na górce, więc wszystko leży w rękach pałkarzy.

 

Detroit – Cincinnati typy dnia MLB

Luis Castillo zaliczył świetny sezon w 2019 roku, gdzie rozegrał łącznie 32 spotkania, które zakończył wynikiem 15-8, 3.40 ERA, 1.14 WHIP i 226 strikeoutami przez ponad 190 inningów. Formę tę najwyraźniej zamierza podtrzymać i w tym roku, bo miał okazję już narzucać przeciw Detroit Tigers. 6 H 1 ER, 1 BB i zawrotne 11 strikeoutów w przeciągu 6 zmian, świetny występ Dominikańczyka.

Spodziewam się powtórki z rozrywki, głównie z racji tego, że Tigers są fatalni ofensywnie. Siedem spotkań, to tylko 28 zdobytych runów przy 45 uderzeniach. Iście fascynująca rzecz, gdyż mają najwięcej homerunów w całej lidze (15). Następni na liście są pałkarze Cincinnati mający ich 12. Gracze z Detroit po prostu nie potrafią zdobywać baz, machają kijami jak opętani, zostali 80 razy struck-out. Do tego 21 walków, tylko 4 double i 1 triple, są sprawką żenującego batting average (.207) i OBP (.282). Castillo też poprawił się w 2019 roku z oddawanymi homerunami (1.0 HR/9).

Trzeba podkreślić, że Detroit Tigers rozegrali do tej pory 4 spotkania na Kansas City Royals i 3 na Cincinnati, a więc na niezbyt utalentowane rotacje miotaczy, zwłaszcza jak popatrzymy na tych pierwszych. W meczu, którym narzucał Castillo zawiódł bullpen, ale ekipa Cincinnati miała wczoraj dzień przerwy, zatem większość miotaczy powinna być wypoczęta i w pełni gotowości. Do tego C.J. Cron, który miał jedyne RBI przeciw Castillo, nie zdobył ani jednego uderzenia w całej serii przeciw KCR (12 at-bats).

Detroit – Cinncinati typy MLB:
Detroit under 3.5, kurs 1.80

⚠️Odbierz 20 PLN za darmo⚠️

LV BET BONUS 20 PLN:

  • Promocja bonus 20 zł bez depozytu jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto w LV BET wpisując przy rejestracji kod bonusowy TYPERIA.
  • Po założeniu konta wyślij e-mail na adres [email protected], wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu
  • W celu odebrania bonusu od pierwszej wpłaty o równowartości do 1000 PLN, należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę min. 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
  • Otrzymasz bonus proporcjonalny do wysokości Twojej pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Przykład: zestawiając na kuponie typy z kursem łącznym 7.00, dzięki mnożnikowi kursu zagrasz ten kupon z kursem 700.00.
  • Na takiej samej zasadzie działa również bonus od drugiej wpłaty do max. 500 zł.
  • Sprawdź szczegóły bonusów powitalnych w LV BET z kodem TYPERIA

Dołącz do Grupy Typeria