Kansas City Royals – Detroit Tigers typy, kursy i analiza

Czy tak słoneczny dzień to nie jest wspaniały moment na kolejną bejsbolową analizę? Jak dla mnie brzmi świetnie, trzeba jakoś podtrzymać dobrą passę z typowaniem rozgrywek MLB. Skupimy się zatem na meczu w Detroit. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź i analizę meczu Detroit Tigers – Kansas City Royals typy MLB oraz proponowany kupon. Załóż konto w BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub natychmiast wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymaną kasą! Dołącz do: Grupa Typeria na FB.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

Detroit – Kansas City typy MLB

Gospodarze dobrze weszli w sezon, ale ostatnie tygodnie to już dla nich istna katorga. Taką kolej rzeczy było raczej łatwo przewidzieć, Tygrysy bowiem nie powalają na kolana swoją kadrą. Szczególnie słaba jest ich rotacja miotaczy, z Matthew Boydem (1-6, 7.63 ERA) na czele. Wszyscy szanujący się gracze wiedzą, że należy stawiać przeciw niemu w każdym możliwym meczu i ja się z tym w 100% zgadzam. O czym za chwilę.

Mimo takiej samej liczby zwycięstw w tym sezonie obu ekip (obie mają po 20, z tym, że Kansas City Royals przegrali o 2 mecze więcej w międzyczasie), to trajektoria ich formy to dwa różne światy. Kansas City Royals aktualnie są na wielkiej fali wznoszącej, ich łupem bowiem padło 6 ostatnich spotkań i to bardzo przekonująco. Najpierw wygrali 3-1 serię z Cleveland Indians (stosunkiem 24 runów do 12), po czym nie dali żadnych szans pałkarzom z Pittsburgha w trzymeczowej serii (22-7).

Detroit – Kansas City typy dnia MLB

Detroit Tigers wygrali tylko trzy na dziesięć z ostatnich spotkań, w tym odnieśli dwie haniebne porażki, bo raz 19-0 z Milwaukee Brewers oraz 14-0 z Chicago White Sox dwa dni temu. Pałkarze odbijają na miarę talentu jakim dysponują, czyli raczej mizernie. W ogóle nie pomaga im w wygrywaniu, to kogo muszą posyłać na górkę.

Dziś u Tygrysów zacznie Matthew Boyd (1-6, 7.68 ERA), który ma fatalny sezon. 29-latek jest starterem w Detroit od swojego rookie seasonu w 2015 roku. I aktualnie wykręca najgorsze liczby w całej przeciągu łącznie sześciu sezonów nawet gorsze od tych ze swojego początku kariery w MLB. Dziewięć startów, bilans 1-6, 7.63 ERA i tylko 43.2 innings pitched, 1.60 WHIP i 11.3 H/9. Przez dwa mecze było można mieć nadzieję, że ustatkuje się na górce, bo zatrzymał dwukrotnie ofensywę Twins (12 IP, 8H, 8R). Jednak czar szybko prysł, bo już przy następnej okazji wyżyli się na nim pałkarze Brewers w meczu wygranym 19-0. 7 z tych runów powędrowało na konto Boyda.

Kansas zaś zacznie swoim numerem jeden w rotacji – Dannym Duffym (3-3, 4.24 ERA). Weteran boisk MLB od 2011 roku cały czas utrzymuje swój poziom i w 2020 zakręca się w pobliżu podobnych liczb co rok temu (7-6, 4.34 ERA w 2019). Jednak poprawił znacznie .AVG (z .251 do .222) oraz strikeout per 9 do lekko ponad jednego Ks na inning. Szału oczywiście to nie robi, ale bardzo dobrze wyglądał tydzień temu przeciw Indians, gdzie nie oddał ani jednego runa. Tak więc to jemu jestem skłonny zaufać we wtorkowym matchupie, bo miotaczem lepszym jest od Boyda. A do tego ma ofensywę w formie za swoimi plecami.

Detroit – Kansas City typy MLB
Kansas City Royals, kurs 1.91

 

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

typy

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria