Monaco rozpoczęło marsz w górę tabeli i szybko wydostało się ze strefy spadkowej. Wydaje się, że pod wodzą nowego-starego trenera Leonardo Jardima, gracze z Księstwa wracają na właściwe tory. Jakie typy bukmacherskie na mecz Monaco – Bordeaux są warte uwagi?

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD W ETOTO

Single
Monaco – Bordeaux
Ligue 1
09.03.2019, 20:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.90
stawka: 6/10✅ +5.40

 

Monaco – Bordeaux typy dnia

Kursy jakie oferuje na to spotkanie legalny bukmacher Etoto mówią bardzo wiele na temat aktualnej sytuacji i formy obu zespołów. Monaco po dramatycznych tygodniach w końcu złapało wiatr w żagle, podczas gdy Bordeaux notuje naprawdę słaby okres wygrywając tylko 1 z 8 ostatnich meczów. Czy zakłady na zwycięstwo Monaco to dzisiejsze typy dnia?

Kurs oferowany na czystą „jedynkę” wydaje się nieco zaniżony i nie jest szczególnie zachęcający. 1.76 na drużynę, która podnosi się po wielu trudnych miesiącach , to mało atrakcyjna propozycja. Brak stabilności Monaco, pokazał chociażby ostatni mecz z Angers, w którym gracze z Księstwa stracili dwa gole jeszcze w pierwszej połowie. Moim zdaniem, najlepszą opcją na to spotkanie powinny okazać się typy bukmacherskie na gole.

Monaco – Bordeaux typy bukmacherskie

W 27 kolejkach tego sezonu Monaco straciło aż 43 bramki – gorsze pod tym względem jest tylko ostatnie w lidze Guingamp. Środek obrony w spotkaniu z Bordeaux tworzyć będą 17-letni Badiashile oraz najprawdopodobniej Jamerson. Młodziutki Francuz wciąż zbiera doświadczenie i popełnia jeszcze wiele błędów, niewiele lepiej prezentuje się elektryczny Jamerson. Pauzować za kartki będzie Kamil Glik.

Biorąc pod uwagę problemy w defensywie Monaco oraz jego wciąż dość nieprzewidywalną formę, typy dnia na to spotkanie zakładają trafienia z obu stron. Kurs na „obie strzelą” oferowany przez Etoto wynosi 1.90. Monaco ma większą jakość, ale brakuje mu jeszcze stabilności i pełnego uporządkowania gry, zaś Bordeux po serii wyjazdowych porażek trafia na rywala, który popełnia masę błędów w defensywie. Dla przyjezdnych to okazja na przełamanie i urwanie punktu.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD W ETOTO

 

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.