W trzecim dniu rozgrywanych w Rosji Mistrzostw Świata zaprezentują się kolejne reprezentacje, które przez wielu kibiców i ekspertów typowane są do złota. Swój marsz do finału rozpoczynają Argentyna i Francja. Czy Messi i Griezmann dotrzymają kroku Cristiano Ronaldo? Typy bukmacherskie na dzisiejsze spotkania oraz propozycja kuponu złożonego z faworytów.

AKO
1. Francja – Australia ✅

16.06.2018r. godz. 12:00
Typ: 1
kurs: 1.25
2. Argentyna – Islandia ⛔
16.06.2018r. godz. 15:00
Typ: 1
kurs: 1.35
3. Peru – Dania  ✅
16.06.2018r. godz. 18:00
Typ: ponad 0.5 gola
kurs: 1.10
Stawka:
4. Chorwacja – Nigeria ✅
16.06.2018r. godz. 21:00
Typ: 1X
kurs: 1.18
Stawka:

Kurs całkowity: 2.19
Stawka: 10/10

?Zagraj ten kupon w Forbet. Odbierz prezent na start?

Francja – Australia

Obecna siła Francuzów jest naprawdę spora. Mocarny środek pola, kreatywny atak i solidna obrona. Australijczycy są oczywiście zespołem, który potrafi zorganizować się w defensywie i ma pojęcie o taktyce. Sądzę jednak, że pozwoli to im jedynie na zmniejszenie  rozmiarów porażki. Presja będąca największym rywalem Francji podczas domowego Euro 2016, tutaj nie będzie odgrywała aż tak wielkiej roli. Zawodnicy których ma do dyspozycji Deschamps, to najbardziej uzdolniona francuska generacja od niemal 20 lat. Na papierze to właśnie Australia wydaje się być najsłabszym ogniwem w grupie C. Jestem przekonany, że jeżeli Trójkolorowi podejdą do tego spotkania z właściwym nastawieniem mentalnym, to zdobycie przez nich trzech punktów będzie formalnością. Typy bukmacherskie na „pewnych” faworytów zawsze są pewnym ryzykiem, uważam jednak, że czasami warto pokusić się o taki kupon – „lokatę” 😉 Kurs wystawiony przez Forbet na Francję, to 1.25.

Argentyna – Islandia

Argentyna bywa niemrawa i chimeryczna. Jest to zespół mało zbalansowany, w którym przeciętna defensywa ustępuje świetnej wręcz ofensywie. Uważam jednak, że Islandczycy mogą wybudzić się ze swego pięknego snu. Ich twarda gra opiera się głównie na determinacji i zaangażowaniu. Na pewnym poziomie te czynniki mogą okazać się niewystarczające. Mecz z Francuzami podczas Euro 2016 był dla Islandii brutalną lekcją.  Starcie z Argentyną może być podobne. Albicelestes posiadają wysoką jakość piłkarską, która poparta jest również wysoką motywacją. Sądzę, że Leo Messi i spółka zaczną turniej przekonującym zwycięstwem. Kurs wystawiony przez Forbet na Argentynę to 1.35.

Peru – Dania

Kurs 1.10 na padnięcie w tym spotkaniu przynajmniej jednej bramki, to całkiem niezła propozycja bukmachera Forbet. Oczywiście, należy podkreślić ryzyko związane z dorzucaniem do kuponu tego rodzaju zdarzenia, ja jednak jestem przekonany, że w starciu Peru i Danii nie ujrzymy bezbramkowego remisu. Duńczycy posiadają sporą siłę ofensywną, a genialny Eriksen jest w stanie zdobyć gola w każdym momencie. Również w zespole Peru nie brakuje zawodników z ciągiem na bramkę, a w kadrze ostatecznie znalazł się groźny Paolo Guerrero. Najprawdopodobniej jest to pojedynek o drugie miejsce w grupie i nie sądzę, by oba zespoły zdecydowały się na na tyle zachowawczą grę, abyśmy mieli nie być świadkami choć jednego trafienia.


Chorwacja – Nigeria

Chorwaci są zespołem doświadczonym, ogranym na wielkich imprezach klubowych i reprezentacyjnych. Zawodnicy z tego kraju stanowią o sile czołowych europejskich klubów z Realem Madryt i Barceloną na czele. Awansowali na Mundial z trudnej i wyrównanej grupy kwalifikacyjnej, w której mierzyli się m.in. z Ukrainą, Turcją i Islandią. Po drodze odprawili jeszcze w barażowym dwumeczu reprezentację Grecji.

Nigeria prezentuje się przeciętnie, ostatnie 7 spotkań z jej udziałem to tylko jedno szczęśliwe zwycięstwo w meczu z Polską. Na tle innych europejskich przeciwników (Czechy, Anglia, Serbia) Super Orły również nie wypadły przekonująco. W ich kadrze wprawdzie znajduje się wiele znanych nazwisk, jednak nie tworzą one zespołu, który byłby w stanie postawić się najlepszym. Nigeryjczyków stać na niespodziankę i nie brakuje im piłkarskiej jakości, czuję jednak, że w starciu z Chorwacją będą w stanie sięgnąć maksymalnie po remis. Kurs wystawiony przez Forbet na zwycięstwo Chorwatów lub remis to 1.18.

?Zagraj ten kupon w Forbet. Odbierz prezent na start?