Sobota to dla typerów prawdziwy raj, jednak czasami również piekło. Ilość spotkań przyprawia o zawrót głowy i wcale nie jest łatwo zdecydować się na wybór najpewniejszych. Sprawdźcie najlepsze typy na sobotnie mecze wraz z krótkim uzasadnieniem.

Single
Southampton – Newcastle
Premier League
27.10.2018 godz. 16:00

Typ: gospodarze strzelą
kurs: 1,27
stawka: 10/10 ⛔10 (!!!!)

Single
Southampton – Newcastle
Premier League
27.10.2018 godz. 16:00
Typ: gospodarze strzelą w 2 poł.
kurs: 1,69
stawka: 3/10 ⛔3

?10 PLN ZA DARMO + BONUS 400zł w Fortunie!?


Southampton – Newcastle najlepsze typy

Początek spotkania na St. Mary’s Stadium już o 16:00. Gospodarze mają na to spotkanie bardzo prosty plan – strzelić w końcu gola. Święci pozostają bez ligowego trafienia od 17.09, kiedy to zremisowali u siebie z Brighton 2:2. Dlaczego zakłady na gola dla Southampton, to najlepsze typy na to spotkanie? Przede wszystkim ze względu na ciekawą historyczną statystykę – od czasu powstania Premier League, nie było jeszcze ligowego meczu, w którym Southampton będąc gospodarzem nie strzeliłby gola Newcastle.


Trudno w to uwierzyć, ale przez tyle lat Święci grając przeciwko Srokom zawsze strzelają przynajmniej jednego gola. Co więcej – ta niesamowita passa rozpoczęła się na wiele lat przed powstaniem Premier League. Biorąc pod uwagę wcześniejsze rozgrywki, Southampton grając u siebie strzela w starciach z Newcastle nieprzerwanie od roku 1969, a więc już 30 spotkań z rzędu!

Biorąc pod uwagę tą statystykę, nie ma żadnych wątpliwości, że zakłady na gola dla Southampton, to najlepsze typy na ten mecz. Bo z kim innym mieliby się przełamać, jeśli nie z Newcastle? 😉 Kursy na gola dla gospodarzy są skromne i wynoszą 1,27. Do kuponu AKO pasować więc będą idealnie.

Interesująco prezentują się również zakłady na gola Świętych w 2 połowie spotkania. Newcastle całkiem nieźle radzi sobie z grą w defensywie, przez co ich szyki obronne mogą rozluźnić się dopiero po kilkudziesięciu minutach gry. Być może Southampton zdobędzie w tym spotkaniu tylko jedną bramkę – właśnie drugich 45 minutach. Zakłady na gola dla gospodarzy to najlepsze typy na ten mecz – są znacznie mniej ryzykowne niż próba wyłonienia zwycięzcy.

Southampton – Newcastle przewidywane składy

Southampton: McCarthy – Hoedt, Bertrand, Stephens, Soares – Redmond, Hojbjerg, Romeu, Elyounoussi – Long, Ings

Newcastle: Dubrava – Dumett, Fernandez, Lascelles, Yedlin – Diame, Kenedy. Shelvey, Ritchie – Perez, Joselu

?10 PLN ZA DARMO + BONUS 400zł w Fortunie!?