Najman vs „Bestia” Piechowiak typy, kursy, zapowiedź, zakłady Fame MMA 6;

Jednym z najbardziej oczekiwanych starć gali Fame MMA 6 będzie pojedynek Marcin Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak. Jakie typy bukmacherskie wybrać na tą walkę? Czy były bokser potwierdzi, że w końcu odnalazł swoje miejsce na ziemi i odniesie kolejne przekonujące zwycięstwo? Zapraszam na zapowiedź walki Najman – Bestia Piechowiak, typy i kursy bukmacherskie oraz proponowane zakłady na Fame MMA 6. Typeria.pl to oficjalny partner bukmachera LV Bet. Rejestrując się z poniższego linku promocyjnego, otrzymasz bonus w wysokości 100% swojej pierwszej wpłaty aż do 1500 PLN!

Załóż konto używając linku promocyjnego, aby otrzymać bonus:
⚠️Podwojenie wpłaty do 1500 PLN⚠️

LV_BET_PL_1500_KUBA_1024x200


Najman – Bestia Piechowiak typy i zakłady bukmacherskie

Walka z Piotrem Piechowiakiem będzie dla Marcina Najmana drugim występem w federacji Fame MMA. W swoim debiucie „El Testosteron” pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka. Jakie Najman – Bestia Piechowiak typy bukmacherskie są godne polecenia? Dotychczasowa przygoda Najmana w sportach walki nie wystawia mu najlepszej laurki. Wywodzący się z Częstochowy bokser przez lata przyzwyczaił kibiców do kolejnych zawstydzających popisów, stając się synonimem porażki i żywym memem. Niespodziewany zwrot w zawodniczej i medialnej karierze Marcina nastąpił po dołączeniu do Fame MMA. Przyjęta przez niego postawa wyważonego „nestora” polskiego freak-fightingu oraz zdobywane przez lata doświadczenie sprawiły, że El Testosteron zyskał masę nowych kibiców. Młodzi fani niepamiętający barwnej przeszłości Najmana dali mu drugie życie, a tym samym kolejne szanse na łatwy zarobek. Kolejka chętnych do walki z El Testosteronem jest naprawdę spora, a pierwszy ustawił się w niej kulturysta Piotr Piechowiak. Zakłady i kursy na walkę Najman – Bestia Piechowiak dostępne są wyłącznie u bukmachera LV Bet. Analitycy od początku faworyzowali byłego boksera, jednak czy rzeczywiście typy na Najman – Bestia Piechowiak powinny zakładać wygraną tego pierwszego?

Najman – Bestia Piechowiak kursy na zakłady

W związku z epidemią koronawirusa, odbycie się sobotniego Fame MMA 6 aż do ostatnich godzin stało pod znakiem zapytania. Jednak niezależnie od tego, im bliżej było gali, tym bardziej rosły kursy oferowane na Marcina Najmana. Coraz więcej osób zaczęło dostrzegać, że walka nie ma aż tak zdecydowanego faworyta, a Piechowiak może sprawić niespodziankę. Bestia jest przede wszystkim silny fizycznie i niezwykle eksplozywny. Jego umiejętności techniczne stoją na o wiele niższym poziomie, jednak nie musi to mieć w walce z Najmanem kluczowego znaczenia. Kursy na walkę Najman – Bestia to aktualnie 1,75 – 1,65. Przy takim rozkładzie szans bardziej sensowne wydają się typy bukmacherskie na Najmana. Obstawianie wygranej Bestii z mizernym kursem 1,65 jest w tym momencie po prostu nieopłacalne. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że jeszcze jakiś czas temu na Piechowiaka można było spokojnie „złapać” przynajmniej 3,00.

Wtargnięcie Bestii do klatki po zakończeniu się walki El Testosterona z Bonusem BGC było świetnym zbiegiem marketingowym. Piechowiak zrobił z siebie pajaca, zyskał internetowy rozgłos oraz całkiem spore grono hejterów. Razem ze swoim menedżerem idealnie wykonał nakreślony plan i osiągnął zamierzony cel. Dla Bestii walka z Najmanem może być przepustką do wypłynięcia na szersze (pato)celebryckie wody, dlatego też nie uważam, by lekceważenie Piechowiaka było rozsądne. To klasyczny pojedynek 50/50, a oddając typy bukmacherskie na Najman – Piechowiak warto pamiętać, że El Testosteron w przeszłości uznawał już wyższość zawodników o charakterystyce (mniej więcej) zbliżonej do Bestii. Najmana pokonywali przecież m.in. Mariusz Pudzianowski, czy też Robert Burneika.

Najman – Bestia Piechowiak typy | Werdykt Typerii:

Typy bukmacherskie na walkę Najman – Bestia Piechowiak to dość twardy orzech do zgryzienia. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę aktualnie oferowane kursy. W mojej skromnej opinii, to mimo wszystko byłego boksera należy uznać za lekkiego faworyta. Najman przeżywa swoją drugą młodość i dostał od losu ostatnią szansę, aby przed końcem przygody ze sportem nieco „przypudrować” żenujące popisy z przeszłości. El Testosteron i Fame MMA wydają się być dla siebie stworzeni. Uważam, że Bestia Piechowiak – pomimo całkiem sporych szans na wygraną – ostatecznie będzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. W internecie bez problemu da się natrafić na informacje oraz wypowiedzi sugerujące, że Piechowiak nie jest jedynie kupą mięśni, która „spompuje się” po kilkudziesięciu sekundach walki. Nie można również wykluczyć scenariusza, w którym tak jak Pudzian i Hardkorowy Koksu, Bestia szybko zasypie Najmana gradem ciosów, a ten – swoim zwyczajem – nie pokaże serca do walki i bezpiecznie odklepie. Wszystko wskazuje również na to, że w parterze to Piechowiak może być stroną dominującą. Czuję jednak, że typy bukmacherskie na Najman – Piechowiak nie powinny być rozpatrywane głównie przez pryzmat sportowy. Kluczową rolę może odegrać sfera mentalna.

Na karierę Najmana w federacji Fame MMA spoglądam niczym na swoiste odkupienie win. Siła napędowa Marcina to – oprócz kasy – chęć oczyszczenia swojego przez lata szarganego nazwiska. Nowe pokolenie kibiców, które przyjęło boksera dość ciepło i bez zbędnych uprzedzeń dało mu spory zastrzyk motywacji. Człowiek przez lata lżony i ośmieszany, będący obiektem drwin (na co sobie oczywiście zasłużył), nagle otrzymując pozytywny feedback z pewnością podchodzi do kolejnych walk z innym nastawieniem. Może zabrzmi to absurdalnie, ale nadszedł czas Marcina Najmana. Naczelny freak, największa organizacja freak-fighterska w kraju i kolejka innych freaków, aspirujących, by tak jak El Testosteron „wkręcić się” w ten dochodowy biznes.

„W królestwie ślepców – jednooki królem”. Właśnie z tym cytatem Erazma z Rotterdamu Was zostawiam. Powinien on najdobitniej zasugerować, jakie typy bukmacherskie oddać na walkę Najman – Bestia Piechowiak. Nawet, jeśli w teorii więcej atutów może leżeć po stronie młodszego, lepiej wytrenowanego i głodniejszego sukcesu finansowego Bestii.

Załóż konto używając linku promocyjnego, aby otrzymać bonus:
⚠️Podwojenie wpłaty do 1500 PLN⚠️

LV_BET_PL_1500_KUBA_1024x200