Ostateczne rozstrzygnięcia w Ligue 1 są coraz bliżej. Pewne utrzymania nie może być wciąż Amiens, które znajduje się na ostatnim bezpiecznym miejscu i ma tylko 4 punkty przewagi nad osiemnastym Dijon. Jakie typy bukmacherskie warto rozważyć w starciu Amiens – Nantes? Zapowiedź meczu i proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Nantes – Amiens
Ligue 1
21.04.2019, 15:00
Typ: obie strzelą
kurs: 2,17
stawka: 5
/10✅ +5.85
Single
Nantes – Amiens
Ligue 1
21.04.2019, 15:00
Typ: Amiens (+0.5)
kurs: 1.95
stawka: 5/10

 

Nantes – Amiens typy piłka nożna

Widmo spadku bardzo pobudziło Amiens i sprawiło, że gra tego zespołu uległa znacznej poprawie. Ekipa z Pikardii przegrała tylko 1 z 9 ostatnich meczów. W poprzedniej kolejce Amiens zremisowało bezbramkowo z Dijon, czyli swoim głównym rywalem w walce o utrzymanie. Nantes zajmuje 14 lokatę w tabeli. Choć jego sytuacja wydaje się bezpieczna, to również nie jest jeszcze w 100% pewne utrzymania. Kursy oferowane na to spotkanie przez bukmacherów sugerują, że dobre typy piłka nożna, to w tym przypadku zakłady na wygraną gospodarzy.

Nantes wygrało dwa ostatnie domowe mecze, ale największego wrażenia nie robi fakt zdobycia przez nie 6 punktów, a pozostawieni w pokonanym polu rywale. Zwycięstwa 2:1 z Lyonem i 3:2 z PSG muszą budzić szacunek. Może się jednak okazać, że starcie ze stojącym na skraju przepaści Amiens, wcale nie będzie dla gospodarzy łatwiejsze niż boje z ligowymi potentatami.

Nantes – Amiens typy dnia

Czynnikiem mogącym zadecydować o losach meczu jest słaba postawa bloku obronnego Nantes. Kanarki traciły przynajmniej jednego gola w 6 ostatnich spotkaniach, natomiast ich rywale aż 3 z 4 ostatnich kolejek zakończyli z czystym kontem. Typy dnia na mecz Nantes – Amiens zakładają, że goście mają całkiem spore szanse na przedłużenie swojej serii bez porażki. W meczu rundy jesiennej Amiens przegrało u siebie z Nantes 1:2, jednak zaprezentowało się z dobrej strony.

Ponownie spodziewam się meczu, w którym gole zdobywane będą przez obie drużyny. Kurs na obie strzelą oferowany przez LV Bet wynosi 2.17. Interesujące wydają się również typy piłka nożna na przedłużenie serii gości. Zakład z handicapem azjatyckim Amiens (+0,5) został wyceniony w LV Bet na 1,95. Spotykają się dwie drużyny, które na ten moment dzieli naprawdę niewiele.

Nantes – Amiens przewidywane składy:

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET