Fame MMA 13: Nitro – Unboxall. Typy, kursy, zapowiedź.

W walce wieczoru gali Fame MMA 13 zmierzą się Sergiusz „The Nitrozyniak” Górski i Paweł „Unboxall” Smektalski. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych spełni oczekiwania fanów? Zapraszam na zapowiedź walki Nitro – Unboxall, typy i kursy. Zakłady na Fame MMA 13 dostępne są tylko u legalnego bukmachera Betclic. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, otrzymujecie pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka. Sprawdźcie typy na pozostałe walki gali Fame MMA 13.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Nitro - Unboxall typy

Nitro – Unboxall. Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem bez obrotu!

Zakłady na walkę Nitro – Unboxall oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny zakład bez ryzyka 200 zł dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 13 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, który aktywuje na Twoim koncie gracza zakład bez ryzyka do 200 zł
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną.
  6. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 200 zł w formie freebetu. Aby wypłacić zwrot, wystarczyć tylko 1 raz postawić otrzymany freebet na kupon z łącznym kursem min. 2.14
  7. Wygrana z zakładu za freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty. Bez obrotu i dodatkowych wymogów!

Nitro Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Wybór main eventu Fame MMA 13 budzi wiele pytań. Zestawienie Nitro z Unboxallem wywołuje przecież o wiele mniej emocji, niż niemal wszystkie pozostałe pojedynki, które znalazły się na karcie walk. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że akurat w przypadku Nitro, to wyróżnienie jest w pełni zasłużone. Twórca od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych polskich twórców internetowych. W ostatnich miesiącach jeszcze bardziej powiększył swoje zasięgi i grono fanów. Sergiusz dał się poznać nie tylko jako gromadzący rzesze odbiorców youtuber i streamer, ale także jako sprawny biznesmen. Zespół e-sportowy, czy też własna marka odzieżowa, to tylko niektóre z udanych przedsięwzięć Górskiego.

Na walkę Nitro – Unboxall, typy bukmacherskie kierowane są głównie na zakłady dotyczące wygranej „wuja”. Czy faworyzowanie Nitrozyniaka jest uzasadnione? Choć sam influencer przyznaje, że Fame MMA to dla niego jedynie zabawa, to nie chce mi się wierzyć, by nie odczuwał ciążącej na nim presji. Liczą na niego dziesiątki, a może nawet setki tysięcy fanów, którzy nie wyobrażają sobie porażki swojego idola. W sobotni wieczór Nitro stanie przed trudnym zadaniem. Potykało się na nim już wcześniej wielu innych twórców, którzy prezentowali mocną internetową osobowość. Czy w oktagonie Nitro będzie prezentował równie przekonujące argumenty jak podczas live’ów na swoich kanale? Czy jego ciosy będą równie kąśliwe, jak liryczne punche podczas konferencji? Mam co do tego wątpliwości.

Unboxall Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Unboxall znalazł się w main evencie Fame MMA 13 nieco z przypadku. YouTuber, który w ostatnim okresie prowadził serię podcastów z influencerami, raczej nie należy do osób, które wikłałyby się w internetowe dramy, czy też prezentowały jakieś interesujące lub kontrowersyjne poglądy. Unboxall zdaniem wielu jest po prostu nijaki, co bez wątpienia przełożyło się na spadek wyświetleń i zasięgów na jego kanale. Smektalski poszukuje dalszego pomysłu na swoją internetową karierę, więc kiedy nadarzyła się okazja wystąpienia na Fame MMA, nie zastanawiał się zbyt długo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że zupełnie nie wykorzystał szansy jaką otrzymał. Nie powinno to jednak definiować tego, jakie typy bukmacherskie wybrać na walkę Nitro – Unboxall.

We wszelkich programach i konferencjach poprzedzających galę, Paweł nie był w stanie wykrzesać z siebie kompletnie nic, dając się zupełnie zdominować Nitro. Twórca, który zasłynął z otwierania paczek od widzów twierdzi, że skupia się tylko na pojedynku. Trudno zrozumieć tą logikę. W medialnym cyrku jakim jest Fame MMA, występ w klatce to tylko wisienka na torcie. Zwieńczenie długiego okresu, w którym influencerzy mają szanse zyskać grono nowych odbiorców i przedstawić się światu ze swojej najlepszej strony. Unboxall zupełnie zmarnował tą możliwość, ale wciąż ma szanse na rehabilitację. Wystarczy, że w sobotni wieczór uciszy gliwicką Arenę, pokonując faworyzowanego Nitro. Kursy bukmacherskie stawiają Unboxalla w roli zdecydowanego underdoga, ale wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim otoczka wokół gali. Jeśli chodzi o umiejętności czysto sportowe, panowie zdają się prezentować porównywalny poziom.

Nitro - Unboxall typy

Nitro – unboxall typy i kursy

Kursy bukmacherskie na walkę Nitro – Unboxall nie dają temu drugiemu zbyt dużych szans na zwycięstwo. Zaledwie 1.35 na Nitro i aż 2.75 na Unboxalla potwierdza, który z bohaterów main eventu znajduje się na kuponach większości obstawiających.

Myślę, że porównywalne warunki fizyczne, staż treningowy oraz brak doświadczenia w walkach zwiastują nam dość wyrównany pojedynek. Na ten moment trudno doszukiwać się elementów, które mogłyby sugerować pewną wygraną Nitro i aż tak wysoki kurs na jego rywala.

Nitro - Unboxall typy

Walka odbędzie się formule K1, dlatego mało prawdopodobne, by któryś z influencerów zakończył ją przed czasem. W związku z powyższym, opłacalne mogą okazać się typy bukmacherskie na rozstrzygnięcie tego starcia na punkty.

Nitro - Unboxall typy

Kursy wynoszą w takim przypadku 1.45. Co prawda nie mogą powalić one na kolana, ale na podbicie jakiegoś dubla, powinny nadać się idealnie.


Nitro – Unboxall typy Fame MMA 13

Media trening, czy też krótkie urywki z przygotowań obu zawodników nie rozwiewają jakichkolwiek wątpliwości. Czeka nas pojedynek, w którym kwestia zwycięstwa jest sprawą otwartą. Być może minimalnie większe szanse należałoby dawać Nitro, bowiem na media treningu wyprowadzał ciosy nieco poprawniej i szybciej. Sądzę jednak, że w walce te minimalne różnice zupełnie stracą na znaczeniu, a decydować będzie chaos oraz przygotowanie kondycyjne. Nitro – Unboxall typy bukmacherskie to coś, co może okazać się katastrofalne w skutkach dla tysięcy kuponów postawionych przez graczy. Kurs na Unboxalla jest zdecydowanie zawyżony. Dodatkowa motywacja związana z „zaoraniem” go  przez Nitro na F2F może podczas pojedynku wyzwolić w Unboxallu jeszcze większą sportową złość i wolę walki. Nitro z z papierosem w ustach, twierdzący, że podchodzi do pojedynku na pełnym luzie i nie ma na nim żadnej presji? To nie jest widok, który przekonuje.

Być może w nawale obowiązków związanych z różnymi projektami, Nitrozyniak faktycznie zlekceważył swojego przeciwnika i mówi o tym otwarcie. Znacznie bardziej prawdopodobne jest jednak, że to kolejna psychologiczna gierka, mająca jeszcze bardziej zamącić w głowie przeciwnikowi. Nitro nie okazując szacunku Unboxallowi oraz wykorzystując jego zestresowanie podczas F2F i konferencji, nieświadomie nałożył presję również na samego siebie. Myślę, że Unboxall nie ma już nic do stracenia i jeśli po Fame MMA nie chce utonąć w odmętach zapomnienia, będzie musiał zawalczyć z Nitro tak, jakby walczył o swój dalszy byt w internecie. Wydaje się, że jest tutaj tak wiele niewiadomych, że najbezpieczniejszym wyjściem będzie odpuszczenie obstawiania tego pojedynku lub zagranie na brak końca walki przed czasem po kursie 1.45. Wszyscy fani dużego ryzyka mogą z kolei zastanowić się nad typowaniem za symboliczną stawkę wygranej Unboxalla. Kiedy ktoś wystawia kurs 2.75 na rzut monetą, to z matematycznego punktu widzenia warto z niego skorzystać.

Nitro – Unboxall typy i kursy:
Wygrana na punkty, 1.45
Ryzykownie niską stawką:
Unboxall wygra, 2.75

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Japczan - Pasut typy