Spotkanie towarzyskie tuż przed Mundialem w Katarze. Oman podejmie na Sultan Qaboos Sports Complex zespól Niemiec. Czy podopieczni Hansa Flicka zdemolują zdecydowanie niżej notowanego rywala? Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź starcia Oman – Niemcy, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, a także przewidywane składy.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy

Oman – Niemcy typy bukmacherskie

Oman to niewielkie azjatyckie państwo, które było bardzo blisko, by powalczyć w barażach o mundial w Katarze. Przeszkodzą okazała się być trudna grupa kwalifikacyjna, w której był takie reprezentacje jak Japonia, Australia czy Arabia Saudyjska. Warto jednak docenić niezłe statystyki osiągane przez tą reprezentację w ostatnich miesiącach. Za największy sukces należy tutaj uznać remis 2-2 z Australią czy wyrównane boje m. in. z Tunezją czy Arabią Saudyjską. Tym razem rywal jest z najwyższej półki, bowiem przepełniona gwiazdami reprezentacja Niemiec.

Reprezentacja Niemiec jest naszpikowana gwiazdami wielkiego formatu i Hans Flick miał spory ból głowy, by wybrać akurat optymalną kadrę. Samą listę powołanych tworzą głównie zawodnicy z Bundesligi. Do największych niespodzianek należy zaliczyć powołanie Moukoko. Młody napastnik zapracował sobie na to bardzo dobrą grą w BVB. Największa siła ognia jest właśnie w formacji ofensywnej, gdzie poza 17-latkiem znajdziemy jeszcze Mullera, Sane, Gnarby’ego czy dobrze znanego Goetze.

Oman – Niemcy typy dnia

Dysproporcja kursów w jutrzejszym meczu mówi wszystko i w zasadzie tylko jakaś katastrofa mogłaby uchronić Oman przed wysoką porażką. Niemcy grające w trybie „ECO” i tak są piekielnie groźne i nie zadowalają się skromnym, jednobramkowym zwycięstwem. Myślę że w szczególności młodzi zawodnicy będą chcieli zaprezentować pełnie swojego potencjału. Niewykluczone, że rywalizacja z Omanem będzie szansą do zaprezentowania się dla Moukoko czy Musiali.

Niewątpliwie czeka nas bardzo jednostronna konfrontacja, w której reprezentacja Omanu powinna raczej skupić się na szczelnej defensywie. Niemcy mają ogromny potencjał ofensywny w swojej kadrze i praktycznie każdy wybór Hansa Flicka powinien zapewnić tej drużynie łatwe zwycięstwo. Spodziewam się pełnej dominacji uczestników Mistrzostw Świata i pokazu ofensywnej gry z ich strony. Proponowany na jutro typ to wygrana Niemiec różnicą minimum trzech goli (handicap -2).

Oman – Niemcy typy:
Niemcy handicap -2 @1.65

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Ferrari - Polak typy