wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona główna Typy bukmacherskie ? ZAPOWIEDZI Panama – Tunezja: Khazri chce podbić swoją cenę!✅✅✅✅

Panama – Tunezja: Khazri chce podbić swoją cenę!✅✅✅✅

0

Panama i Tunezja zmierzą się ze sobą w meczu kończącym ich zmagania na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Najważniejszym graczem Tunezyjczyków jest Wahbi Khazri, który w spotkaniu z Belgią zaliczył gola i asystę. Czy dziś ponownie zaprezentuje się z dobrej strony? Typy bukmacherskie na mecz Panama – Tunezja.

Singiel
Panama – Tunezja
Mundial 2018
28.06.2018r.
Typ: Khazri asysta
Kurs: 3.50
Stawka: 5/10 ✅ +12.5

Singiel
Panama – Tunezja
Mundial 2018
28.06.2018r.
Typ: Khazri gol
Kurs: 2.90
Stawka: 5/10 ✅ +9.5
Singiel
Panama – Tunezja
Mundial 2018
28.06.2018r. godz. 20:00
Typ: Khazri/Ben Youseff gol
Kurs: 2.00
Stawka: 10/10 ✅ +10

Singiel
Panama – Tunezja
Mundial 2018
28.06.2018r. godz. 20:00
Typ: Khazri min. 2 celne strz.
Kurs: 1.60
Stawka: 10/10 ✅ +6

?Typuj w LV Bet i odbierz do 1500zł na start?

Walczy o transfer

Khazri miniony sezon spędził na wypożyczeniu we francuskim Rennes. Obecnie jest wciąż zawodnikiem Sunderlandu, jednak wątpliwe by zawodnik ten chciał w przyszłym sezonie występować w League One. Sunderland po spadku z Championship nie jest w stanie sprostać sportowym i finansowym wymaganiom Tunezyjczyka. Ostatnio dało się słyszeć sporo plotek mówiących o zainteresowaniu Khazrim ze strony Saint-Etienne. Po dobrej grze przeciwko Belgii do gry o tego zawodnika włączyć powinny się również inne zespoły. Dzisiejszy solidny występ w meczu z Panamą to dla Khazriego szansa na transfer do lepszego klubu. Typy bukmacherskie na tego piłkarza wydają się być rozsądnym rozwiązaniem.

Strzela, asystuje, drybluje

Wahbi to typowa dziesiątka. Posiada wysokie wyszkolenie techniczne, wizję gry oraz niezłe podanie i strzał. Charakteryzuje go wysoka pracowitość w ataku, o wiele mniejsze jest jego zaangażowanie w obronę. Khazri to zawodnik często grający bardzo egoistycznie, na boisku interesuje go jedynie czubek własnego nosa i szukanie okazji do oddania strzału i zdobycia gola. W 23 meczach w Rennes pokonał bramkarza rywali aż 9 razy, co biorąc pod uwagę jego pozycję jest bardzo dobrym wynikiem. Bałbym się o aktywność Khazriego w meczu, który będzie toczył się w środku pola, a zespoły będą ustawione defensywnie. Starcie z Panamą zapowiada się jednak na bardzo otwarte, obie drużyny nie mają czego bronić, a ich jedynym celem jest danie dobrego widowiska. Na boisku powinno być sporo miejsca, a Khazri będzie miał okazję kilka razy spróbować zaskoczyć rywali. W meczu z „zamurowaną” i skoncentrowaną w defensywie Anglią Khazri oddał tylko jeden strzał. Przeciwko grającym radosny futbol Belgom, aż pięciokrotnie uderzał na bramkę rywali. Dziś ta statystyka powinna być podobna lub nieco niższa.

Typy bukmacherskie i prognoza

Typy bukmacherskie na Wahbi Khazriego, to dobry wybór na spotkanie Panamy i Tunezji. Mecz powinien być ciekawym widowiskiem okraszonym paroma bramkami. Ciekawy typ na ten mecz oferuje nam bukmacher LV Bet, który wystawił kurs 6.5 na to, że Khazri zostanie zawodnikiem meczu.

Warty spróbowania jest również typ na asystę w wykonaniu lidera Tunezji, kurs na to zdarzenie wynosi w LV Bet aż 3.50
Potężnie wygląda kurs na 2 asysty Khazriego. W Fortunie wynosi on 12.00
Dobrym typem na tego gracza znajdziemy w Etoto. Kurs na powyżej 3.5 strzałów wycenione tam zostało na 2.10
Przewidywane składy:

Panama: Penedo – Davis, Escobar, Torres, Murillo – Gomez – Rodriguez, Godoy, Cooper, Barcenas – Perez

Tunezja Ben Mustapha – Bronn, Meriah, S. Ben Youssef, Maaloul – Skhiri – F. Ben Youssef, Sassi, Badri, Slilti – Khazri