Fame MMA 13: Patrykos – Kuba Post. Typy, kursy, zapowiedź.

W walce otwierającej sobotnią galę Fame MMA 13 zmierzą się Patryk „Patrykos” Domke i Jakub „Kuba Post” Postaremczak. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten pojedynek? Czy długie miesiące treningów „Rudego z fejmu” zaprocentują w klatce? Zapraszam na zapowiedź starcia Patrykos – Kuba Post, w której znajdziecie typy, kursy, a także analizę szans obu zawodników. Zakłady na Fame MMA 13 dostępne są tylko u legalnego bukmachera Betclic. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, otrzymujecie pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka. Sprawdźcie typy na pozostałe walki gali Fame MMA 13.

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL

Patrykos - Kuba Post typy

__________________________________________

Patrykos – Kuba Post. Zakład bez ryzyka 200 zł ze zwrotem stawki bez obrotu!

Zakłady na walkę Patrykos – Kuba Post oferuje wyłącznie bukmacher Betclic. To jedyna strona, na której możesz legalnie postawić typy na sobotnią galę. Jak odebrać ekskluzywny zakład bez ryzyka 200 zł dla czytelników Typeria.pl i obstawiać zakłady na Fame MMA 13 bez ryzyka? Instrukcja działania jest banalnie prosta i mieści się w poniższych kilku krokach:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, który aktywuje na Twoim koncie gracza zakład bez ryzyka do 200 zł
  3. Zweryfikuj swoje konto
  4. Zrób pierwszą wpłatę (min. 70 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne otrzymujesz wygraną.
  6. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 200 zł w formie freebetu. Aby wypłacić zwrot, wystarczyć tylko 1 raz postawić otrzymany freebet na kupon z łącznym kursem min. 2.14
  7. Wygrana z zakładu za freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty. Bez obrotu i dodatkowych wymogów!

Patrykos na Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

Patryk „Patrykos” Domke, znany również jako „Rudy z Fame MMA”, to niespełna 21-letni youtuber. Patrykos internetową popularność zdobył prowadząc Fame News – oficjalny kanał informacyjny organizacji Fame MMA. Wcześniej publikował treści związane z tematyką wrestlingu, którego jest wielkim fanem. Twórca dzięki bliskiej współpracy z federacją niemal od zawsze przymierzany był do występu na gali w roli zawodnika. W debiutanckiej walce Patrykosa z Ponczkiem na Fame MMA 9 kursy i typy bukmacherskie bardzo mocno faworyzowały przedstawiciela WK. Patrykos zdołał jednak stawić opór i pokazał się z dobrej strony. Decydująca okazała się siła rywala i związana z nią przewaga w zapasach oraz sprowadzeniach do parteru.

Warto jednak pamiętać, że gdyby wspomniana walka potrwała nieco dłużej, Patrykos mógłby wykończyć coraz bardziej opadającego kondycyjnie Ponczka. Przygotowania Patrykosa do występów na Fame MMA trwały od dawna, a sam zawodnik nie ukrywa, że udział w tego rodzaju wydarzeniach to spełnienie jego życiowych marzeń. Patrykos nie może pochwalić się dużymi zasięgami, ani oddaną armią fanów, ale nadrabia za to prawdziwą pasją do sportu i pełnym poświęceniem w przygotowaniach. Od przegranej w swoim pierwszym występie Domke pozostawał w stałym treningu w poznańskim Ankosie i przez miniony rok zdołał wzbić się na jeszcze wyższy poziom. Logika sugeruje, że Patrykos powinien sięgnąć po zwycięstwo. Kursy na jego triumf są śmiesznie niskie, ale nie da się zaprzeczyć, że na Fame MMA 13 Domke wystąpi w roli faworyta.

Kuba Post na Fame MMA 13 – kursy i typy bukmacherskie

W swoim debiucie w klatce na Fame MMA 9, Jakub „Kuba Post” Postaremczak sprawił sporą niespodziankę i pokonał faworyzowanego „Vandala”. Czy na Fame MMA 13 zobaczymy powtórkę z rozrywki, a 22-latek ponownie zepsuje kupony większości obstawiających? Rola underdoga nie jest dla niego przecież żadną nowością. Z jednej strony trudno przewidywać, by Postaremczak podchodził do treningów MMA aż tak poważnie, jak robi to Patrykos, ale z drugiej… nie do końca wiadomo czego tak naprawdę można się po nim spodziewać. Tiktoker dość oszczędnie dzieli się informacjami na temat swoich przygotowań i wiadomo jedynie, że trenuje w warszawskim Nastula Club Bielany, pod okiem Damiana Majewskiego. Znalezienie jakiegokolwiek nagrania z treningu Posta graniczy jednak z cudem. Kuba zrezygnował nawet z obowiązków medialnych i przy okazji konferencji poprzedzających Fame MMA 13 nie udzielał żadnych wywiadów. Czy Postaremczak może być przygotowany na formę, którą przez długie miesiące wykuwał jego rywal?

W walce Patrykos – Kuba Post, typy bukmacherskie na wygraną faworyta są obarczone ryzykiem, które jest nieproporcjonalnie duże do tego, co zdają się sugerować kursy bukmacherskie. Brak dostatecznej ilości informacji na temat formy Kuby Posta może odbić się czkawką tysiącom typujących. Nie chce mi się wierzyć w scenariusz, w którym Post przez taki długi czas nie wykonał żadnego progresu. Zwłaszcza, że odrzucił już walkę z Patrykosem na jednej z poprzednich gal. Czyżby potrzebował więcej czasu na przygotowania? Nie ma na to żadnego konkretnego dowodu, jednak czuję, że Postaremczak może zaskoczyć. Dysponuje przecież całkiem niezłymi warunkami fizycznymi, potrafił dobrze neutralizować przewagę warunków fizycznych Vandala, a dodatkowe kilka miesięcy na macie mogło spowodować wyraźny wzrost jego umiejętności. Na niekorzyść Patrykosa może działać spoczywająca na nim presja. Domke na oficjalnym ważeniu sprawiał wrażenie osoby, która nie do końca potrafi zapanować nad emocjami.

Patrykos - Kuba Post typy

Patrykos – Kuba Post kursy i typy

Wystawione przez Betclic kursy bukmacherskie na wygraną Patrykosa wynoszą 1.15. Szanse na to, że zwycięstwo odniesie Kuba Post wyceniono na 4.25. Tak wielkie faworyzowanie Domke jest moim zdaniem sporą przesadą. Gale freaków rządzą się swoimi prawami, o czym przekonaliśmy się już niezliczoną ilość razy.

Patrykos - Kuba Post typy

Typy na walkę Patrykos – Kuba Post powinny skupiać się więc nie na samym zwycięzcy, ale na sposobie zakończenia pojedynku. Dodawanie do kuponu kursu 1.15 jest w tym przypadku nie warte zachodu. Z kolei zakłady na sensacyjną wygraną Kuby Posta wydają się mimo wszystko zbyt ryzykowne. Za underdogiem nie przemawiają żadne konkretne argumenty oprócz tego, że…niewiele o nim wiadomo.

Patrykos - Kuba Post typy

 

Patrykos – Kuba Post typy bukmacherskie Fame MMA 13:

Patryk Domke posiada atletyczną budowę ciała, jest dynamiczny, porusza się całkiem nieźle i ma jako takie pojęcie o wyprowadzaniu ciosów. Można również domniemywać, że od czasu porażki z Ponczkiem znacznie poprawił swoje zapasy. Rok ciągłych treningów w Ankos Poznań musiał zrobić swoje. W starciu Patrykos – Kuba Post proponowane typy bukmacherskie kieruję więc na „Rudego”. Zdaję sobie sprawę z ryzyka, jakim jest obstawianie wygranej Domke, mając tak mało informacji na temat Kuby Posta. Wierzę jednak, że praca wykonanego przez Patrykosa przyniesie efekt. Domke prezentuje świetne mentalne podejście do treningów i jest w pełni oddany temu co robi. MMA to dla „Rudego” całe życie, a kolejna porażka mogłaby przekreślić marzenia o dalszym rozwoju jego freak-fighterskiej kariery.

Patryk musi spłacić kredyt zaufania, jakim obdarzył go Boxdel i pozostali włodarze. Umieszczenie go na pierwszym miejscu karty walk jest wyraźnym sygnałem, że w razie porażki kolejna szansa może się już nie nadarzyć. Patrykos na swoich kanałach social media ma bardzo wąskie zasięgi i dopiero zapracowuje sobie na sympatię i szacunek społeczności Fame MMA. Porażka z mało wyrazistym i nie budzącym emocji Kubą Postem, mogłaby stanowić dla Domke symboliczny gwóźdź do influencerskiej trumny. Kuba Post prawdopodobnie zaskoczy wielu typujących i postawi opór, ale czy wygrana jest w jego zasięgu? Myślę, że mimo wszystko bardziej prawdopodobny jest koniec pojedynku przed czasem i zwycięstwo Domke. Kurs 1.75 na takie rozwiązanie nie należy do wyjątkowo opłacalnych, a wygrana Patrykosa przez decyzję jest również dość prawdopodobna, ale ostatecznie to chyba i tak najbezpieczniejszy wybór na ten pojedynek.

Patrykos – Kuba Post typy:
Patrykos przed czasem, 1.75 ⛔️

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 13!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL