Wtorek to dzień kończący czwartą serię gier odbywających się w ramach Ligi Narodów. Dzisiejsze mecze z pewnością nie są łatwe do typowania, jednak wyłowiliśmy naprawdę ciekawe pewniaki na dziś.

AKO
Francja – Niemcy
Liga Narodów
16.10.2018 godz. 20:45
Typ: poniżej 11,5 rogów
kurs: 1,35⛔
AKO
Norwegia – Bułgaria
Liga Narodów
16.10.2018 godz. 20:45
Typ: Bułgaria handi. +2
kurs: 1.35✅
AKO
Belgia – Holandia
Liga Narodów
16.10.2018 godz. 20:45
Typ: 1X
kurs: 1.22✅

stawka 6/10

kurs AKO: 2,22 ⛔

?Bonus 1250 PLN od Forbet?

Francja – Niemcy pewniaki na dziś

Niemcy notują fatalny okres, a rywal z którym przyjdzie się im dzisiaj mierzyć na pewno nie pozwoli im na poprawę humorów. Francuzi to aktualnie najlepszy zespół na świecie, pewny w defensywie i z niesamowitym potencjałem w ataku. Ich remis w niedawnym meczu z Islandią był zapewne wypadkiem przy pracy, a końcówka meczu pokazała, że w pełni skoncentrowana Francja może być nie do zatrzymania. Czeka nas ciekawe spotkanie, w którym Niemcy muszą pomyśleć przede wszystkim o obronie. Zakłady na typowanie zwycięzcy tego starcia, to zdecydowanie nie są pewniaki na dziś.

Niemcy posiadają spory potencjał, jednak otwarta gra przeciwko Trójkolorowym może się dla nich skończyć tragicznie. Uważam, że należy spodziewać się spotkania, w którym dominować będzie walka w środkowej strefie boiska. Niemcy są zmotywowani i zrobią wszystko by przerwać złą serię, Francuzi z kolei kolejny raz powinni pokazać wyrachowanie i skuteczność. Wszystko to sprawia, że dobre typy bukmacherskie na to spotkanie, to zakłady na małą liczbę rzutów rożnych. Nie spodziewam się strzelaniny i wielkiej liczby sytuacji podbramkowych, typuję poniżej 11,5 rzutów rożnych, na które Forbet wystawił kurs 1,35. Typy na małą liczbę rzutów rożnych, to świetne pewniaki na dziś.

Norwegia – Bułgaria pewniaki na dziś

W poprzednim spotkaniu Norwegia uporała się z mizerną Słowenią, jednak gospodarzom nic w tym meczu nie przychodziło łatwo. Ostatecznie udało im się odnieść skromne zwycięstwo 1:0, jednak dziś w starciu z Bułgarią poprzeczka będzie zawieszona nieco wyżej. Bułgarzy z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie. Bukmacherzy bardzo faworyzują Norwegów ponownie wystawiając na nich bardzo niskie kursy. Około 1,60 na wygraną gospodarzy w starciu z rywalem, który znajduje się na bardzo podobnym poziomie sportowym? Wydaje się to lekką przesadą, nawet zakładając scenariusz , w której goście rozpoczynają ten mecz w nie do końca optymalnym zestawieniu. Myślę, że Bułgaria jest w stanie urwać Norwegii przynajmniej punkt, a wysokie kursy na gości sprawiają, że typy bukmacherskie na handicap bramkowy w stronę Bułgarii wyglądają bardzo interesująco. Zakłady na Bułgarię z handicapem +2 bramki, to kolejne pewniaki na dziś.

Belgia – Holandia pewniaki na dziś

Mecz Belgii z Holandią, czyli słynne derby Beneluksu. Spotkanie to jest dla  Belgów ważniejsze niż ostatni mecz Ligi Narodów przeciwko Szwajcarii. Pomimo tego, że jest to starcie towarzyskie, wiąże się z nim naprawdę spory prestiż. Holandia w ostatnim czasie zaczęła prezentować nieco lepszą formę, możemy więc liczyć na mecz żywy i obfitujący w sytuacje podbramkowe. Belgowie dysponują jednak o wiele większą jakością i doświadczeniem, to przecież 3 drużyna świata.

Ponadto, Holendrzy nie potrafią wygrać z nimi już od ponad 20 lat. Gospodarze nie zagrają swoją najlepszą jedenastką, na boisku zobaczymy jednak będącego w świetnej formie Edena Hazarda, czy też mocarnego Romelu Lukaku. Holendrzy nie będą mogli skorzystać z usług kontuzjowanego van Dijk’a. Uważam, że remis to wszystko na co stać dziś Oranje. Kursy na wygraną lub remis Beglii wynoszą w Forbet 1,22 i choć nie są zbyt wysokie, to zdecydowanie należy je uznać za świetne pewniaki na dziś.

?Bonus 1250 PLN od Forbet?