W meczu 27 kolejki Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Czy zespół prowadzony przez Zbigniewa Smółkę wyjdzie z kryzysu i odniesie pierwsze zwycięstwo w 2019 roku? Zapraszam na zapowiedź tego starcia oraz proponowane Ekstraklasa typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Arka – Śląsk
Ekstraklasa
30.03.2019, 18:00
Typ: Śląsk powyżej 1.0
kurs: 1.60
stawka: 6/10✅ +3.60
Single
Arka – Śląsk
Ekstraklasa
30.03.2019, 18:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.74
stawka: 6/10 ⛔6

 

Arka – Śląsk typy bukmacherskie

Ostanie ligowe zwycięstwo Arki miało miejsce 26 listopada 2018 roku. Od tego czasu gdynianie zdołali zremisować 3 i przegrać aż 8 meczów. Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmacherów delikatnie faworyzują przyjezdnych. LV Bet wycenia szanse Arki na 2.80, podczas gdy kurs na Śląsk wynosi 2.60. Wydaje się, że rozkład szans jest dość sprawiedliwy. Wrocławianie grają w kratkę i zawodzą w delegacjach, jednak i tak prezentują się o wiele bardziej przekonująco niż zespół z Trójmiasta.

W związku z tym, proponowane typy dnia dotyczyć będą goli, ale również solidnego meczu w wykonaniu Śląska Wrocław. Sugerujemy odpuścić w tym spotkaniu typowanie 1X2 – kwestia wyniku jest sprawą otwartą. Spore znaczenie może mieć „naprawa” murawy na stadionie Arki. W wielu miejscach była ona bardzo mocno podniszczona. Póki co, podłoże zostało wymienione w najbardziej newralgicznych miejscach. Dokonano również zabiegów, których celem było polepszenie stanu nawierzchni w pozostałych rejonach boiska. Czy nowa murawa pomoże Arce sięgnąć po pierwsze 3 punkty w 2019 roku?

Arka – Śląsk typy dnia

Domowa dyspozycja Arki była przed przerwą reprezentacyjną istną katastrofą. 6 kolejnych spotkań, w których Żółto-Niebiescy tracili 2 lub więcej goli, to statystyka mówiąca sama za siebie. Wątpię w nagłe zniknięcie problemów trapiących defensywę Arkowców. Pierwsze proponowane typy dnia skupiają się więc na trafieniach gości. Obstawiam, że Śląsk „ukąsi” przynajmniej raz. Kurs na zakład Śląsk powyżej 1,0 bramka wynosi w LV Bet 1,60. W przypadku padnięcia dokładnie jednego gola dla gości, bukmacher zwróci naszą stawkę.

Śląsk notuje lekki progres. Wygrał 3 z 6 ostatnich meczów. Wszystkie zwycięstwa odniesione były jednak w roli gospodarza, a problemem zespołu z Dolnego Śląska pozostaje gra w delegacjach. Pięć wyjazdowych porażek z rzędu i tylko jeden strzelony gol, to bilans Wrocławian w ostatnich miesiącach. Biorąc pod uwagę mizerię prezentowaną przez Arkę, a także wyjazdową mizerię Śląska, typy bukmacherskie na gole wydają się być w tym spotkaniu dobrą propozycją.

Wierzę w wyjazdowe przełamanie Śląska, ale również lekkie przebudzenie Arki. Dla obu zespołów sobotnie starcie będzie pierwszym z kilku „małych finałów” jakie będą musiał rozegrać do końca sezonu. Typy dnia na to spotkanie zakładają, że motywacji i bramek nie powinno zabraknąć. Kurs oferowany przez Etoto na zakład obie strzelą wynosi 1.74.

Arka – Śląsk przewidywane składy

W zespole gospodarzy nie wystąpi ich lider – Luka Zarandia.

Arka Gdynia: Steinbors – Olczyk, Maghoma, Marić, Marciniak – Deja, Vejinovic – Janota, Nalepa, Jankowski – Kolev

Śląsk Wrocław: Słowik – Broź, Golla, Tarasovs, Cotra – Mączyński, Chrapek – Musonda, Piech, Pich – Robak

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

★ Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.