Augsburg – Werder Brema typy, analiza, kursy;

Niemiecka Bundesliga już za półmetkiem, czas na 20 kolejkę i mecz pomiędzy Augsburgiem i Werder Bremą. Faworyt w tym meczu jest jeden – Augsburg i nikogo raczej nie powinno to dziwić, patrząc na ich dobrą dyspozycję w tym sezonie. Werder to raczej przeciwieństwo swoich rywali, bowiem ostatnio naprawdę mało punktują. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Czy gospodarze dopiszą do swojego konta kolejne trzy punkty? Zapraszam na zapowiedź meczu Augsburg – Werder Brema oraz proponowane typy dnia. Postaw ten mecz w BETFANobstawiaj bez podatku i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł oraz 3000 zł bonusu powitalnego!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
100 PLN zakład bez ryzyka 

?Odbierz zakład bez ryzyka?

Betfan zakład bez ryzyka

Augsburg – Werder Brema typy dnia

Augsburg bez wątpienia liczy jeszcze na coś w tym sezonie, jednak by myśleć chociażby o  6 miejscu, potrzebują minimum 11 punktów. Jak to bywa w niemieckiej lidze, konkurencja do czołówki tabeli jest naprawdę duża, więc przed Augsburgiem niezwykle trudne zadanie. Gospodarze zdecydowanie potrzebują regularności w wygrywaniu, której niestety wciąż im brakuje. Co prawda mają za sobą niezłe mecze na przykład z Hoffenheim czy Herthą Berlin, jednak dwie ostatnie kolejki to dwie porażki, pierwsza z będąca w czołówce Borussią, a następna z sąsiadem z tabeli, czyli Union Berlin. Plusem Augsburga jest niewątpliwie to, że raczej nie zawodzą w meczach ze słabszymi drużynami. Pokazały to mecze z drużynami z samego dna tabeli – Düsseldorfem i Paderbornem. Augsburg bez problemu wygrał oba mecze i zachował czyste konta. Tak więc mecze z aktualnie dwoma najsłabszymi drużynami mają już zaliczone. Teraz czas na trzecią od końca drużynę – Werder. Czy Augsburg wygra z kandydatem do spadku z ligi? Czy typy faworyzujące gospodarzy to typy dnia?

Augsburg – Werder Brema typy bukmacherskie

Werder Brema w tym sezonie naprawdę nie wygląda dobrze. Połowa meczów w lidze zakończyła się dla nich porażką. Piłkarze z Bremy w każdym kolejnym spotkaniem wyglądają coraz gorzej. Szczególnie nie wychodzą im wyjazdy, gdzie bardzo rzadko zdarza im się zdobyć choćby jeden punkt. Werder wygrał ostatnio tylko z Düsseldorfem, co raczej nie liczy się w kategoriach wielkich wyczynów, bowiem ci zajmują ostatnią lokatę w tabeli. Typy bukmacherskie pod ekipę gospodarzy wydają się bardzo wdzięczne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę słabą dyspozycję ich rywali. Myślę, że wygrana Augsburga to dość ciekawa opcja, tym bardziej, że bukmacher BETFAN płaci nam za to kursem 2,06.

Augsburg – Werder Brema typy:
Wygrana gospodarzy, kurs 2,06

?Odbierz 100 PLN bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRA BEZ PODATKU w Betfan dotyczy kuponów z min. 3 zdarzeniami posiadających min. kurs 1,35.