Już o 20:45 na Stadionie Ernsta Happela w Wiedniu, rozpocznie się spotkanie Austria – Izrael. Obaj nasi grupowi rywale zachowali szanse na awans do przyszłorocznego Euro 2020 i możemy spodziewać się emocjonującego widowiska. Jakie typy bukmacherskie postawić na mecz Austriaków? Czy są oni pewniakiem do zwycięstwa? Zapraszam na analizę tego starcia oraz proponowane typy dnia.

Skorzystaj z wyjątkowej promocji STS z okazji meczu Łotwa – Polska! Z kodem „TYPERIA” otrzymasz 200 PLN bez ryzyka oraz darmowy zakład 29 PLN w prezencie! Sprawdź zasady TUTAJ

 

? Odbierz 229 PLN
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”

 

Austria – Izrael

Gospodarze wrócili do gry o awans po słabym początku eliminacji i porażkach w 2 pierwszych spotkaniach. Domowe 0:1 z Polską było jeszcze w miarę zrozumiałe i nie szokowało, jednak 4 gole stracone na wyjeździe z Izraelem zaskoczyły wielu obserwatorów. Po zimnym prysznicu w Haifie, Austriacy otrząsnęli się i zdobyli 10 punktów w czterech następnych kolejkach. Dzięki temu, wszystko w naszej grupie jest jeszcze możliwe, a o bilety na Euro 2020 walczy wciąż 5 zespołów! Czy typy bukmacherskie na zwycięstwo Austrii będą na ten mecz dobrym wyborem? Kurs wystawiony na to zdarzenie przez bukmachera STS wynosi 1,45. Szanse Izraela wyceniono na 7.37.

Wydaje się, że zakłady na wygraną gospodarzy powinny być jednym z czwartkowych „pewniaczków”, aczkolwiek zdecydowanie odradzałbym umieszczanie ich na kuponach.  Kursy na ekipę prowadzoną przez Franco Fodę wydają się nieco za niskie. Trwające eliminacje pokazały już wiele razy, że poziom jest niezwykle wyrównany. Kreowanie Austrii na wielkiego faworyta jest moim zdaniem „pułapką” zastawioną na graczy przez bukmacherów. Oczywiście – Austriacy posiadają wyższą jakość piłkarską i na papierze powinni zdobyć 3 punkty, jednak nie przesadzajmy.

Izrael pokazuje całkiem niezłą grę, nie notuje żadnych większych wpadek i nawiązuje walkę nawet w przegranych meczach. Uważam, że przy odrobinie szczęścia wynik remisowy jest w zasięgu gości. Zakłady przewidujące niespodziankę, to opcje dość ryzykowne i ciężko traktować je jako typy dnia, natomiast jest w nich zdecydowanie większe value niż w obstawianiu 1X2 na Austrię. Pierwsza propozycja to wygrana Izraela z handicapem +2. Kurs na tą opcję wynosi 1,75.

TYP1: Izrael EH (+2)
KURS: 1,75
STAWKA: 6/10
?Odbierz 200 PLN bez ryzyka w STS

Druga sugestia jest o wiele bardziej ryzykowna i polecam ją grać za symboliczną stawkę. Izrael wygra lub zremisuje, czy podwójna szansa X2 z kursem 2.76 w Etoto, to idealna propozycja do singla.

TYP2: X2
KURS: 3,00
STAWKA: 3/10
?Postaw 100, graj za 300 w Etoto!

 

Austria – Izrael sytuacja kadrowa:

Wciąż niepewny jest występ najważniejszego ogniwa reprezentacji Austrii – Davida Alaby. gracz Bayernu zmagał się ostatnio z kontuzją i jego udział w czwartkowym meczu stał pod znakiem zapytania.

? Odbierz 229 PLN
➡️ użyj kodu promocyjnego „TYPERIA”