Bordeaux rozegrało dotychczas 3 spotkania pod wodzą nowego trenera Paulo Sousy. Wszystkie zakończyły się remisami 1:1. Czy starcie z Marsylią będzie pierwszym zwycięskim meczem Żyrondystów od połowy lutego? Szefostwo klubu oczekuje poprawy wyników – oprócz trenera zatrudniono również nowego dyrektora sportowego. Zapraszam na typy dnia dotyczącego tego starcia oraz ich krótkie uzasadnienie.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Bordeaux – Marsylia
Ligue 1
05.04.2019, 20:45
Typ: Bordeaux AH (+0,5)
kurs: 1.69
stawka: 7/10 ✅ +4.83

Bordeaux – Marsylia typy dnia

Nastroje w Bordeaux są dość mieszane. Trzy remisy to wynik niezły, jednak kibice domagają się zwycięstw. Mecz z Marsylią jest idealną okazją dla nowego trenera, aby przekonać fanów, że jest się właściwą osobą na właściwym stanowisku. Kursy jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher LV Bet w sposób wyraźny faworyzują gości, jednak nie jest to dla mnie do końca zrozumiałe. Typy dnia na mecz Bordeaux – Marsylia, zakładać będą ciężką przeprawę przyjezdnych.

To klasyczny mecz 50/50, dodatkowo z handicapem dla gospodarzy w postaci własnego boiska. Marsylia to oczywiście zespół posiadający wyższą jakość, aczkolwiek wyjazdowa postawa zespołu jest w tym sezonie po prostu mizerna. Marsylczycy uzbierali 5 wygranych w 15 delegacjach – na dodatek z ligowymi słabeuszami. Olympique w roli gości uporał się m.in. z Dijon, Caen, Amiens i będącym na początku sezonu w głębokim kryzysie Monaco.

Te rezultaty nie robią wrażenia i Marsylia będzie musiała zagrać naprawdę bardzo dobrze, aby pokonać solidne u siebie Bordeaux. Gospodarze polegli na swoim stadionie tylko w 3 z 15 rozegranych meczów. Proponowane typy dnia na to spotkanie, to zakład z handicapem azjatyckim Bordeaux (+0,5).

Żyrondyści na własnym stadionie nie przegrali z Olympique Marsylia od sezonu 1977/1978, czyli dokładnie od 33 meczów z rzędu. Za Bordeaux przemawia więc nie tylko własny stadion, nowy trener i słaba wyjazdowa postawa Marsylii, ale również historia spotkań obu zespołów.

Bordeaux – Marsylia składy

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

★ Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.