Już o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie drugiej kolejki grupy B Ligi Narodów UEFA. W meczu tym zmierzą się ze sobą Bośnia Hercegowina oraz Austria. Zapowiada się wyrównany pojedynek dwóch znajdujących się na naprawdę solidnym poziomie. Zapraszam na typy dnia oraz zapowiedź meczu Bośnia Hercegowina – Austria.

Single
Bośnia Hercegowina – Austria
Liga Narodów UEFA
11.09.2018 godz. 20:45
Typ: obie strzelą
kurs: 1,88
stawka: 8/10 ⛔8
 

?Darmowy zakład 100zł od Fortuny!?

Bośnia Hercegowina – Austria typy dnia

Obie ekipy były nieobecne podczas mundialu w Rosji. Bośnia Hercegowina w swojej grupie eliminacyjnej została wyprzedzona przez Grecję i Belgię, co dało jej 3 lokatę. Austriacy w kwalifikacjach rywalizowali m.in. z Serbią, Irlandią i Walią. Ich grupa była niezwykle silna i wyrównana, a wytypowanie faworytów poszczególnych meczów niezwykle trudne. Ostatecznie Alaba i spółka nie zdołali wywalczyć biletów na mistrzostwa świata. Wydaje się, że w tym momencie obie drużyny znajdują się w podobnej sytuacji. Nie uczestniczyły w ostatnich MŚ, mają nowych trenerów i są w lekkiej przebudowie. Ciężko wyłonić faworyta tego meczu, dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z innych propozycji zawartych w ofertach bukmacherów.

Odkąd drużynę prowadzi Niemiec Franco Foda, Austriacy rozegrali 7 spotkań, z których odnieśli zwycięstwo aż w 6. Pokonała ich jedynie Brazylia, która znajdowała się w świetnej, przedmundialowej formie. Bośniacy w ostatnim czasie prezentują się nieźle, choć bez fajerwerków. Z pewnością będą dziś chcieli przerwać serię 4 meczów bez domowego zwycięstwa. Ostatnia forma przemawia za Austrią, siłą gospodarzy będzie jakość prezentowana przez gwiazdy (Pjanić, Dzeko) oraz własny stadion. W tym meczu nie radzimy obstawiać zwycięzcy – naszym zdaniem dzisiejsze typy dnia, to zakłady na gole, a tych w starciu bośniacko-austriackim zabraknąć nie powinno. Kurs na obie strzelą wynosi w Fortunie 1,88. To opcja nie tylko rozsądna, ale i całkiem opłacalna.

 

Bośnia Hercegowina – Austria przewidywane składy

Szans powodzenia typu na „obie strzelą” można upatrywać również w składach jakie przystąpią do dzisiejszego spotkania. Trener Bośni i Hercegowiny Robert Prosinecki konsekwentnie stawia na blok obronny zestawiony z graczy posiadających ograniczone doświadczenie reprezentacyjne. Kontuzjowany jest Kolasinać z Arsenalu, a powołania nie otrzymali m.in. Spahić oraz Vranjes. Myślę, że defensywa nie jest w tym momencie najmocniejszym punktem gospodarzy i ciężko będzie im o czyste konto. Poniżej przewidywane formacje oraz składy:

Jeżeli sprawdzą się przedmeczowe prognozy, to zarówno gospodarze jak i goście rozpoczną spotkanie z trójką atakujących graczy. Austriacy z kolei od paru miesięcy grają w ustawieniu z trzema obrońcami oraz dwoma wahadłowymi, które również powinno sprzyjać w miarę otwartej grze. Spodziewam się starcia wyrównanego, ale z bramkami. Obie strzelą grane przed meczem lub zakłady na gole LIVE, to dzisiejsze typy dnia. 

?Darmowy zakład 100zł od Fortuny!?